Huberc1kk
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 on sobie ledwo radzi w 3. lidze hiszpańskiej a ty chcesz żeby on walczył o wygranie La Ligi
2
@Cou7_ley Jedna ładna z ostrego kąta, jeden karny i jedna dobitka. To co miał to wykorzystał
11
Jakoś bardziej się spodziewałem że mnie Balde zaskoczy, a tu Ndiaye jak dzik po tej lewej stronie biega
0
@szymonex10 I jak na zawołanie
0
@osa91 No niby tak, ale Demi i Collado to jak już PS, a jak jest Messi to nie ma miejsca dla nikogo na tej pozycji raczej
1
Szkoda, że jest tak wiele bardziej ofensywnych pomocników z potencjałem(Pedri, Collado, Riki, Demir, Moriba, Gavi), a oprócz Nico nie ma żadnego defensywnego. Obecnie nie ma jakoś dużo miejsca na śpo w składzie a na śpd są braki(tylko Busi)
5
@kuz W Juvenilu A
0
@tristan87 Pamiętam, sobie przypomniałem o tym jak szedł do Wolves, że ktos to przewidział XD
0
@tristan87 Jak czasami sobie włączałem mecze bragi zanim do nas przyszedł to on potrafił przez 15 minut nie istnieć na boisku
16
@xparix U Demira widać to samo co u Pedriego - dojrzałość w grze, głowa co chwile do góry. Nie jak u Trincao czy innego Deulofeu że leci byle do przodu
4
Z Demira będą ludzie
0
@pacior95 w Barcelonie B jest 2 Peque
1
@LucasW123 Balde coś słabo, nic takiego wielkiego nie pokazał. Spodziewałem się więcej
3
@Jacek770 7
5
@SinMistico Taki jakiś ociężały sie wydaje
10
Riki o tam Pjanica ustawia XD
1
@Joe_Barbaro
> Nie wiesz w którym roku była Bitwa pod Grunwaldem?
>Wbijasz na mój profil - dni w serwisie
>Profit? Już wiesz.
1
@Kgorecki2500 No co ty, de Beek to bardziej ofensywny dlatego w United nie gra bo jest tam Pogba i Bruno
1
@kewin Przecież to Romagnoli to kolejny placek typu Lenglet
0
@masq Zawsze się taki Renato jakkolwiek przyda, bo w tym momencie mamy dużo ofensywnych pomocników, a tych zrównoważonych/defensywnych trochę brakuje. Z kolei nie wiem czy nie byłoby lepiej zgarnąć jakiegoś bardziej defensywnego zawodnika co umie rozgrywać, bo teraz mamy tylko Busiego na tą pozycje, a Frenkie lepiej wygląda wyżej
1
@barcowy1899 Wersow, Mini Majk, Friz
0
@Vebrol Saulowi chodziło tu o to że dziennikarze go wykopują z Atleti do Barcy a nie że Atletico go chce wyrzucić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@AmigoBlancos ale czy skłamał?
0
@NaFazieHitman Nostradamus
1
@patrykzmc2000 Pierwszy transfer to będzie powrót Fatiego z kontuzji XD. Wszystko się zgadza
0
@SuperPatsonFCB Klimatyzator przenośny i po sprawie. Problem z tym, że takie lepsze to wydatek 2k, ale za 500zł da się kupić coś sensownego
3
@AlexDark00 to już od dawna wiadomo że gość jest drewniakiem
1
@barcelonaLMraczej kontuzja a nie wędka
9
Dembele sie za nogę łapie i drepcze oj chyba nie sprzedamy go w tym okienku