0

Bramkę powinniśmy już mieć :(

1

Brakuje ewidentnie Gomesa w dzisiejszym spotkaniu.

1

Trzeba patrzeć na to spotkanie realnie, wiem, że każdy chciałby aby Barca wygrywała każde spotkanie, ale to jest niemożliwe. Nie mówię, że dziś nie wygramy, ale patrząc na klasę Juventusu 2:1 byloby dobrym wynikiem ;)

0

Dziś wynik 2:1 bralbym w ciemno. Nie ma co się tak pozytywnie nastawiać, tylko podejść do tego spotkania z pokorą ;)

0

Czy ja wiem, my nie możemy poradzić sobie z Malagą na wyjeździe, więc wiesz ;)

0

Ten mecz powinien być dla nich jak finał, ale najwidoczniej miaja wyjebane ma ligę ;)

0

Nie widziałem jeszcze nikogo z tym avatarem więc dlatego tak stwierdziłem. Jeśli jestem w błędzie to sorry ;)

0

Nie ma to jak odgapic avatar ;)

0

Ale kurwa, karny ewidentny!!!!

1

Nieźle Neymar, w ten sposób tracimy mistrzostwo...

0

Niestety z taką grą nie wygramy ligi. Może wygramy i dziś w co watpie, ale nie wygramy wszystkiego do końca sezonu

0

No tu był karny... Sędzia leci ładnie w kulki dziś

0

Sędziowie oczywiście nie pomagają

0

Klasyka w naszym wykonaniu

0

Proszę Cię bardzo ;)

0

Bardzo źle, Suarez chyba jakaś kontuzja ...

0

Suarez utyka...

1

Szok :D, teraz pytanie: czy Real wciśnie jeszcze z wrzutki?

0

Po zawodach, Real coraz bliżej mistrzostwa. Niestety... :(

0

Ale to jest smieszne

0

Czytanie ze rozumieniem się kłania:

"Nie powiedziałem tego, ponieważ szanuję piłkę nożną, swoich kolegów i PSG. Proszę, nie powtarzajcie głupot!"

0

No i Real w półfinale :D

0

Dziękuję dobranoc 2-1, po główce

0

No i po meczu. Będzie z 3-1

1

Enty gol pp dośrodkowaniu ...

0

Nie ma co zwalać na sędziego, tak to jest jak się gra na "odwal się"

0

Ale smiech ... Komedia

9

Ja tam bardzo go lubię, od początku mam do niego wielki szacunek i uważam, że to zmiennik idealny

3

Gdyby nie Pique to nikt nie pisalby ani słowa o tym jak ta liga jest skorumpowana. Szkoda, że jest to jedyny zawodnik, który nie boi się mówić prawdy prosto z mostu...

0

Hahaha ale smiech

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?