HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czuję się jakbym oglądał rep. Polski, zdecydowanie lepiej ogląda mi się mecze Legii i Tottenhamu niż ten tartak bez taktyki...
2
Pena od pierwszej minuty walczy o MVP meczu :D
0
Visca el Barca!
4
@Rewolucja123 Się skończyło pieczywo.
3
@DragonxNF Właśnie miałem pytać, mam to samo, także to nie jest problem u nas
0
Jazda Puszcza, jedziesz po 4:3 z podlasiokami
0
@MesQueUnClub96 Celnie o Lewusie.
2
@mekston Kurła, nie tego oznaczyłem xD
20
@ciema Chcesz to leć, ale nie narzucaj tego innym. Nic na siłę.
Masz bardzo głośny przykład Sona, który ma kasy jak lodu, ojciec od małego wpaja mu patriotyzm do Korei, a mimo wszystko nie chciał iść i musiał wygrać coś ważnego dla kraju. Kiedy w finale Igrzysk Azjatyckich Korea pokonała Japończyków, Son zalał się łzami.
Po prostu to nie jest dla każdego, i tyle.
0
@FcPortoFan1999 W obecnej formie to wiadomo, że nie, nie dość, że nieskuteczny to jeszcze egoistyczny na boisku i udaje, że nie widzi lepiej ustawionych kolegów...
0
@FcPortoFan1999 Nie oddali, tylko kończył mu się kontrakt, którego nie chciał przedłużać, Legia już kilka miesięcy przed oficjalnym transferem była z nim oficjalnie dogadana.
3
No i cóż, trzeba się szykować do tyrki.
Oby szybko zleciało te 8h i można zaczynać week do wtorku :D
0
@Rl9k1nG Nie granat, tylko granat hukowy to po pierwsze, po drugie jest to zdarzenie polityczne, które z małą dozą prawdopodobieństwa kogokolwiek zdemoralizuje w przeciwieństwie do wstawiania topowego szlaufa w Polsce co zarabia dupą na OF...
0
@Rl9k1nG "Dla beki"
Dla beki wstawiasz tą internetową patolę i jakieś psuedo piosenki tego szona fagaty? Przecież tutaj na stronie jest też dużo młodych osób, które niekoniecznie muszą kojarzyć tych patusów, a ty im tylko podbijasz ewentualne zasięgi...
3
@michal26 @fart najważniejsze to ominąć Betis (choć nie ukrywam, że czysto piłkarsko bym ich chciał, dodatkowo gra tam Isco, którego od zawsze darzę sympatią) i Ajax, który mimo, że jest w kryzysie to zaczyna się rozpędzać i na wiosnę pewnie będzie mocniejszy, reszta drużyn do ogrania (jeśli zaprezentują się tak genialnie jak przedwczoraj) - nawet ten Olympiacos, choć ich też wolałbym jednak uniknąć.
3
@norbi77 Bernardo Silvy i Lo Celso z tego co pamiętam.
2
@sidi12843 Niedobór magnezu, ja tak czasami miałem/mam (teraz mniej) w nocy.
Ból nie do opisania, aż wykrzywia, w moim przypadku gorszym bólem był tylko ból zęba z dziurą :v
Suplementacja magnezu i powinno być git
1
@Lionel_Messi10 Głębokie. Dałem zapętlenie na Spotify.
6
@tomek8756 Pięknie napluł w twarz Kaczce i Czerniakowi, czyli dwóm największym szczekaczom w tej sprawie :D
0
@graco14 Co to za praca, że takie zmiany xD?
0
@FcPortoFan1999 Ja mam jutro pierwszą, 6-14, ale przynajmniej mało ludzi będzie, a i nd i pon wolne :D
3
@Bagsik88 Twoja racja, mój spokój. Nie sprowadzisz mnie do swojego zakompleksionego poziomu.
Jak dla Ciebie Real rozwalił rynek a nie PSG z City, to nie mamy o czym rozmawiać.
3
COYS!
Oby dzisiaj kolejne 3 punkty :D
@fcbarcafan19 @Sawik_10
0
@Tasde Lista TOP 10 najdroższych transferów, jeśli to nie jest rozwalanie rynku i przepłacanie za średnich piłkarzy to pozdro, dodajmy jeszcze to co napisał @MesQueUnClub96 czyli to ile, potrafili wywalić w jednym okienku.
https://www.transfermarkt.pl/manchester-city/transferrekorde/verein/281
1
@Bagsik88 Porównujesz 60 milionów euro, które Real wydał na Figo (nawet na tamte czasy) do 222 milionów + bonusy, które PSG dało za transfer Neymara? xD
Ja wiem, że ty masz kompleks Realu, ale nie przypuszczałem, że aż do tego stopnia.
1
@takisobiektos Aż dziwne, bo sam pisał, że popiera żydów z Izraela w tym co robią w Strefie Gazy, czyli bądź co bądź na arabskiej społeczności.
1
@MESSIah16 A kto rozwalił rynek transferowy, hmm pomyślmy?
Może P$G i właśnie City...
1
@TheNekro94 Już czuje ten spam pewnych userów :D
Będzie trzeba się wylogować na te kilkanaście godzin
0
LE i LKE też zmienia zasady jak Liga Mistrzów?
1
@Piorun No i szanuje za takie podejście, że idzie faktycznie poćwiczyć a nie się powypinać dla paru serduszek od stul... :D
@FCB_dimiC Sporo? Powiem Ci, że większość dziewczyn/kobiet na siłowni taka jest, że przychodzi, rozkłada się ze wszystkim z 10-15 min, a potem lustereczko i gibanie się do serii fotek w opiętych czarnych legginsach.
Potem z 5-10 min ćwiczeń i z reguły taka lampucera zawija się do domu xD