HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
The Blues nie róbcie mi tego
4
@BombowiecKrawczyk PC Składak > PC Gotowiec > Laptop Gamingowy
0
Chelsea i Bilbao, dawać po bramce, i to szybko
0
@Krzysztof1987 1:1 :(
@snupson Dobrze robisz, patrząc na dzisiejsze wyniki :v
1
Typery, co tam dzisiaj stawiacie?
Ode mnie leci taki pewniaczek
Spezia - Genoa / godzina 18:30
Typ: over 2,5 bramki / kurs 1,70
Spezia jak i Genoa na ostatnie 10 meczów aż 9 - krotnie zaliczały over 2,5, także i w tym meczu jest to niemal pewne ;]
@Rust_Cohle @Encore @Arkadio90 @Krzysztof1987 @snupson @eckov
1
@arasz1819 To kiedy skomentujesz? Jak dostaniemy kolejne 0:3 od Benfiki i nie wyjdziemy z grupy czy jak nie skończymy w TOP4 LaLiga?
2
@Don-Corleone @fcbarcafan19 @Cariones
Od siebie polecam też ten traczek od Post'ego
2
@Cariones Klasyk (:
TOP1 Post'a i ten 21 Savage
0
@DaPidejpi @arasz1819 arasza zapytaj xD
0
@IronSanHybrid A Ty dalej nie umiesz wklejać tweetów :D
3
@DaPidejpi Ucieszyłbym się
2
@Striker No nie powiem, ma głos dziewczyna, jeden z najlepszych jak nie najlepszy cover tego utworu jaki słyszałem. A w 1:37 kapitalnie to wyciągnęła :)
@Kondziubarca Nic dodać, nic ująć. W punkt!
1
Tytuł: No Time To Die
Autor: Billie Eilish
Gorąco polecam, piękny utwór
4
@Bykunn W takim wypadku tak, nawet w Japonii tak noszą. Ale w przypadku covidka się nie zgadzam.
0
@paweldunajecfcb Tematyka?
0
@PatrychoO Sancho?
0
@IronSanHybrid Po części się z tobą zgodzę, aczkolwiek jak patrzę na te zapijaczone mordy sponsorujące sobie alko za 500+ to nie mam co do tych podwyżek żadnych zastrzeżeń, dodatkowo te podwyżki i tak są śmiesznie małe, że ludzie ich nie odczują.
2
@IronSanHybrid Tak jak już kiedyś mówiłem, na to gówno mogą dać nawet taką akcyzę, że butla czy paczka kiepów będzie i po 50zł.
0
@Danny Gaucho @Encore Zdecydowanie tak
1
@Szicek10 O ku**a, mega szacun za foto z Pezetem :)
4
@Woland10 Koeman świetny trener, a to dobre XD
2
@klaunBawarski Jeśli chodzi stricte o ten rok to:
1. Messi
2. Lewandowski
3. Benzema
0
@klaunBawarski
1. Bayern
2. Liverpool
3. Man City/Ajax
0
@barpol11 Nieco ponad 86 tysięcy
0
@Rust_Cohle Pewnie ta, aczkolwiek i tak śmieszy
6
Złota Piłka dla Salaha i Payet > Lewy XDDD
Gościu, robisz mi dzień, a mamy dopiero 13 :D
2
@Encore Fortuna
0
@PawkoFCB Tak czy siak gość jest ponad 300K na plusie :)
9
Benfika na 1:0 w 97 minucie, ten co miał ten kupon na 500k to ma tv ma już chyba za oknem :D
3
@PatrychoO Pizza i pewnie sosy z maka mu zostały (;