4

Chyba telefon od Red Bulla poszedł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@REALny_kibic Mi wszystko działa idealnie.

4

@Ojciec5tkidzieci Pier... mafia. Urządzać mundial w kraju, gdzie seks przedmałżeński jest karany, gdzie nie można pić piwa, a sam Katar morduje i więzi ludzi zatrudnionych do budowy stadionów. Kobiety są traktowane jak przedmiot, a geja mogą ukamieniować...

Wszystkich tych Infantino i innych skorumpowanych urzędasów wsadzić na długie lata za korupcję i rozliczyć za wszystkie decyzje.


No i polecam posłuchać nieoficjalnego hymnu na mundial.

Rasmus Wold - Never Mind the Slavery


7

@PIETREKs Phi... Tylko tryplet bez żadnej porażki w sezonie albo Xavi się pakuje.

15

Mogę z dumą przyznać, że kibicowałem Barcelonie przed trypletem zdobytym w sezonie 2022/2023. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Zabierzcie tego Torresa. Nie wiem, oddajcie na rękojmie do City czy coś. Oczy bolą.

0

Lewus się skończył, więc musi zejść.

1

Kradnom Lewemu okazje do gola, złodzieje.

1

Alba już pokazuje dlaczego nie powinien grać.

0

Lewus się skończył. Nawet nogi nie umie dołożyć.

0

Dembele, weź ty tylko podawaj a nie strzelaj.

1

Można powiedzieć, że bramkarz Sevilli jest internautą, bo większość czasu spędza w sieci. hehe

0

Lewy już raz mu zabrał asystę, później Raphinha zabrał mu drugą, to się chłopak wkurzył :D

0

Kounde pijany, widział bramkę w innym miejscu xD

0

Przydałoby się jeszcze tak z 5 strzelić, aby uspokoić grę.

1

Dembele już dwie asysty powinien mieć :D

1

Dembele irytuje, więc pewnie skończy mecz z brameczką i asystą.

0

@Striker Idealny przepis dla Newcastle. Władować ze dwa miliardy w dekadę, załatwić Flicka i zamiatać tą śmieszną ligę jak już Guardiola odejdzie.

0

Premier League - najlepsza liga świata, a wystarczą petrodolary i świetny trener, żeby ją co roku zamiatać xD

0

@Kessie W piłkę było, gramy dalej.

1

@Dominx Któryś Real na pewno straci punkty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Potężny Luka Jović.

0

@Kgorecki2500 Ajax posadzi na 100%

6

@Fabik87 No i bardzo dobrze. Przynajmniej jest gdzie zorganizować koncert, targ, czy inne wydarzenie. Na pewno park nie powinien znajdować się w samym centrum miasta.

12

Kupiliśmy złego Polaka. Lewus się skończył, tylko Arek Milik.

4

@Golaselo Masz rację. @Kapitan hawk powinien raczej napisać "w których minutach".

0

@ranger3120
The Young Pope


The New Pope

2

@koksik2700 Nie istnieje. Zamykam dyskusję, bo nie ma o czym rozprawiać.

Ale od siebie dodam:


2

@FC1899Barca
Przede wszystkim nie podoba mi się Galadriela. Nie mówię o tym jak napisana jest postać, ale jak została odegrana. Niby aktorka ma grać silną, stanowczą elfkę, a jednak dosyć dziecinnie i niejako wypada. Mam takie odczucia, że ciężko wziąć ją na poważnie. Dosyć drętwo też wypada jej sposób gry - przez większość czasu jedna mina, ciężko dostrzec emocje. No mam wrażenie, że nie wczuła się w rolę.

Elrond póki co nie jest źle. Po pierwszym odcinku byłem sceptycznie nastawiony, ale później całkiem nieźle wypada. Szczególnie podczas wizyty u Durina. Myślę, że jeszcze zbudują lepiej tą postać.

Durin i krasnoludy top. Tutaj wszystko idealnie. W Hobbicie nie podobało mi się przedstawienie krasnoludów jako krótko obciętych typów różniącym się od ludzi jedynie wzrostem. Moje wyobrażenie Krasnoluda to być brodaty i nieco grubszy facet siedzący pod ziemią. No i póki co tak go przedstawili.

No i ten Arondir (czarny elf) jakiś straszne drętwy. Jedna, zmarszczona mina przez cały odcinek. Momentami zastanawiałem się czy on nie jest po prostu sztucznie wygenerowany i wklejony w tej samej minie do różnych scen :D

A do Hobbitów jakoś się nie przywiązywałem. Ten wątek średnio mi się podoba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?