Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@capoN Różowe proszki do kolorowych i białych z Action.
0
Brawo Mercedesy. Szkoda Arminii, ale jednak pokazali wyższość.
0
@Gibbon_FCB Jak leci pierwszy komentarz to siłą rzeczy leci cała dyskusja.
3
Lech i Jagiellonia ratują polską piłkę. Brawo. Berło przekazujemy z Białegostoku do Poznania.
1
Jaga w pucharach, Pogoń przegrywy. Pusta gablota po grób.
2
@budel17 Na moje powinni dodać 2 mapy do puli i niech będzie większy wybór po prostu.
5
@Frimpong Lewy słaba garda. Nawrocki mógłby go nauczyć.
0
@APTAPT Wojtuszek chłopa do kieszeni chował.
8
Neres to taki typowy: "Mordo, widać po mnie?"
1
@BorzyKrzys Ale pizza to Hawajka.
2
@Kozinho. Coś o wpływie emigracji sójkowców wietnamskich na gospodarkę wschodniej Kambodży.
5
Świetna ta relacja na Eleven. Czapki z głów. Oby każda stacja tak przygotowywała transmisję z celebracji.
4
@Vurt No w sumie to tak, bo wyeliminował Inter - więc zabrał im puchar.
8
Trzeba przyznać - Eleven najwyższy poziom. Pokażą całą fetę.
2
Jest tylko jedna rzecz lepsza od wygrania mistrzostwa w ostatniej kolejce sezonu podczas meczu u siebie.
Wygranie pierwszego mistrzostwa w historii klubu w ostatniej kolejce sezonu podczas meczu u siebie.
I człowiek to przeżył rok temu w Białymstoku :D
4
Koniec, Napoli mistrzem Włoch!!!!
1
@Andi18 Przeżyłem rok temu. Uczucie nie do opisania.
3
Kończ ten mecz chłopie. Niech już się zacznie impreza.
3
Panie Włochu kończ ten mecz.
0
Moim zdaniem czerwona kartka. Axel Witsel i Wasilewski mi się przypomnieli. Dziwne, że nawet nie sprawdzają.
7
Neapol za 20 minut stanie się miejscem największej imprezy świata.
0
Lakaka co ty robisz xd
5
Napoli jeszcze nie skończyło meczu a Neres zjarany.
2
@Criss18Barca Czyli 50% szans na wygraną. Albo wygra albo nie. Dzięki.
2
@DragonxNF Grał to za dużo powiedziane. Bywał na boisku.
4
Conte specjalista od mistrzostw z awersją do pucharów xD
6 mistrzostw tylko jeden puchar krajowy i zero europejskich xD
0
Ankara Lukaku, Ankara Lukaku
2
Brawo Yerry Mina, pięknie pomagasz Neapolitańczykom.
3
@RoberDzik Biorę, gdzie podpisać?
11
@jacobFCB Najważniejsze, żeby Napoli wygrało.