Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramkę powinniśmy już mieć :(
1
Brakuje ewidentnie Gomesa w dzisiejszym spotkaniu.
1
Trzeba patrzeć na to spotkanie realnie, wiem, że każdy chciałby aby Barca wygrywała każde spotkanie, ale to jest niemożliwe. Nie mówię, że dziś nie wygramy, ale patrząc na klasę Juventusu 2:1 byloby dobrym wynikiem ;)
0
Dziś wynik 2:1 bralbym w ciemno. Nie ma co się tak pozytywnie nastawiać, tylko podejść do tego spotkania z pokorą ;)
0
Czy ja wiem, my nie możemy poradzić sobie z Malagą na wyjeździe, więc wiesz ;)
0
Ten mecz powinien być dla nich jak finał, ale najwidoczniej miaja wyjebane ma ligę ;)
0
Nie widziałem jeszcze nikogo z tym avatarem więc dlatego tak stwierdziłem. Jeśli jestem w błędzie to sorry ;)
0
Nie ma to jak odgapic avatar ;)
0
Ale kurwa, karny ewidentny!!!!
1
Nieźle Neymar, w ten sposób tracimy mistrzostwo...
0
Niestety z taką grą nie wygramy ligi. Może wygramy i dziś w co watpie, ale nie wygramy wszystkiego do końca sezonu
0
No tu był karny... Sędzia leci ładnie w kulki dziś
0
Sędziowie oczywiście nie pomagają
0
Klasyka w naszym wykonaniu
0
Proszę Cię bardzo ;)
0
Bardzo źle, Suarez chyba jakaś kontuzja ...
0
Suarez utyka...
1
Szok :D, teraz pytanie: czy Real wciśnie jeszcze z wrzutki?
0
Po zawodach, Real coraz bliżej mistrzostwa. Niestety... :(
0
Ale to jest smieszne
0
Czytanie ze rozumieniem się kłania:
"Nie powiedziałem tego, ponieważ szanuję piłkę nożną, swoich kolegów i PSG. Proszę, nie powtarzajcie głupot!"
0
No i Real w półfinale :D
0
Dziękuję dobranoc 2-1, po główce
0
No i po meczu. Będzie z 3-1
1
Enty gol pp dośrodkowaniu ...
0
Nie ma co zwalać na sędziego, tak to jest jak się gra na "odwal się"
0
Ale smiech ... Komedia
9
Ja tam bardzo go lubię, od początku mam do niego wielki szacunek i uważam, że to zmiennik idealny
3
Gdyby nie Pique to nikt nie pisalby ani słowa o tym jak ta liga jest skorumpowana. Szkoda, że jest to jedyny zawodnik, który nie boi się mówić prawdy prosto z mostu...
0
Hahaha ale smiech