0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bierzcie tego Emiliano Martineza do Barcy, dajcie mu pensje. Chłop zasłużył. Ultra kozak w karnych.

2

U Messiego na głośnikach dzisiaj

Los chce ze mną grać w pokera
Raz mi daje raz zabiera
Ja za swoim szczęściem biegnę w świat
Cuda przecież się zdarzają i marzenia się spełniają

4

Jeden Martinez cudo
Drugi dramat xd

2

Mecz który skrócił moje życie o kilka lat. xd

1

Piłka nożna to najgorszy sport.

0

Paredes jak typowy Jugol a jednak Argentynczyk

0

FRANCISZKU MÓDL SIĘ MOCNIEJ. DIEGO WSPIERAJ Z GÓRY 10 MINUT

0

Lautaro nowy Higuain

99

Bycie kibicem Barcelony i Argentyny to najszybszy bilet do psychiatryka.

6

Nienawidzę piłki nożnej

0

Kounde daj swojaka plz

2

Kibice Barcelony przyzwyczajeni.

5

Polaku kończ ten mecz!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@Bobo25 Boli? Ma boleć.

1

Francja weszła w mecz jak w II Wojnę Światową.

1

Dembele i Griezmann dzisiaj w formie iście Barcelońskiej.

3

ŁYSY GDZIE KARTKI

0

Oficjalnie przestaje bojkotować mundial w Katarze.

3

Co on tu zrobił za zmiany? xD

4

Jeszcze siedem, jeszcze siedem!!!

0

Ymbappe tylko człapie po boisku.

3

Dobra, Marciniak kończ już ten mecz.

0

@Kimirionum Czerwona i 3 lata zawieszenia oraz 100 zl grzywny

4

Dembele powinien mieć pomnik w Barcelonie.

0

Marciniak prawie szpagat zrobił.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?