0

The Blues nie róbcie mi tego

4

@BombowiecKrawczyk PC Składak > PC Gotowiec > Laptop Gamingowy

0

Chelsea i Bilbao, dawać po bramce, i to szybko

0

@Krzysztof1987 1:1 :(

@snupson Dobrze robisz, patrząc na dzisiejsze wyniki :v

1

Typery, co tam dzisiaj stawiacie?

Ode mnie leci taki pewniaczek
Spezia - Genoa / godzina 18:30
Typ: over 2,5 bramki / kurs 1,70

Spezia jak i Genoa na ostatnie 10 meczów aż 9 - krotnie zaliczały over 2,5, także i w tym meczu jest to niemal pewne ;]

@Rust_Cohle @Encore @Arkadio90 @Krzysztof1987 @snupson @eckov

1

@arasz1819 To kiedy skomentujesz? Jak dostaniemy kolejne 0:3 od Benfiki i nie wyjdziemy z grupy czy jak nie skończymy w TOP4 LaLiga?

2

@Don-Corleone @fcbarcafan19 @Cariones
Od siebie polecam też ten traczek od Post'ego


2

@Cariones Klasyk (:
TOP1 Post'a i ten 21 Savage

0

@DaPidejpi @arasz1819 arasza zapytaj xD

0

@IronSanHybrid A Ty dalej nie umiesz wklejać tweetów :D

3

@DaPidejpi Ucieszyłbym się

2

@Striker No nie powiem, ma głos dziewczyna, jeden z najlepszych jak nie najlepszy cover tego utworu jaki słyszałem. A w 1:37 kapitalnie to wyciągnęła :)

@Kondziubarca Nic dodać, nic ująć. W punkt!

1

Tytuł: No Time To Die
Autor: Billie Eilish
Gorąco polecam, piękny utwór


4

@Bykunn W takim wypadku tak, nawet w Japonii tak noszą. Ale w przypadku covidka się nie zgadzam.

0

@paweldunajecfcb Tematyka?

0

@PatrychoO Sancho?

0

@IronSanHybrid Po części się z tobą zgodzę, aczkolwiek jak patrzę na te zapijaczone mordy sponsorujące sobie alko za 500+ to nie mam co do tych podwyżek żadnych zastrzeżeń, dodatkowo te podwyżki i tak są śmiesznie małe, że ludzie ich nie odczują.

2

@IronSanHybrid Tak jak już kiedyś mówiłem, na to gówno mogą dać nawet taką akcyzę, że butla czy paczka kiepów będzie i po 50zł.

0

@Danny Gaucho @Encore Zdecydowanie tak

1

@Szicek10 O ku**a, mega szacun za foto z Pezetem :)

4

@Woland10 Koeman świetny trener, a to dobre XD

2

@klaunBawarski Jeśli chodzi stricte o ten rok to:
1. Messi
2. Lewandowski
3. Benzema

0

@klaunBawarski
1. Bayern
2. Liverpool
3. Man City/Ajax

0

@barpol11 Nieco ponad 86 tysięcy

0

@Rust_Cohle Pewnie ta, aczkolwiek i tak śmieszy

6

Złota Piłka dla Salaha i Payet > Lewy XDDD
Gościu, robisz mi dzień, a mamy dopiero 13 :D

2

@Encore Fortuna

0

@PawkoFCB Tak czy siak gość jest ponad 300K na plusie :)

9

Benfika na 1:0 w 97 minucie, ten co miał ten kupon na 500k to ma tv ma już chyba za oknem :D

3

@PatrychoO Pizza i pewnie sosy z maka mu zostały (;

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?