4

@Zimny Albo przegra.

0

@MSN30 Tak, będzie za darmo.

0

@sewciu50 No to pisz do supportu, że zostałeś oszukany. Niech złodziej będzie ścigany.

14

@PauCasals Nie, nie mają zamiaru. Robią ci na złość.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@FC1899Barca Przeczytałem posta, a potem zobaczyłem kto wstawił. Nie zdziwiło mnie to, że osoba, która twierdzi, że nie lądowaliśmy na Księżycu, szuka wszędzie spisku i kłamstw :)

0

@mauerinho Może spróbuj ponownie później?

3

@Barwindg Myślę, że Pepsi właśnie w tej chwili podejmuje kroki w celu wycofania tego napoju, bo Barwindg stwierdził, że nie lubi tego smaku.

5

@TheNekro94 Widać, że nie masz pojęcia o czym mówisz. No trudno, nie każdy musi być obeznany w świecie. Sadzenie drzew jest związane z jednym z największych przedsięwzięć w historii Afryki, a może nawet świata. Sadzony jest w Afryce "Wielki Zielony Mur", który pomoże walczyć z pustynnieniem na tym kontynencie, a także przyczyni się do poprawy klimatu na całym świecie.

https://www.greatgreenwall.org/about-great-green-wall





Piękna inicjatywa. Dzięki takim akcjom wiara w ludzkość nie umiera. Niestety jednak są negacjoniści klimatyczni, którzy wbrew potwierdzonym badaniom i opiniom naukowców twierdzą. że zmiany klimatu nas nie dotyczą. Smutne.

0

O już zadyma w Łodzi.

21

@Lord_Vader Napisał gość o nicku "Lord_Vader" :D

1

@matirix20 Więcej ofensywnych piłkarzy, żeby hokejowe wyniki były, więcej!

5

@koksik2700 Ja też. Gdzie była Koalicja, Lewica i Konfederacja? Czemu nie wysłali samolotu rządowego po siatkarzy?!!!!11

0

@Suzu A gdzie na stadionach wyzywają białych?

1

@strazak1991 Ale powiedział, że szczeli hat-trika w LM i szczelił. Nie znasz się !!1

1

@DaPi Cristiano myślał, że to wybory dla najlepszego młodego piłkarza roku. No cóż, każdemu się może zdarzyć.

5

@Veb1233 Messi jak mądrze. Nie głosował na VVD, żeby konkurencji sobie nie robić. Po raz kolejny udowodnił swój geniusz. Szacun.

1

@monsterrize Google tworzy Skynet. Potwierdzone.

A swoją drogą, pójdzie na tym Wiedźmin 3?

1

@Janiama Hazard zasłużył za LE.

2

@Kapitan hawk Możliwe, że Messi wiedział, że wygra. Pojechał z rodziną w sumie i pomimo tego, że jutro mecz, pojawił się na gali.

27

Spoko gala, żadnych zarzutów. Pozdrawiam.

0

O! Prezes naszego klubu! Niech żyje nam!

1

Tutaj Messi miałby pole do popisu, aby się wypowiedzieć o korupcji :D

0

@FC1899Barca Negacjonista klimatyczny, spiskowiec księżycowy... Zaraz się dowiemy, że jesteś płaskoziemcą i wierzysz w Reptilian? :)

0

@FC1899Barca Dobrze, że Ciebie nikt nie wysłał do specjalisty za negowanie lądowania na Księżycu ;)

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7501490

2

Szacun za Arię Królowej Nocy. Niesamowity talent trzeba mieć, żeby coś takiego zaśpiewać.

1

Szacun Bielsa za coś takiego.

14

Brawo Klopp, zasłużenie!

0

Po Węgiersku nasuwa. Niezły gość, a organizatorzy nieprzygotowani i brak tłumacza...

7

Ruud Gullit bez włosów. Teraz widziałem już wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?