Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@slayer Wszystko idzie w swoim rytmie!
3
Według katalońskich pismaków będzie wracał do Barcelony co okienko. :)
7
„Wszystko idzie zgodnie z planem, licencja 1C miała być gotowa na początku stycznia, ale jest opóźniona”.
On naprawdę uważa, że to zdanie jest logiczne? :P
0
@turhiay Żeby w 2022. Pierwsze doniesienia katalońskich pismaków o jego chęci przyjścia do Barcelony były jeszcze za Bartomeu. :)
1
Nie no, też nie przesadzajmy, to nadal jest naprawdę wczesny etap sezonu. 14 meczów do końca, mnóstwo punktów do potracenia i odrobienia.
0
Zastanawiam się, którą definicję słowa „konflikt” i z jakiego słownika spełnia ta sytuacja.
0
Po prostu kluby La Ligi są już tak potężne, że nie muszą szastać kasą na prawo i lewo. :P
2
A mógłby już powoli odpoczywać w muzeum.
0
@APTAPT Ostateczny termin dopuszczalny dziś statutowo to 15 czerwca.
0
@APTAPT A kiedy mieliby to zrobić, po sezonie? Co do zasady rekomendowany jest termin głosowania w dniu meczu u siebie, żeby była frekwencja.
0
To jest dla mnie zupełnie niepojęte, że przez sto kilkadziesiąt lat istnienia współczesnej piłki nożnej nikt nie zrobił porządku z marnowaniem czasu przy wznawianiu z autu czy z piątki.
Są mecze, że schodzi na to łącznie kilkanaście minut. To jest horrendalnie dużo.
0
@paquito88 Baraże to już też runda pucharowa. Do rundy pucharowej nie przechodzą tylko drużyny poniżej 24. miejsca.
0
@tervas Różnica bramek, nie stosunek, żeby nie było. Paradoksalnie jedno mogłoby być korzystne, a drugie nie. ;)
0
@Darek_Maruszczak Dlatego wczorajszy tekst o „zależeniu wyłącznie od siebie” jest jednak lekko przestrzelony. :)
0
@slayer Z fusów to nawet rachunku prawdopodobieństwa nie zrobisz mimo wszystko. ;)
0
@La Pulgaa To nie czepianie się, to beka. ;)
0
Grok jeszcze nie do końca skumał herb Slavii. :P
3
Rozwala mnie zawsze „pojedynek 1:1”. A jaki mógłby być inny? :P
0
@Coveta A komu Araujo to miejsce zajmuje? :)
5
Serial o rychłym powrocie do zasady 1:1 ma już tyle odcinków, że powoli dogania klasyki pokroju „Mody na sukces” czy „Żaru młodości”. :)
1
@Marusek Przez dekady było czterech kapitanów, to i teraz w czwórkę sobie poradzą. ;)
0
Każdego dnia będziemy się dowiadywać czegoś nowego o tym, co tam niby Flick zrobił z tego powodu. Aż poznamy od pismaków najprawdziwszą prawdę!
1
@heniusss A skąd. Klatkę do animacji to realizator transmisji puszcza, kiedy mu się przywidzi. Czasem w najprostszych sytuacjach dają powtórkę po kilkunastu minutach.
19
Imponujące postępy Flicka w hiszpańskim, za 15 lat będzie odpowiadał na konferencji głównie po hiszpańsku. :P
0
@HiBro Nie wydaje mi się, żeby jej otwarcie miało zaszkodzić Laporcie w kontekście wyborów. Wręcz przeciwnie.
0
To oni już rozstrzygnęli casting i wytypowali nowych prawilnych ultrasów pod patronatem Laporty i Font?
Nie ma chyba bardziej tajemniczej sprawy w klubie w ostatnich latach niż przyszłość „młynka”.
0
@jamal00 Aha, czyli chodzi Ci bardziej o to, że problemem są małe zyski, teraz rozumiem.
0
@jamal00 Hmm, w kadrze jest teraz ośmiu zawodników z La Masii i jeszcze dwóch, którzy z niej wyrośli i wrócili. Czy to mało? Nie powiedziałbym, wręcz przeciwnie.
0
„Według mediów, zarząd klubu z Madrytu poprosił trybunę prowadzącą doping o wsparcie, a ewentualne gwizdy mogą być ukarane”.
Propozycja nie do odrzucenia. :)
1
@TomekJastrzebski Tyle że w oryginale nie piszą o ligach europejskich, tylko „entre los grandes clubs europeos”, cokolwiek to znaczy. :)