Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Zimny Albo przegra.
0
@MSN30 Tak, będzie za darmo.
0
@sewciu50 No to pisz do supportu, że zostałeś oszukany. Niech złodziej będzie ścigany.
14
@PauCasals Nie, nie mają zamiaru. Robią ci na złość.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@FC1899Barca Przeczytałem posta, a potem zobaczyłem kto wstawił. Nie zdziwiło mnie to, że osoba, która twierdzi, że nie lądowaliśmy na Księżycu, szuka wszędzie spisku i kłamstw :)
0
@mauerinho Może spróbuj ponownie później?
3
@Barwindg Myślę, że Pepsi właśnie w tej chwili podejmuje kroki w celu wycofania tego napoju, bo Barwindg stwierdził, że nie lubi tego smaku.
5
@TheNekro94 Widać, że nie masz pojęcia o czym mówisz. No trudno, nie każdy musi być obeznany w świecie. Sadzenie drzew jest związane z jednym z największych przedsięwzięć w historii Afryki, a może nawet świata. Sadzony jest w Afryce "Wielki Zielony Mur", który pomoże walczyć z pustynnieniem na tym kontynencie, a także przyczyni się do poprawy klimatu na całym świecie.
https://www.greatgreenwall.org/about-great-green-wall
Piękna inicjatywa. Dzięki takim akcjom wiara w ludzkość nie umiera. Niestety jednak są negacjoniści klimatyczni, którzy wbrew potwierdzonym badaniom i opiniom naukowców twierdzą. że zmiany klimatu nas nie dotyczą. Smutne.
0
O już zadyma w Łodzi.
21
@Lord_Vader Napisał gość o nicku "Lord_Vader" :D
1
@matirix20 Więcej ofensywnych piłkarzy, żeby hokejowe wyniki były, więcej!
5
@koksik2700 Ja też. Gdzie była Koalicja, Lewica i Konfederacja? Czemu nie wysłali samolotu rządowego po siatkarzy?!!!!11
0
@Suzu A gdzie na stadionach wyzywają białych?
1
@strazak1991 Ale powiedział, że szczeli hat-trika w LM i szczelił. Nie znasz się !!1
1
@DaPi Cristiano myślał, że to wybory dla najlepszego młodego piłkarza roku. No cóż, każdemu się może zdarzyć.
5
@Veb1233 Messi jak mądrze. Nie głosował na VVD, żeby konkurencji sobie nie robić. Po raz kolejny udowodnił swój geniusz. Szacun.
1
@monsterrize Google tworzy Skynet. Potwierdzone.
A swoją drogą, pójdzie na tym Wiedźmin 3?
1
@Janiama Hazard zasłużył za LE.
2
@Kapitan hawk Możliwe, że Messi wiedział, że wygra. Pojechał z rodziną w sumie i pomimo tego, że jutro mecz, pojawił się na gali.
27
Spoko gala, żadnych zarzutów. Pozdrawiam.
0
O! Prezes naszego klubu! Niech żyje nam!
1
Tutaj Messi miałby pole do popisu, aby się wypowiedzieć o korupcji :D
0
@FC1899Barca Negacjonista klimatyczny, spiskowiec księżycowy... Zaraz się dowiemy, że jesteś płaskoziemcą i wierzysz w Reptilian? :)
0
@FC1899Barca Dobrze, że Ciebie nikt nie wysłał do specjalisty za negowanie lądowania na Księżycu ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7501490
2
Szacun za Arię Królowej Nocy. Niesamowity talent trzeba mieć, żeby coś takiego zaśpiewać.
1
Szacun Bielsa za coś takiego.
14
Brawo Klopp, zasłużenie!
0
Po Węgiersku nasuwa. Niezły gość, a organizatorzy nieprzygotowani i brak tłumacza...
7
Ruud Gullit bez włosów. Teraz widziałem już wszystko.