2

Ładnie to Torre zrobił.

0

@comtedurgell każdy kto ma nike taki ma ;v Ale wszyscy z jakiegoś powodu używali zielonego lub pomarańczowego, pierwszy raz widzę inny kolor, fajny jest biały

2

Te wszystkie stroje bramkarzy nike są jednakowe, ale muszę przyznać że w białej kolorystyce wyglądają całkiem fajnie.

1

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 bohaterem.

0

@Marian_Pazdzioch @fart rzucił klątwe

1

@fart niech wygrają, a asspanyol niech wraca do drugiej ligi

5

Błąd Ter Stegena, Erica - duperele. Czas na treści ważne.
Wyszły dwa seriale.
1) Agatha - na ten moment po dwóch odcinkach po prostu jest. Nie jest zły, ale nie jest też dobry. Jest po prostu, jest.

2) No i perełka - The Pinguin. Powrót Gotham Matt'a Reeves'a. Pierwszy odcinek sprawia, że człowiek chce od razu więcej i więcej. Colin Farrell po raz kolejny udowadnia jak świetnym jest aktorem, a Matt jak rozumie to uniwersum. Mógłbym godzinami pisać jak genialnie zaczął się ten serial. Już teraz po pierwszym odcinku mogę śmiało stwierdzić, że za 8 odcinków to będzie za mało.

@Szreko @xvcWinterSoldier @Sulimo @Kgorecki2500 @Pedri16Future @DragonxNF

4

Klasa ze strony Silvy, ale fakty są takie że trzeba poszukać chociażby konkurenta dla Marca.

1

@Szreko venomy ogólnie są bardzo kiepskimi filmami, są takzwanymi guilty pleasure, dobrze się człowiek przy nich bawi, ale są kiepskie jakościowo.

0

@Roobo ekhem kibicu Barcelony... Victor Valdes, mówi to panu coś?

0

@Roobo to jest tak bezsewnsowny komentarz. Jak może bazować na doświadczeniu? Doświadczenia nie dostaniesz tak o po prostu, musisz grać. Jeśli drużyny miałby nie wystawiac bramkarzy bez doświadczenia, to w końcu na świecie nie byłoby bramkarzy

0

@BARCA1899Messi defensywny pomocnik i środkowy obrońca to nie są takie pozycje za to nie?

9

Wychodziły nam już eksperymenty z juniorami, to dlaczego nie zaryzykować z bramkarzem? Skoro Yakobishvili jest takim podobno diamentem, to nie ma co go kisić w młodszych zespołach, bo 18 lat to już stary jak na nasze realia, a Pena? Żaden rywal i kandydat na pierwszego bramkarza.

0

@kaamil1910 konkurent by wystarczył dla Marca, żeby czuł oddech na plecach, bo z Peną to wie, że i tak ma pierwszy skład.

Może i coś powyciągał, ale to jego głupia decyzja zaważyła o głupiej decyzji Erica.

4

@KonopaaEagle Suarez najlepsza ''9'' naszej generacji, ale liga mistrzów lekko mówiąc, to nie były jego rozgrywki.

1

Áron Yaakobishvili - Podobno mega talent na bramce w La Masii, ja bym zaryzykował. Oczywiście nie z Villarrealem, ale dalej bym zaryzykował.

0

@dawidek111 to jest pytanie?

0

@arasz1819 no w taki sposób to napisałeś... Sam przeczytaj.

1

@arasz1819 no tak, bo przecież jak bramkarz/piłkarz ewidentnie zawini, to absolutnie nie można tego wypomnieć, bo ty nie nic nie osiągnąłeś. Tym tokiem myślenia, nie oceniaj muzyki która ci się podoba, a która nie, bo sam nic nie osiągnąłeś.

4

To jest absolutnie porażka na konto Marca. Broniłem go długo, ale trzeba postarać się o albo nowego bramkarza, albo po prostu o konkurenta, bo Pena to żaden konkurent.

4

@Hajny chwila chwila, już widziałem dzisiaj ten komentarz...

1

@takisobiektos fajnie ale i tak pewnie szczuras Cad będzie oglądany

0

@NeroTFP1 ja tam i teraz gardze arabami, dokładając do tego jeszcze pehehesże

0

@Faro oby

0

@adrian89 wszystkie

0

@FCB_dimiC A jakby tak spróbować go zamiast na skrzydle czy na '9' to na '10' pod nieobecność Olmo i Fermina?

0

@NicoTuNicoTam tak już się mówi i twoje gadanie tego nie zmieni. Chcesz czy nie musisz to zaakceptować.

1

Ter Stegen
Kounde Cubarsi Ingio Balde
Casado Pedri
Yamal Raphinha Victor
Lewandowski

Tak bym to widział, żadnego Ferrana w składzie...

0

@Gall Elizabeth Olsen jest w pełni naturalna, Madison ma tylko i wyłącznie powiększone usta i to nawet nie jakoś mega widocznie. Megan Fox może i miala jakies drobne operacje ale dalej wygląda praktycznie tak samo jak zawsze. Kolega typu nie znam się, ale się wypowiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?