0

No o LM możemy zapomnieć. Teraz tylko bronić się przed spadkiem.

21

Masz rację stary! Mam nadzieję, że chociaż się utrzymamy w lidze.

2

Bo Ci ludzie co go chwalą mają chociaż trochę pojęcia o piłce.

0

Mecz mógł się skończyć wynikiem dwukrotnie większym, gdyby nie mecz życia Pacheco, ale płacz dalej będzie, bo niby Barca sytuacji nie kreuje :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

3:0 to i tak najniższy wymiar kary. Brawo Barca za świetny mecz! Dobre zmiany Valverde. Tak trzymać.

6

Co z tego, że jest VAR, jak te dzbany na liniach z chorągiewkami dalej żyją w średniowieczu...

1

Wyslałem.

11

Nic tak nie śmieszy jak czytanie wypowiedzi "fachowców" na La Rambli w przerwie meczu Barcy :)

0

Możliwe nawet, że do Nordmaru go wywiało. Z nim nigdy nic nie wiadomo.

0

Na pewno siedzi w jakiejś wieży.

2

Mały, ale wariat.

0

Mats przereklamowany? Koniec z La Ramblą na dziś...

2

3:1 ahh, szkoda Jagi. Zdecydowanie najlepiej wyglądali z polskich drużyn. Mimo wszystko brawa za te 4 mecze.

0

Jagiellonia miała obydwu rywali teoretycznie lepszych od niej, a nie odstaje od nich za bardzo.

4

Jagiellonio ratuj honor Polski!

15

8:1 Zenit. Nic tylko gratulować. Klasa

1

Bury i Łupaszka też byli podstawieni przez komunę? Czy byli "prawdziwymi" żołnierzami, którzy mordowali cywili?

3

Faktycznie niezłe autorytety sobie znalazłeś. Gratuluję.

5

Łupaszka bohatersko pacyfikował wioski, gdzie mordował cywili. Faktycznie postawa godna stawiania pomników.

1

Przecież Samper to wieczny talent, coś jak Denis. Już wolałbym dać szansę dla Oriola, niż liczyć, że Samper kiedyś odpali...

0

HalaDzieci to jego konto.

1

Zwolnić Valverde!

43

Neymar za Dembele + 200 milonów? Dobrze się czujesz?

2

Może Europa Universalis IV? Lepszej strategii w takich klimatach nie znam.

0

Dani Quintana przyszedł z 3 ligi hiszpańskiej do Ekstraklasy i ją zjadł, więc Camara też nie powinien mieć problemu z tym.

2

Ważne, że gra w Live, a jak wiemy transfery z tego klubu nas nie zawodzą :D

0

Mieszkam na Podlasiu i dostałem takie powiadomienie, chociaż i tak spóźnione, bo AccuWeather i inne apki pogodowe już ostrzegły mnie wcześniej. Co nie zmienia faktu, że inicjatywa dobra.

0

Wreszcie jest nadzieja na rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. #EnjoyPogba

2

Miałeś rację. Naprawdę napisałeś coś głupiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?