Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No o LM możemy zapomnieć. Teraz tylko bronić się przed spadkiem.
21
Masz rację stary! Mam nadzieję, że chociaż się utrzymamy w lidze.
2
Bo Ci ludzie co go chwalą mają chociaż trochę pojęcia o piłce.
0
Mecz mógł się skończyć wynikiem dwukrotnie większym, gdyby nie mecz życia Pacheco, ale płacz dalej będzie, bo niby Barca sytuacji nie kreuje :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
3:0 to i tak najniższy wymiar kary. Brawo Barca za świetny mecz! Dobre zmiany Valverde. Tak trzymać.
6
Co z tego, że jest VAR, jak te dzbany na liniach z chorągiewkami dalej żyją w średniowieczu...
1
Wyslałem.
11
Nic tak nie śmieszy jak czytanie wypowiedzi "fachowców" na La Rambli w przerwie meczu Barcy :)
0
Możliwe nawet, że do Nordmaru go wywiało. Z nim nigdy nic nie wiadomo.
0
Na pewno siedzi w jakiejś wieży.
2
Mały, ale wariat.
0
Mats przereklamowany? Koniec z La Ramblą na dziś...
2
3:1 ahh, szkoda Jagi. Zdecydowanie najlepiej wyglądali z polskich drużyn. Mimo wszystko brawa za te 4 mecze.
0
Jagiellonia miała obydwu rywali teoretycznie lepszych od niej, a nie odstaje od nich za bardzo.
4
Jagiellonio ratuj honor Polski!
15
8:1 Zenit. Nic tylko gratulować. Klasa
1
Bury i Łupaszka też byli podstawieni przez komunę? Czy byli "prawdziwymi" żołnierzami, którzy mordowali cywili?
3
Faktycznie niezłe autorytety sobie znalazłeś. Gratuluję.
5
Łupaszka bohatersko pacyfikował wioski, gdzie mordował cywili. Faktycznie postawa godna stawiania pomników.
1
Przecież Samper to wieczny talent, coś jak Denis. Już wolałbym dać szansę dla Oriola, niż liczyć, że Samper kiedyś odpali...
0
HalaDzieci to jego konto.
1
Zwolnić Valverde!
43
Neymar za Dembele + 200 milonów? Dobrze się czujesz?
2
Może Europa Universalis IV? Lepszej strategii w takich klimatach nie znam.
0
Dani Quintana przyszedł z 3 ligi hiszpańskiej do Ekstraklasy i ją zjadł, więc Camara też nie powinien mieć problemu z tym.
2
Ważne, że gra w Live, a jak wiemy transfery z tego klubu nas nie zawodzą :D
0
Mieszkam na Podlasiu i dostałem takie powiadomienie, chociaż i tak spóźnione, bo AccuWeather i inne apki pogodowe już ostrzegły mnie wcześniej. Co nie zmienia faktu, że inicjatywa dobra.
0
Wreszcie jest nadzieja na rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. #EnjoyPogba
2
Miałeś rację. Naprawdę napisałeś coś głupiego.