3

@Kamiloza91 Żebyś mógł mieć 5 domów zamiast 1.

2

Jak Lech tego nie wygra to Palmę odesłać pontonem do siebie, a licencję oddać Amice.

2

Tak jest, pięknie Palma. Wykartkować się na Jagę, szanuje mocno.

4

Wywalić 7 baniek euro i być 1 punkt nad Lechią, która zaczynała z -5. Tak też trzeba umieć.

0

@Stinger_ Po porażce 1:0 z Lechem go nie zwolnią, ale jak im Lech wpakuje 4-5 to już może być różnie.

2

Niedobrze. Jak Lech ich rozwali to zwolnią Papszuna a ten pozorant-parodysta mógłby nawet spuścić ten kurnikowy zespół do I Ligi.

2

To jest intencjonalne i zamierzone podanie do bramkarza? Co ten Łysy z Płocka gwiżdze? Ma na rękach krew Jagiellonii i Barcelony a nadal mu mało?

4

@RoberDzik Polskiego odpowiednika Realu - Legii.

4

@tomek8756 Widzę potencjał na reklamę viagry - "Żeby był sztywny jak Czarek"

0

@MYTO Najlepszym argumentem za tym, że to była katastrofa jest to, że Ruscy w żaden sposób nie wykorzystali tego fatalnego dla Polski momentu. Osłabiony, podzielony kraj - można byłoby działać na różne sposoby, gdyby to było zaplanowane. Pewnie do dzisiaj Putin pluje sobie w brodę, że nie wysłali zielonych ludzików na granicę.

3

W sumie to Wisła wracając do siebie niech weźmie ze sobą piłkarzy Gieksy. I tak grają w piątek w Płocku.

@FcPortoFan1999

15

@Czajka90 Dla gry z Messim to nawet nauczyłbym sie Suahili.

11

@4drian0 Te rękawiczki to po to, żeby później spalić Paryż bez pozostawienia odcisków palców.

0

@AmigoBlancos Jego Ekscelencja Jesus Imaz


4

@Goscinnie Ale to nie @Jakchcesz ma podać badania przeczące tezie Pomarańczowego, tylko Pomarańczowy ma podać rzetelne badania potwierdzające swoją tezę. Co to za odwrotne rozumowanie xD

1

@Barceloniarz987 Zabolał brak wyróżnienia Pululu.

0

@partymaker Vinicius nie potwierdza.

2

Pululu okradziony.

1

No i trzeba spalić Paryż z tej okazji.

8

Może i była przerwa, ale najwyżej wyświetlającym się komentarzem był ten, który obraża PSG. Warto było.

1

Marsylia okradziona jeżeli nie będą męskim klubem roku.

2

Nie wiem kim jest ten Dj Wonsz, ale wspiera Palestynę, więc już go lubię.

3

@Ptasior W sumie aryjczyk to właśnie wypisz wymaluj rodzimy Szwed. Wysoki, niebieskooki blondyn.

3

Za najszybszego kierowcę to chyba w grudniu FIA rozdaje nagrody.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcelonaLM To Pululu leci spóźniony po ZP.

4

@AlexDark00 Nie każdy może być tak wybitnym zawodnikiem jak Lewandowski i utrzymywać poziom światowej klasy nieprzerwanie przez tyle lat.

0

@TR3YWAY W XXI wieku.

21

@Roobo Potwierdzam, byłem tym żulem.

9

Tylko i wyłącznie Pululu. Admin Ligi Konferencji już wie i gotuje.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?