1

Barcelona to potęgą w lidze legend raczej nie będzie ;p


@takisobiektos

0

@Herato nigdy nie dostali czerwonej kartki?

2

@PatrychoO jest to jedna z odpowiedzi w historii

3

FC Barcelona z Czekoladem w składzie startuje jednak nie o 20, a za 15 minut. Mecz można obejrzeć u Nervariena na youtube'ie.

@FcPortoFan1999 @takisobiektos @Roobo @Comfortable_

4

@Elvisek najgłupsza rzecz jaką dzisiaj przeczytałem

1

Może jako że leci niby tylko EMEA Masters w lolku, w którym FC Barcelona bierze udział (razem z Los Ratones) może warto by było obejrzeć o 20 Barce z polakiem rodakiem na midzie?

@FcPortoFan1999 @takisobiektos @Roobo @Comfortable_

10

To i tak niesamowite że chłop w takim wieku, na takim poziomie potrafi strzelić tyle bramek

33

A Lewego, Pedriego, Yamala, Cubarsiego, De Jonga, Kounde, Raphinhy, Araujo, Olmo i Ferrana nic nie boli? Nic chłopakom nie dolega?

9

Po raz kolejny przypominam rozwinięcie skrótu ''M.I.L.F.''

''Man I Love Flick''

0

Chciałem napisać żeby mi usiadł na twarzy, ale jest niepełnoletni

0

Ależ piłeczka od Raphy

0

Karma kurwaaaaaaaaa

7

Lewy ma setkę i pada bramka, tylko że nie dla nas XD

1

no i się zemściło

1

@Playez od grudnia Nike nie sprzedaje z napisem spotify, tylko bez dokładnie takie w jakich grają piłkarze

0

Salahowi odjeżdza kolejne trofeum, Rapha wysywa się na pole position

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Oficjalnie, riot podjął w końcu jakąś dobrą decyzję.

Fearless Draft zostaje, na ten moment narazie na split wiosenny, ale zostaje.

@FcPortoFan1999 @takisobiektos @Roobo @Comfortable_

0

Oby to nie były tylko puste słowa

8

@Bernard777 jaka drużyna taki Fabregas

0

@takisobiektos @Roobo @FcPortoFan1999
Zeus jest niepodważalnie obecnie najlepszym graczem na świecie

5

@ZwyklyCuler48 Man i love Flick

1

@FcPortoFan1999 @takisobiektos @Roobo
Delight na swoim ulubionym off meta picku na 3 mapie

2

@FcPortoFan1999 @takisobiektos
Wstaję z łóżka, odpalam twitcha na telefonie bo przypomniało mi się o finale Last Standa i widzę że KC wygrywa 1-0 co jest grane

0

@FcPortoFan1999 z tego co się orientuje to nie, a szkoda. Ale jak mu dobrze robić solo to git.

0

@FcPortoFan1999 kij wie, może będzie robił i to i to

1

@FcPortoFan1999 @takisobiektos
The Ruddy Sack będzie miał nieco nowy roster
Jankos & Perkz zostają w składzie, z tym że Perkz wraca do roli Midlaner'a.

Do drużyny dołączają Wunder, Jackspektra i Hylissang.

Przecież NLE już wyciągało na meczach los ratones większe liczby niż LEC, a teraz jeszcze 5 zawodników którzy dopiero co byli w LEC.

0

@jacob345 Wolę Święcickiego

0

Robert Kirkman potwierdza pracę nad grą wideo ''Invincible'' po sukcesie serialu

1

@xvcWinterSoldier Jean Gray to nie jest takie odklejone, bo Jean i Peter mieli romans w 616

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?