Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Chyba telefon od Red Bulla poszedł.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@REALny_kibic Mi wszystko działa idealnie.
4
@Ojciec5tkidzieci Pier... mafia. Urządzać mundial w kraju, gdzie seks przedmałżeński jest karany, gdzie nie można pić piwa, a sam Katar morduje i więzi ludzi zatrudnionych do budowy stadionów. Kobiety są traktowane jak przedmiot, a geja mogą ukamieniować...
Wszystkich tych Infantino i innych skorumpowanych urzędasów wsadzić na długie lata za korupcję i rozliczyć za wszystkie decyzje.
No i polecam posłuchać nieoficjalnego hymnu na mundial.
Rasmus Wold - Never Mind the Slavery
7
@PIETREKs Phi... Tylko tryplet bez żadnej porażki w sezonie albo Xavi się pakuje.
15
Mogę z dumą przyznać, że kibicowałem Barcelonie przed trypletem zdobytym w sezonie 2022/2023. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Zabierzcie tego Torresa. Nie wiem, oddajcie na rękojmie do City czy coś. Oczy bolą.
0
Lewus się skończył, więc musi zejść.
1
Kradnom Lewemu okazje do gola, złodzieje.
1
Alba już pokazuje dlaczego nie powinien grać.
0
Lewus się skończył. Nawet nogi nie umie dołożyć.
0
Dembele, weź ty tylko podawaj a nie strzelaj.
1
Można powiedzieć, że bramkarz Sevilli jest internautą, bo większość czasu spędza w sieci. hehe
0
Lewy już raz mu zabrał asystę, później Raphinha zabrał mu drugą, to się chłopak wkurzył :D
0
Kounde pijany, widział bramkę w innym miejscu xD
0
Przydałoby się jeszcze tak z 5 strzelić, aby uspokoić grę.
1
Dembele już dwie asysty powinien mieć :D
1
Dembele irytuje, więc pewnie skończy mecz z brameczką i asystą.
0
@Striker Idealny przepis dla Newcastle. Władować ze dwa miliardy w dekadę, załatwić Flicka i zamiatać tą śmieszną ligę jak już Guardiola odejdzie.
0
Premier League - najlepsza liga świata, a wystarczą petrodolary i świetny trener, żeby ją co roku zamiatać xD
0
@Kessie W piłkę było, gramy dalej.
1
@Dominx Któryś Real na pewno straci punkty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Potężny Luka Jović.
0
@Kgorecki2500 Ajax posadzi na 100%
6
@Fabik87 No i bardzo dobrze. Przynajmniej jest gdzie zorganizować koncert, targ, czy inne wydarzenie. Na pewno park nie powinien znajdować się w samym centrum miasta.
12
Kupiliśmy złego Polaka. Lewus się skończył, tylko Arek Milik.
4
@Golaselo Masz rację. @Kapitan hawk powinien raczej napisać "w których minutach".
0
@ranger3120
The Young Pope
The New Pope
2
@koksik2700 Nie istnieje. Zamykam dyskusję, bo nie ma o czym rozprawiać.
Ale od siebie dodam:
2
@FC1899Barca
Przede wszystkim nie podoba mi się Galadriela. Nie mówię o tym jak napisana jest postać, ale jak została odegrana. Niby aktorka ma grać silną, stanowczą elfkę, a jednak dosyć dziecinnie i niejako wypada. Mam takie odczucia, że ciężko wziąć ją na poważnie. Dosyć drętwo też wypada jej sposób gry - przez większość czasu jedna mina, ciężko dostrzec emocje. No mam wrażenie, że nie wczuła się w rolę.
Elrond póki co nie jest źle. Po pierwszym odcinku byłem sceptycznie nastawiony, ale później całkiem nieźle wypada. Szczególnie podczas wizyty u Durina. Myślę, że jeszcze zbudują lepiej tą postać.
Durin i krasnoludy top. Tutaj wszystko idealnie. W Hobbicie nie podobało mi się przedstawienie krasnoludów jako krótko obciętych typów różniącym się od ludzi jedynie wzrostem. Moje wyobrażenie Krasnoluda to być brodaty i nieco grubszy facet siedzący pod ziemią. No i póki co tak go przedstawili.
No i ten Arondir (czarny elf) jakiś straszne drętwy. Jedna, zmarszczona mina przez cały odcinek. Momentami zastanawiałem się czy on nie jest po prostu sztucznie wygenerowany i wklejony w tej samej minie do różnych scen :D
A do Hobbitów jakoś się nie przywiązywałem. Ten wątek średnio mi się podoba.