0

@slayer Wszystko idzie w swoim rytmie!

3

Według katalońskich pismaków będzie wracał do Barcelony co okienko. :)

7

„Wszystko idzie zgodnie z planem, licencja 1C miała być gotowa na początku stycznia, ale jest opóźniona”.

On naprawdę uważa, że to zdanie jest logiczne? :P

0

@turhiay Żeby w 2022. Pierwsze doniesienia katalońskich pismaków o jego chęci przyjścia do Barcelony były jeszcze za Bartomeu. :)

1

Nie no, też nie przesadzajmy, to nadal jest naprawdę wczesny etap sezonu. 14 meczów do końca, mnóstwo punktów do potracenia i odrobienia.

0

Zastanawiam się, którą definicję słowa „konflikt” i z jakiego słownika spełnia ta sytuacja.

0

Po prostu kluby La Ligi są już tak potężne, że nie muszą szastać kasą na prawo i lewo. :P

2

A mógłby już powoli odpoczywać w muzeum.

0

@APTAPT Ostateczny termin dopuszczalny dziś statutowo to 15 czerwca.

0

@APTAPT A kiedy mieliby to zrobić, po sezonie? Co do zasady rekomendowany jest termin głosowania w dniu meczu u siebie, żeby była frekwencja.

0

To jest dla mnie zupełnie niepojęte, że przez sto kilkadziesiąt lat istnienia współczesnej piłki nożnej nikt nie zrobił porządku z marnowaniem czasu przy wznawianiu z autu czy z piątki.

Są mecze, że schodzi na to łącznie kilkanaście minut. To jest horrendalnie dużo.

0

@paquito88 Baraże to już też runda pucharowa. Do rundy pucharowej nie przechodzą tylko drużyny poniżej 24. miejsca.

0

@tervas Różnica bramek, nie stosunek, żeby nie było. Paradoksalnie jedno mogłoby być korzystne, a drugie nie. ;)

0

@Darek_Maruszczak Dlatego wczorajszy tekst o „zależeniu wyłącznie od siebie” jest jednak lekko przestrzelony. :)

0

@slayer Z fusów to nawet rachunku prawdopodobieństwa nie zrobisz mimo wszystko. ;)

0

@La Pulgaa To nie czepianie się, to beka. ;)

0

Grok jeszcze nie do końca skumał herb Slavii. :P

3

Rozwala mnie zawsze „pojedynek 1:1”. A jaki mógłby być inny? :P

0

@Coveta A komu Araujo to miejsce zajmuje? :)

5

Serial o rychłym powrocie do zasady 1:1 ma już tyle odcinków, że powoli dogania klasyki pokroju „Mody na sukces” czy „Żaru młodości”. :)

1

@Marusek Przez dekady było czterech kapitanów, to i teraz w czwórkę sobie poradzą. ;)

0

Każdego dnia będziemy się dowiadywać czegoś nowego o tym, co tam niby Flick zrobił z tego powodu. Aż poznamy od pismaków najprawdziwszą prawdę!

1

@heniusss A skąd. Klatkę do animacji to realizator transmisji puszcza, kiedy mu się przywidzi. Czasem w najprostszych sytuacjach dają powtórkę po kilkunastu minutach.

19

Imponujące postępy Flicka w hiszpańskim, za 15 lat będzie odpowiadał na konferencji głównie po hiszpańsku. :P

0

@HiBro Nie wydaje mi się, żeby jej otwarcie miało zaszkodzić Laporcie w kontekście wyborów. Wręcz przeciwnie.

0

To oni już rozstrzygnęli casting i wytypowali nowych prawilnych ultrasów pod patronatem Laporty i Font?

Nie ma chyba bardziej tajemniczej sprawy w klubie w ostatnich latach niż przyszłość „młynka”.

0

@jamal00 Aha, czyli chodzi Ci bardziej o to, że problemem są małe zyski, teraz rozumiem.

0

@jamal00 Hmm, w kadrze jest teraz ośmiu zawodników z La Masii i jeszcze dwóch, którzy z niej wyrośli i wrócili. Czy to mało? Nie powiedziałbym, wręcz przeciwnie.

0

„Według mediów, zarząd klubu z Madrytu poprosił trybunę prowadzącą doping o wsparcie, a ewentualne gwizdy mogą być ukarane”.

Propozycja nie do odrzucenia. :)

1

@TomekJastrzebski Tyle że w oryginale nie piszą o ligach europejskich, tylko „entre los grandes clubs europeos”, cokolwiek to znaczy. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?