0

@Gaz pewnie nie chce się jeszcze rozpędzać na maksa

0

Celta? Top

0

Ronald halo nie wygłupiaj się

0

@kejdzi Gdyby Depay go minął byłby 1 na 1 z bramkarzem

1

@klopx śmieszne, wyszło Ci. Moje gratulacje.

0

Riqui rozegrał dobry mecz? Chyba jako 12 zawodnik przeciwników.

9

@Adi123456789 formacje przeważnie notuje się bez bramkarza, stąd suma 10

0

@Chudini123 przedzej 442

1

XDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@zibi tutaj niestety pierwszy raz przyznam rację @OsamaDembele, Busi jest nie zbędny dla nas.

0

@Elvisek najgorsze jest jeszcze to, że Busquets zawieszony, Nico i Pedri kontuzjowani, czyli Puć raczej na pewno zagra z celtą...

13

najgorsze? Puć, przecież gość jest tak słaby, a ludzie na ra lambli uważają go za jakiegoś Boga.

12

Nie lepiej wystawić Tenasa, który po 1. Umie grać lepiej nogami od Brazylijczyka, po 2. Jest w rytmie meczowym, a nie Neto, który ostatni raz grał w styczniu?

0

@FC1899Barca czytanie ze zrozumieniem się kłania

0

@jacobFCB Soler obecnie najlepszy ŚP w lidze.

0

@Emhyr Drągowski, Grimaldo, Araujo, Koulibaly, Cancelo, Busquets, Bernardo, Soler, Pedri, Haaland, Lewandowski

0

Jaki jest wasz wymarzony transfer na każdą pozycję do Barcelony? (Mówię oczywiście do naszej formacji 433 i po jednym zawodniku na każdą pozycję) - Od razu mówię, TRANSFERY, bez żadnych przedłużeń umów itp.
BR - Unai Simon
LO - Alphonso Davies
ŚO - Pau Torres
PO - Joao Cancelo
DP - Rodri
ŚP - Carlos Soler
LS - Kylian Mbappe ;/
N - Lautaro Martinez / Robert Lewandowski
PS - Riyad Mahrez

3

najpierw świetny Soler, a teraz wspaniały Bernardo? A to ci heca.

0

@Dariusz40 Raphinha >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Adama Traore, Malcom, Deulofeu, Trincao i Bóg wie kogo my tam mieliśmy jeszcze nie ogarniętego razem wzięci

0

już to widzę jak Napoli go puszcza XD

0

@klopx szanujmy się szejki nie mają prawa wygrać LM serdeczne Jeb*ć City

0

@Kamiloza91 matematycznie mają cały czas szanse na LM, dopóki Atletico nie zgarnie punktów

0

@BoreekxD ja napisałem coś o wypożyczeniu?

0

Nico, Kessie, Busi, Gavi, Pedri, Frenkie/Soler w pierwszym zespole
Puig, Pjanic, Coutinho definitywnie out
Torre mógłby dostawać szansę na początku na mniej wymagających rywali, a czasem wiadomo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VegetaPolska u mnie Eibar poleciał jak szalony, w 5 sezonie najmniejsza ocena u nich w składzie to 81, gdzie mają takich graczy jak Malen (88), Lengleta (87) ode mnie kupili, Rashford (90) co tam robi nie mam pojęcia, generalnie Eibar ma jedną z lepszych pak jakie kiedykolwiek widziałem w karierze (oczywiście mówię o SI)

0

@Dosq Najwięcej ma odziwo Rodrygo 14 goli i 11 Asyst, Pulisic i Calvert rozegrali kolejno 4 i 5 meczy oboje mają po jednej bramce, Calvert asysta, Pulisic dwie.
Natomiast co do Viniego to siedzi w Interze.

0

@jeyx77x u mnie ciekawie obecnie wygląda sytuacja realu, bo mają dokładnie 23 zawodników, żadnych generowanych i ich kadra wygląda tak (oceny wszystkie posprawdzałem)
Courtois (85)
Lunin (82)
Mendy (87)
Marcelo (76)
Nacho (80)
Vallejo (77)
Militao (86)
Maguire (79) to nie jest żart, on tam na prawdę jest XD
Pavard (75)
Casemiro (80)
Modric (83)
Isco (81)
Fekir (83)
Eriksen (80)
Rodrygo (84)
Pulisic (84)
Hazard (82)
Benzema (84)
Calvert-Lewin (81)
Chupo-Moting (74)
Bale (77)
Lucas (78) - to ten co gra w Spurs
Greenwood (84)

Na obecne standardy mojej kariery jest to tragiczna kadra, a mimo tego mają rok w rok drugie miejsce w lidze.


0

@VegetaPolska praktycznie zawsze Ultimate, chyba że jestem poddenerwowany to Legendarny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?