9

@BARCA1899Messi Od dziewiątej rano do dziewiątej wieczorem.

1

@FioletoweOczy „Stracić punkty”, ale „nie stracić punktów”.

0

@kaamil1910 Jeśli uważasz, że pokazuje to w tym sezonie w Barcelonie, to ja uważam zupełnie inaczej...

0

@6bakero To prawda, choć i szczyt kariery Sergiego nie trwał długo. Dest coraz częściej wygląda za to na zdziwionego życiem...

1

@masik86 Pewnie Sergi R., rozwinął się w stronę bycia średniakiem, ale za to wszechstronnym!

3

A co z tym całym cyrkiem, gdy rezerwowi siedzieli na trybunach i to w odstępach od siebie? Ktokolwiek w ogóle kiedykolwiek to odwołał, czy wszyscy po prostu zaczęli to masowo olewać?

8

Opcja została wykluczona, a wcześniej została przez was wymyślona, panie ze „Sportu”. :P

1

„Zanim trafił do Herculésa Alicante, grał także w Dama d'Elx oraz Kelme. Dziennikarz Movistar Óscar Rodríguez porównuje Abde do samolotu. Dodał również, że Herculés bardzo szybko zawarł w jego umowie klauzulę (...)”.

Rozwaliła mnie kompozycja tego tekstu, co te zdania mają ze sobą wspólnego? Wygląda to tak, jakby ktoś notował sobie ołówkiem w brudnopisie, co jeszcze sobie o nim przypomniał. ;)

1

@KrwawiaceoczyVEB W Lidze Europy daje jak najbardziej, bez gry w eliminacjach.

0

@SzahMatt Jak dla mnie mogą być nawet i pięcionożni, byleby lepiej się ustawiali w obronie. A to jednak chyba ważniejsze od wyprowadzania piłki. Taki Mingueza może mieć 100% celnych podań, tylko co to daje, gdy przy wrzutkach ma buty z betonu albo kryje rywala na 10 metrów. ;)

2

Dawać wreszcie tego Oleguera, ten to ma DNA Barçy!

11

Mam nadzieję, że panowie z RFEF oprócz systemu komputerowego mają też bystry umysł i w razie czego wychwycą zawczasu ewentualne błędy. ;)

0

@Przemas8411 Rozumiem, ale nadal nie widzę powodu, żeby robić z niego idiotę i debila za każdym razem, gdy powie cokolwiek. Raz mówi rzeczy mądrzejsze, raz mniej mądre. A niektórzy są tak na niego zawzięci, że choćby całował Laportę po stopach, i tak będą mieli z nim problem, bo tak i już.

0

@Emhyr A to swoją drogą. Ale takie 80 tysięcy to będzie w tym sezonie może jeszcze raz lub dwa, o ile wcale. Codzienność jest jednak „skromniejsza”.

0

@Przemas8411 Ale co to ma wspólnego z tą konkretną wypowiedzią?

0

@Emhyr Dobrze wiesz, że obaj popadliście w skrajność. Średnia frekwencja na Camp Nou w tym sezonie jest poniżej 50 tysięcy, więc i „puste trybuny”, i 80 tysięcy to nieporozumienie. Nawet gdyby nie brać pod uwagę okresu z limitem widzów.

1

@wodztek97 W czym przejawia się tu konkretnie bycie idiotą? Mam wrażenie, że niektórzy krytykowaliby tu Tebasa nawet za to, że wsiadł do swojego auta z lewej strony, a nie z prawej...

2

13 milionów euro na transport samych piłkarzy?! Toż przecież gdyby taki np. Spartak Moskwa doszedł do jakiegoś półfinału Ligi Europy i miał wydawać tyle pieniędzy na sam transport, to chyba z 1/3 budżetu by na to zeszło. Coś tu jest chyba pomylone.

0

@Nemeczek79 Właśnie niestety nie zaśmieci, bo to nie w gazetach, tylko na portalach. ;)

2

Zdaniem Conrado Moreno nic w Sewilli o tym nie wiedzą, a zdaniem Paolo Cozzy Interu nie stać na tygodniówkę potężnego Luuka.

Matko moja, jaka karuzela wymysłów i dyrdymałów, raz tylko na jakiś czas przeplatana czymkolwiek wiarygodnym.

1

Mój ulubiony moment, gdy jedni pismacy wymyślający bajki na poczekaniu dementują... innych pismaków wymyślających bajki na poczekaniu. :P

1

„Jeśli ktoś będzie chciał być na naszej koszulce, będzie musiał za to zapłacić” – o kurde, tę epokową myśl wcześniej przegapiłem. :P

13

Jutro „Marca” przypomni sobie o czterech dalszych piłkarzach, a pojutrze „AS” poda kolejnych pięć nazwisk, o których pomówiła sobie z Raiolą delegacja Barçy.

Za tydzień padnie już tyle nazwisk, że będzie można z nich złożyć dwie jedenastki, a do rozpoczęcia okienka zimowego poznamy personalia wszystkich 234 kandydatów mediów do wzmocnienia Barcelony.

4

Jedyny konkret, jaki płynie z tego pseudoartykułu, to pięć punktów straty do Atlético...

1

@taris Ale też prawda jest taka, że skoczkowie nieraz sami nie wiedzą, co poszło dobrze, a co źle, póki nie zobaczą skoku na powtórce. Kopacz jednak widzi i kojarzy trochę więcej. ;)

1

@Dawde97 Niestety zostaje chyba tylko Barça TV+.

5

W zasadzie gość potwierdza tylko to, że kluby pokroju Barçy śledzą dziesiątki, jeśli nie setki zawodników.

Taki Torres był pewnie 79. na liście priorytetów, ale później pismacy zawsze mogą opowiadać o tym, że ktoś jest/był „w orbicie zainteresowań Barcelony”. Przypuszczam, że śledzą też i niejakiego Kacpra Kozłowskiego – jest pewnie 381. na liście potencjalnych życzeń...

1

Romero nie tylko to zapowiedział, ale jeszcze w listopadzie niemal zwołał mu konferencję, na której miał ogłosić zakończenie kariery. Pewnie to właśnie od Romero sam Agüero dowiedział się, że ma takie plany. :P

Pan pismak strasznie się od jakiegoś czasu mota...

0

Skoro spotkali się w poniedziałek, to szansa na to, że zaplanowali to spotkanie w zeszłym tygodniu jest całkiem spora. :P
Czasem naprawdę nie mają o czym pisać, bo kija wiedzą.

0

Ogłosi to na tej samej konferencji, którą według bajkopisarza Romero miał zwołać już w listopadzie?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?