0

@tadzik447 Fakty Panie kolego, fakty ;)

2

Niech polityczna debata nie odwiedzie Was od faktu, że Legia Warszawa
to najlepszy Polski klub w historii i już niedługo odbierze swoje 17 Mistrzostwo Polski!

0

@Ls0811 A ja z kolei znam bardzo dużo takich przypadków, i możemy się tak licytować :D
Znam przypadek gdzie matka z ojcem (oboje nie pracują) mają 6-tkę dzieci inkasują 3000 zł i każde możliwe świadczenia socjalne i sobie tak żyją, także nie wiem czy nie da się z tego utrzymać

0

@DLFCB
''1. Chciałbym przypomnieć, że Tusk w Sejmie pierwszy podnosił rączki za zwiększeniem tego programu do 800+ i to już od czerwca, gdzie wcześniej mówił, że pieniędzy na program 500+ w ogóle nie ma.''

Z tym akurat jest taki problem, że gdyby KO i Tusk nie zagłosowali za waloryzacją 500+, to mogliby tak naprawdę skończyć kampanię wyborczą, bo nie dość, że strzeliliby sobie w stopę, to w TVP grillowaliby ich na wszelkie możliwe sposoby.

''2. Jeśli dla Ciebie wszyscy co pobierają 500+ to egoiści, dziady i patologia, a Ty biedny musisz na to pracować to brak słów. Tyle.''

Nie, nie wszyscy. Egoistami nazywam starszych ludzi, którzy głosują na PiS tylko dlatego, że dają mając w dupie to, że ich synowie, córki, wnuki czy ogólnie my młodzi będziemy musieli to kiedyś spłacić...

To samo tyczy się bezrobotnych ''pięćset plusów'', które ciągną każdy możliwy socjal z mopsu

1

@koziar Usuń x i wpisz twitter, to ci wyświetli całego tweeta ;)

0

@Ls0811 Nie chodzi mi stricte o Ciebie i osoby pracujące, które odprowadzają co miesiąc nie mały hajs, bo wiadomo, że są i normalni ludzie pobierający to świadczenie ;)
Jednak musisz przyznać, że spory % pobierający 500+ to mniejsza lub większa patologia.

4

@Kgorecki2500 No bo Trzecia Droga ma jednak ''troszkę'' mniej wspólnego (szczególnie poglądowo i socjalnie) z PiSem, niż Konfederacja, która światopoglądowo jest jak PiS v2

3

@FutbolFan Nie oszukujmy się, PiSiory rozdawnictwem i 8-letnim szczuciem na Tuska zbudowały sobie w sporym % betonowy elektorat, którego nic nie skruszy, bo ''oni dajo, a Tusk zabierze''...

Najsmutniejsze, że potem my musimy pracować na egoistycznych dziadów i patologię pobierającą 500+...

4

@Waniliowy Stres też zrobił swoje, było to widać już przy pierwszej odpowiedzi, potem złapał trochę ''luzu'', żeby później na zakończenie wypowiedzi powiedzieć ''żeby Polakom żyło się znośniej'' :D

Wypadł poniżej oczekiwań, ale i tak lepiej od cymbała Morawieckiego, który mimo wyuczonych pytań, nie pokazał nic prócz ''Tusk'' i swojej zaciętej płyty z przekazem dla ciemnogrodu oglądającego TVP (czyt. ich wyborców)

3

@avanes Oni przez te 8 lat nazbierali takie majątki, że raczej nie będą zbytnio rozpaczać. Gdzieś czytałem, że któryś ich redaktor, (nie wiem czy nie Adamczyk) wynajmuje 4 mieszkania, także no, Holecka też na pewno nie narzeka na brak gotówki.

7

@esem91 Hakimi w PO? A Donald tak zapewniał, że nie przyjmą imigrantów :p

6

Zaczyna się, robienie z siebie największych poszkodowanych...


Widzę, że im to nigdy nie przejdzie

0

@Danny Gaucho Obejrzałem do 1:46, więcej nie dam rady
Chłop nie wyczuł oczywistego sarkazmu Konopa xD

1

@Crystal37 Nie nudzą Ci się te wątpliwej jakości baity?

4

@MOLESTA "fatalny Bosak"?
Też nie lubię Konfy, ale chyba oglądaliśmy inną debatę xD

2

Co za szopka na tvpis

3

Oglądanie Wiadomości przybliża mnie tylko do oddania głosu na PO, przecież to jest tak niewyobrażalna propaganda, że nie dziwię się, że ta partia zrzesz największą patologię społeczną.
No inaczej nie da się tego nazwać

1

No to mamy punkt kulminacyjny propagandy przed wyborczej, nie da się oglądać tego ścierwa na TVŚcieku

1

A w wiadomościach już sklejka z jazdy na Tuska i ta pierwsza wypowiedź xD
I jakiś ''ekspert'' gada, że Morawiecki wygrał 6:0 hahah

4

''Dziennikarze'' Wiadomości już pracują nad tym, jak negatywnie posklejać wypowiedzi Tuska

0

Piękna szpila w szczudlaka

0

Pięknie jadą z maowieckim

0

@FCB_dimiC Nie to samo, i ta debata wyraźnie to pokazuje

0

Szymek też jazda z pisuarem xD

1

Zacięta płyta, pieprzy jak robot

17

Nawet Wielgusowa po nim jedzie xDDD

3

Mówicie o Rachoniu, ona wcale nie lepsza, na spokojnie mogłaby robić w SS podczas II WŚ

1

@PatrychoO Przecież Tusk by go tam przemielił

1

Jedziesz Donald!

2

Tusk, Tusk, Tusk, hahahahah

Jaki to jest bałwan, tylko ataki w Tuska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?