0

@Lionello Taka prawda,oglądałem mecze Argentyny na tym Copa choć oczy bolały i przysypialem ale w wykonaniu Leo to był dobry turniej a dziś lipa :(

5

Słabo dziś Messi on chyba nie chce jednak tego trofeum a taki turniej dobry...

0

A co Wy mysleliscie ze Di Maria gorszy jest od Giannisa?

1

@Ghotti Wiadomo za to że drugi sezon serialu 7 grudnia

1

@Vebrol Odważna teoria nie ma co xd

0

@l0Messini To nie do końca tak wychodzi bo jeszcze jest przesyłka i miałem do wyboru zamówić z Chin za 24 z friko przesyłka a zamówiłem z Niemiec za 28 z jakąś tam zniżka allie i płatna przesyłka no ale jakoś bardziej wierze ze mi to przyjdzie od somsiadow szybciej :) Biznes to ludzie na allegro robią z 'pokrowcami na piwo' Coli ze kupują za 10zł a gobia za 50

0

Wszyscy o Euro a wiadomo kto komentuje finał Copa?

1

@Pawlak1992 Niby to NBA jest najważniejsze ale to dla grających w lidze.Myślę że dla zawodnikow zespołów innych krajów wynik czy nawet sam awans na IO jest ważny.Wielu topowych graczy NBA też chce mieć to zwycięstwo w gablocie tym bardziej że to powinna być dla ich repry formalność :)

3

@Cariones Też mi się tak wydaje,szczególnie ze kable ida pod ziemią

1

@Barca1992 A Igrzyska przy pustych trybunach

2

Typ w hejtparku mówi że no błąd sędziego ale nie tak ze on patrzył że to dla Anglii gwiżdże i dlatego na ich korzyść.A wygląda na więcej niż 13 lat...

1

@MesQueUnClub96 której?łatwo się pogubić :P

0

@kolo123 finał?

0

@Coutinho007 Jasne jasne,a wystarczy ze Leo będzie w finale i będzie kibicowanie :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

5min doliczone wpierwszej połowie,chyba nigdy w Europie czegoś takiego nie widzialem :P

1

Dziś jest dzień Hot Doga no i miałem do wyboru sobie z żabki zjeść,albo zamówić to co było dostępne przez neta.Niestety tylko z 1 miejsca była możliwość to wziąłem.Przywieźli mi w zasadzie wrapsa z parówkami zawienięte w tortillę,jedliście kiedyś coś takiego? :P

0

@LeoMessi1994 Dziś dzień hot doga :)

9

Typ siedzi w maseczce na Skype w Cafe Euro na Polsacie właśnie,no to jest hit xDD
https://imageupload.io/i/XUrGFdHx1c

0

Anglia se podania nabija xd

1

@AntekGriezmann ta z dzoanna?

0

@Serek coś jak Schlierenzauer

0

@tomek8756 Przecież to już dawno ustalone ze Szlaku ma finał

0

@KORTIS A tak jest ze wszystkimi stadionami że żadne się nie powtarzają w fifie i pesie?Ja ogólnie nie do końca rozumiem że robią stadiony 2 ligi angielskiej i hiszpanskiej a wielu najbardziej znanych stadionów europejskich nie ma :o Szkoda też ze żadnej gry na euro nie ma, tak wiem że Konami ma euro w pesie 2020 aczkolwiek nie dane mi było sprawdzić.

2

@KORTIS Słabo z tymi stadionami,ciekawe kiedy będzie Narodowy czy Camp Nou :)

0

@daniel32778 Akurat jak ktos jest starszy to właśnie dużo zarabia bo to schyłek jego kariery tak w nba jest,jeśli ktoś prezentuje 'jakis'poziom ofc

1

@BorzyKrzys No bez kitu ktoś poleca jakiś film w miarę z nią,bo nie oglądałem nic a ta ;Szkoła dla elity nie uśmiecha mi się jakoś...

0

@koziar Ja tak robię często mnie usypia patomejwen z Saskiej Kępy :)
@marnow puść sobie Argentyna-Urugwaj z tego Copa America

0

Co jest z meczem Igi Świątek w Wimbledonie,bo nie mogę znaleźć żadnego info ani wideo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?