HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@KarwanLaMasia Lewy > Kane
0
@polcza @Encore Enkor to chyba chodzi o ciebie :D
1
@AlexDark00 Też mi się tak wydaję. Nic, będzie trzeba zacząć stosować.
1
@Rust_Cohle Dokładnie, najlepsze jest to, że te skurcze dopadają mnie zawsze gdy leże w łóżku. Nie wiem od czego to zależy :v
@MiloszFCB1899 To ja chyba aż tak nie mam, bo po chwili bólu przechodzi
1
@MiloszFCB1899 Wczoraj miałem identycznie.
10-15 sekundowy skurcz w lewej łydce, mało się człowiek z bólu nie zesrał :/
1
Lewy co porobił :D
3
Polskaaa, Biało Czerwoni, Polskaaa Biało Czerwoni
2
Naprzód POLSKA, lać tych klękaczy!
0
@l0Messini Siatkarze grają?
0
Też nie mogę w to uwierzyć.
Aż głupio się robi, że takiego cracka ściągnęliśmy za free :D
0
@MadafakinGuy No ta, ale teraz odwraca kota ogonem, że to było wyjęte z kontekstu
0
@Encore Kolega jak widać nie rozumie
0
@tristan87 Dla tych, którzy wyzywają/ali go od szmaty :P
1
Oho Kukizek pozwy chce wysyłać w Wydarzeniach XD
4
@Djzordon Tak tak, a do kompletu dorzuciłby swoją matkę.
Niezłe teorie snujesz...
0
@MarioVeB! Przecie twój ulubieniec ;D
0
@MarioVeB! Lepiej Sterlinga co nie?
4
@AlexDark00 No i gdzie jest ten Neymar? bo na pewno nie u nas
A i gdzie jest Messi, który na 100% miał u nas zostać?
0
@masq Tego ''sympatyka'' Neymara to akurat ciężko jest nie wyśmiewać ^^
0
@IronSanHybrid I don't care, jego kasa więc jak sprawiło mu to przyjemność to mi nic do tego :p
3
@IronSanHybrid Fakt wszczepił sobie ten diament, ale z tym koncertem to fejur zwykły.
0
@IronSanHybrid Z tym, że wiesz, że to jest fake?
0
Tytuł: GXING THE DISTANCE
Autor: scarlxrd
Polecam!
0
@Dior Ja też, aczkolwiek nie zamykam się na zaszczepienie.
12
@LeoMessiah To już nie nasz problem ^^
1
@Pawel13sz 7/10
3
@Kusco15 Lubię, słucham, niech mu się wiedzie
0
@MarioVeB! @Moderacja @wpwelement
Sam szuka zaczepki.
2
@Songo91 Tutaj nie pytaj, bo rabini będą niezdecydowani ;)
A tak na serio to niech brat pójdzie się poradzić swojego lekarza, w każdym razie ja bym tak zrobił.
5
Dawać już ten mecz Polski ^^