@macio_944 Ludzie się spinają o fakty.Nawet w stosunkowo tanim sklepie Biedronka nie tak dawno kurczak 16zl teraz 24 za kg.Kto mówi że nie ma inflacji chyba w ogóle nie kupuje produktów spożywczych regularnie albo nie patrzy na ceny,ale czy tacy ludzie jeszcze istnieją?
@Malkey95 Dziś też rocznica zajęcia Szczecina przez Armię Czerwoną.Kurde,kiedyś inaczej zupełnie patrzyłem na te datę że jednak wygnali z naszych ziem nazistów A teraz to...
1
@macio_944 Ludzie się spinają o fakty.Nawet w stosunkowo tanim sklepie Biedronka nie tak dawno kurczak 16zl teraz 24 za kg.Kto mówi że nie ma inflacji chyba w ogóle nie kupuje produktów spożywczych regularnie albo nie patrzy na ceny,ale czy tacy ludzie jeszcze istnieją?
4
@Bocheno1 Nie chce nic mówić,ale na 1 rzut oka to i Makłowicz nie rozpoznaje :D
0
@maroon Mówię nasze,bo urodziłem się w tym mieście.
0
@losiek100 R10 robił efektywne sztuczki A fakt że Neymar trochę magii przyniósł na Camp Nou
0
Detektyw Mateusz Borek się kłania
0
@Malkey95 Dziś też rocznica zajęcia Szczecina przez Armię Czerwoną.Kurde,kiedyś inaczej zupełnie patrzyłem na te datę że jednak wygnali z naszych ziem nazistów A teraz to...
0
@Robert1603 No w 2006 był lepszy od Messiego tyle że Messi dopiero zaczynał ale w porównaniu do Prime Messiego to jednak lepszy nie był
0
@Pogba Więcej niż przez 80min normalnego meczu
0
Mam nadzieję że posadzi Ferrana na ławie w następnym
0
Luuk wchodzi,kusi mnie postawić na live zwycięstwo po kursie 6.50 xd
0
@kejdzi już raczej miesiąc od klasyku no al zjazd j3st mocny
0
@BulaKG Tak na 2 piętrze
1
@P33ck Wow,ale żółta na partię z prawej ręki też fantastycznie wbił
4
Wygląd postaci z Uniwersum Harrego Pottera wedlug książkowych opisów stworzony przy pomocy sztucznej inteligencji :) https://naekranie.pl/aktualnosci/harry-potter-postacie-ksiazki-wyglad-zdumiewajacy-sztuczna-inteligencja-1650453910
1
@Comfortable_ A ja właśnie 2 pierwsze odcinki Ekstradycji obejrzałem
0
@Cule1234 Tak,o to mi chodziło dzięki!
3
@Emhyr Obchodzi imieniny także napiwno:D
0
Wspomnieli o długich karnych MU-Villareal A gdzie jeszcze w tym sezonie były też taki przyciągający się konkurs bo kojarzę coś?
1
@KwaK @Mamrotek22 haha dokładnie:D
0
@fcb710 Pewnie siedzą w studio w wwa i komentują oglądając z tv xd
3
@Muszynianka Panie,w słoiku to się nosi mocz do analizy!
3
Nieźle oni wymyślili ten final Copa del Rey że to się po 1 w nocy skończy xd
1
@macio_944 Bardzo lekkie jest,koneserem wielkim nie jestem,do posiłku dobre,po wypitej uprzednio Warce wydaje się że to nie piwo xd
1
@redbed123 Jakie k*rwa dzień dobry?!
0
@elmayakos Chyba C+?
0
@Ogorinho1974 Też się zastanawiałem,jedyne co mi przychodzi na myśl to że Traore mógłby za często tracić piłkę
1
o matko...Daj Adame Xavi A nie parodyste
0
@patry295 Jakoś nie mam ochoty
0
@BombowiecKrawczyk Co się musi zdarzyć aby tak było?Lech musi zgubić punkty a Pogoń wszystko do końca wygrać?
1
Iga się spieszyła żeby zdążyć na 4:20 A tu jeszcze jakimiś wywiadami dupe zawracają xd