Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Niesamowita abstrakcja jak dla mnie!!! Przez taki kary, piłkarze tego typu nigdy nie przestaną stosować takich wejść...
17
Takie "wykroczenia" powinno karać się srogo, najlepiej na kilka miesięcy. Następnym razem dany zawodnik zastanowi się czy warto...
109
Sesja vs mecz ;D? Wybór oczywisty!
5
Komentarz usunięty
4
Dla zainteresowanych, dziś o 22 na Canal+ Sport program: "FC Barcelona - pasja i biznes"
2
Należy się cieszyć z porażki Realu, lecz niepokojące jest jedno. Oni przegrywają, bo są zespołem gorszym w danym spotkaniu. My przegrywamy przez własną głupotę i zlekceważenie rywala. To kiedyś może poważnie odbić się na naszym zespole...
0
To zaczynamy sezon na "Wyciagniemy wnioski z tego spotkania"
0
Oplata dla posiadaczów pakietu z Canal+ wynosi 7,95zł przez 12m
0
Ja zamówiłem o 14:30 i nadal niedostępne :(
0
Ktos chetny do wspolnej gry w FIFE 16 na PS4 w wirtualne kluby? Jesli tak to moj nick to HubertuskPL
0
Katarczycy nie są aż tak głupi i myślę, że wiedzą o finansowych problemach Barcelony. Oferta musi być najlepsza na świecie, ale przedstawiciele Barcy nie mogą zbytnio przesadzić, bo skończy się na tym, że obudzą się z ręką w nocniku...
1
Jest na to szansa, bo grali w środę i mogą być zmęczeni po pojedynku z PSG
0
Jest ktoś chętny do wspólnej gry w wirtualne kluby w FIFE 16 na PS4? Jeśli tak to mój nick na PSN to HubertuskPL
0
Ale oni są śmieszni... 8zł, a po roku 15zł opłaty za to samo, co wcześniej mieliśmy w pakiecie przy podpisywaniu umowy..
0
Jest ktoś chętny do wspólnej gry w FIFE 16 na PS4 w wirtualne kluby? Jeśli tak to mój nick na PSN to HubertuskPL Czekam na zaproszenia ;)!
0
W takim razie czekam ;)
0
0
Cześć ;). Szukam chetnych do gry w wirtualne kluby w Fife 16 na PS4. Moj nick to HubertuskPL. Gram glownie w weekendy i w tygodniu w godzinach wieczornych. Jesli ktos jest zainteresowany to zapraszam!
0
Ale się czepiasz człowieku...
0
Tu co prawda filmik, który widzieli już pewnie wszyscy :D
https://x.com/J_Krecidlo/status/636946466687336448
0
Dobry kanał do SopCasta (96 jakość połączenia):
Channel - 190720
2
Hahaha :D
https://x.com/J_Krecidlo/status/634006020268949504
2
Sport: Wolfsburg odrzucił 70M€ za De Bruyne, więc City walczy o Pedro. Oferują 32M€, jest oficjalna propozycja.MU daje 25+5M€, Barça chce 30.
4
Umowę z NC+ można zerwać
Na mocy art. 60a Prawa telekomunikacyjnego każda zmiana oferty programowej, tj. również zmiana kanałów z programami telewizyjnymi, stanowi zmia
nę warunków umowy i nakłada na dostawcę publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych obowiązek przestrzegania uregulowań zawartych w Pt, w tym respektowania praw abonentów, na rzecz których świadczone są usługi. Ich uprawnienia są niezbywalne i podlegają szczególnej ochronie. Oferta programowa stanowi integralną część umowy, to każda jej zmiana powoduje równocześnie zmianę warunków umowy. W tych okolicznościach dostawca usług zobowiązany jest do przedsięwzięcia przewidzianych w Pt czynności, z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym (co najmniej jednego miesi
ąca przed wprowadzeniem tych zmian w życie) i przy zachowaniu określonej formy przewidującej dla proponowanej zmiany warunków umowy, tj. na piśmie. " to by bylo na tyle.
1
Nie wiem czy już było, dlatego wrzucam. La Liga najprawdopodobniej w Eleven :( Brak słów
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,liga-hiszpanska-od-nowego-sezonu-w-eleven,artykul,595507,1,459.html
32
Gdybyśmy zawsze tak negocjowali transfery... ;D Bardzo podoba mi się stanowisko zarządu Barcelony!
0
A mnie denerwują takie komentarze. Nie chcesz, nie oglądaj ;)
12
OFICJALNIE: Jordi Alba doznał kontuzji mięśnia półbłoniastego w prawej nodze i będzie pauzować 10-15 dni.
0
Rakitic kocur ;D
1
Wolfsburg#Lord#6-5#Mina Pepa