HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Magicc89PL w punkt
25
Busi dzisiaj bez dwóch zdań najlepszy na boisku. To jak dyrygował grą to coś pięknego.
2
@blablak Dobrze, że Szpakowski nie komentował, bo do kolekcji byliby Dipej i Lęglą
19
Przyszły kapitan
3
Busquets zdecydowanie najlepszy na boisku, potem Araujo i dopiero Nico.
4
@AxelF dawno nie widziałem tak dobrze sędziowanego meczu.
1
@gaq Benfica przegra - my nic nie musimy
Benfica zremisuje - my nic nie musimy
Benfica wygra - my musimy wygrać
1
@blablak Arałdżo też
6
Najlepsze: Sędzia i dobra gra
Najgorsze: Depay, skuteczność i Strejlau
0
@Rogo123 tak, ale wątpię by Benfica dała sobie zabrać punkty u siebie dla dynama.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
ależ to by była piękna bramka Demira, szkoda bardzo.
0
@MrPGG zrób z Alby i Nico wahadła i masz 343
4
@NaFazieHitman nie tyle co się śmiano, a to, że jego defensywny styl futbolu tutaj nie pasował. Wolę na przykład wygrywać 5-4 niż 1-0 w kółko.
3
Araujo, Eric jako prawy obrońca, a na skrzydłach dałbym Gaviego i Demirowi szansę.
0
Alves może występować w LM czy nie?
6
@adukla A znasz go osobiście, że wiesz jaki jest poza boiskiem?
4
@Wiktoria13 nie ma co ryzykować z dzbanbele, jest nam potrzebny jak nigdy.
13
No co więcej napisać niż - zasłużone.
5
Może Xavi zaskoczy i w środku obrony dostaniemy duet Araujo - Umtiti? Ciekawie by było to zobaczyć.
0
Pedri wygra to na 100%, bo jest jedynym z nominowanych do tej nagrody, który jest nominowany jeszcze do złotej piłki.
18
jak tego człowieka nie kochać
1
@Azi hattrick w finale LM 40 mln euro
1
*tfu, tfu, tfu* byleby bez żadnego urazu *tfu, tfu, tfu*
6
Witaj w domu najpiękniejszy Brazylijczyku
0
@LukaszFan ale szanujmy się, nie łatwo jest zastąpić jednego z najlepszych w historii na swojej pozycji.
19
No i Barcelonie udało się w końcu znaleźć nowego Daniego Alvesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@denis9401 jedyne co on z Destem może zrobić to go grać na prawej obronie nauczyć.
18
Dest, teraz uważaj, lepszego nauczyciela dla Ciebie nie będzie.
0
@konajoncek nie plusuje to on decyzjami na la rambli, każdy zdrowo myślący twierdzi inaczej.