0

@Coutinho007 on sobie ledwo radzi w 3. lidze hiszpańskiej a ty chcesz żeby on walczył o wygranie La Ligi

2

@Cou7_ley Jedna ładna z ostrego kąta, jeden karny i jedna dobitka. To co miał to wykorzystał

11

Jakoś bardziej się spodziewałem że mnie Balde zaskoczy, a tu Ndiaye jak dzik po tej lewej stronie biega

0

@szymonex10 I jak na zawołanie

0

@osa91 No niby tak, ale Demi i Collado to jak już PS, a jak jest Messi to nie ma miejsca dla nikogo na tej pozycji raczej

1

Szkoda, że jest tak wiele bardziej ofensywnych pomocników z potencjałem(Pedri, Collado, Riki, Demir, Moriba, Gavi), a oprócz Nico nie ma żadnego defensywnego. Obecnie nie ma jakoś dużo miejsca na śpo w składzie a na śpd są braki(tylko Busi)

5

@kuz W Juvenilu A

0

@tristan87 Pamiętam, sobie przypomniałem o tym jak szedł do Wolves, że ktos to przewidział XD

0

@tristan87 Jak czasami sobie włączałem mecze bragi zanim do nas przyszedł to on potrafił przez 15 minut nie istnieć na boisku

16

@xparix U Demira widać to samo co u Pedriego - dojrzałość w grze, głowa co chwile do góry. Nie jak u Trincao czy innego Deulofeu że leci byle do przodu

4

Z Demira będą ludzie

0

@pacior95 w Barcelonie B jest 2 Peque

1

@LucasW123 Balde coś słabo, nic takiego wielkiego nie pokazał. Spodziewałem się więcej

3

5

@SinMistico Taki jakiś ociężały sie wydaje

10

Riki o tam Pjanica ustawia XD

1

@Joe_Barbaro
> Nie wiesz w którym roku była Bitwa pod Grunwaldem?
>Wbijasz na mój profil - dni w serwisie
>Profit? Już wiesz.

1

@Kgorecki2500 No co ty, de Beek to bardziej ofensywny dlatego w United nie gra bo jest tam Pogba i Bruno

1

@kewin Przecież to Romagnoli to kolejny placek typu Lenglet

0

@masq Zawsze się taki Renato jakkolwiek przyda, bo w tym momencie mamy dużo ofensywnych pomocników, a tych zrównoważonych/defensywnych trochę brakuje. Z kolei nie wiem czy nie byłoby lepiej zgarnąć jakiegoś bardziej defensywnego zawodnika co umie rozgrywać, bo teraz mamy tylko Busiego na tą pozycje, a Frenkie lepiej wygląda wyżej

1

@barcowy1899 Wersow, Mini Majk, Friz

0

@Vebrol Saulowi chodziło tu o to że dziennikarze go wykopują z Atleti do Barcy a nie że Atletico go chce wyrzucić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@AmigoBlancos ale czy skłamał?

0

@NaFazieHitman Nostradamus

1

@patrykzmc2000 Pierwszy transfer to będzie powrót Fatiego z kontuzji XD. Wszystko się zgadza

0

@SuperPatsonFCB Klimatyzator przenośny i po sprawie. Problem z tym, że takie lepsze to wydatek 2k, ale za 500zł da się kupić coś sensownego

3

@AlexDark00 to już od dawna wiadomo że gość jest drewniakiem

1

@barcelonaLMraczej kontuzja a nie wędka

9

Dembele sie za nogę łapie i drepcze oj chyba nie sprzedamy go w tym okienku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?