8

Za 20 minut połowa Polski wyjeżdża z Polski

3

@Hosh kurde to nie wyszukiwarka

1

Najtańsze bilety z Polski
Bilet Okęcie last minute
Tajlandia najtańsze bilety

1

@damianex10 Ktoś na kacu stawiał pieczątkę

1

@RomanGroza Forsakena sędziowie przękręcili.

2

Grande Strategia odwiedziła dzisiaj RedBulla xD

1

Pachnie grande strategią w wykonaniu RB

1

@Aragorn33 Za co siedzisz? Za aplikację Mateckiego xD Trzeba mieć IQ rozgwiazdy, żeby na podstawie jakiejś aplikacji łamać 249 kk i ryzykowac pierdzeniem w pasiak.

0

@tomek8756 Pójdę po F1, siłowni i barażach do Ekstraklasy, są ważniejsze rzeczy xD

9

@Faro To prawda, byłem ręcznikiem Messiego w szatni i wszystko słyszałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@szela1899 Probierz GOAT?

0

@FcPortoFan1999 No i o to chodzi. Wisłokę Dębica zawsze można obejrzeć.

0

Jest jakiś poważny mecz dzisiaj do obejrzenia? Tadżykistan u17 i Uzbekistan u17 już niestety się skończył, a żadnych innych drużyn wartych oglądania chyba nie ma.

1

@Pawel13sz Normalne turbinowe rondo wtf. Co Ci ludzie robią xD

3

@Adran360 P$G P$G P$G

1

@TR3YWAY HUAWEI Watch GT 5 Pro. Jakies 1,2k zł.

2

@Hasszz Oczywiście, że to nie prędkość zabija ludzi. Ludzi zabija nagłe wytracenie tej prędkości.

21

@JBgomeS Może lepiej już się na ten temat nie wypowiadaj.

58

@JBgomeS Majtczak też nie widział. Rodzina, którą zabił miałaby jednak inne zdanie na ten temat.

9

@tomek8756 Gość prawie zmajtczakował radiowóz?

0

@PeteR10 Sławomir Abramowicz

1

@Mezocyklon87 Ja to bym kibicował Jagiellonii nawet jakby grała przeciwko Barcy xD

1

@Popitek12 Wywalone w niego, niech dalej trenuje szejków. Oby z daleka od pucharu LM.

0

@tristan87 No i można się napić z tej okazji. Brawo Czarek, wódeczka już się chłodzi.

0

@Wojciech123 Nie dla miejskich klubów, więc oczywiście Miedź Legnica.

A poza tym w Legnicy gra Zidane ze Starachowic, więc wybór jest oczywisty.

2

@gumaz Gothic 2

6

@AlexDark00 Nie żeby coś, ale powinieneś być ostatnią osobą, która mówi o bólu czterech liter wobec jakiegoś piłkarza xD

1

Araujo czemu ty faulowałeś wtedy tego Barcole
Araujo czemu ty nie wyprzedziłeś 40 letniego Acerbiego

25

Już mnie telepie od tej ciszy wyborczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?