JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jaka prawdę? Nie bądź śmieszny, chłopcze
35
Gdyby oferta rzeczywiście była lepsza to Barca na pewno by z niej skorzystała, zwykły frustrat, ot co.
2
Jeśli dla Ciebie, dobrą zabawą jest wykrzyczenie bluzgów to chyba nie widziałeś nigdy prawdziwego dopingu (patrz: San Lorenzo albo Panata).
2
Jeśli nie wiesz i nie pamiętasz co robisz to źle z Tobą. Bywałem nie raz na meczach dopingując drużynę, której kibicuję, ale nigdy jakoś nie widziałem sensu w obrażaniu zawodnika albo drużyny, których nawet nie ma na boisku (sic!). Potrafię zrozumieć obrażanie rywala, który jest na boisku, ale w innej sytuacji to jest to po prostu tępe.
3
Ja w trakcie meczu dopingowałbym swój zespół, a nie cisnął gościowi, którego nawet nie ma na boisku. Lepszy kibic bez emocji niż taki, który nie potrafi poprawnie napisać nazwy swojej drużyny.
1
No rzeczywiście fantastyczna sprawa upić się w walentynki, nie ma co.
3
Szkoda, że takim kretyńskim zachowaniem rzutują na wizerunek wszystkich kibiców
1
Tylko, że w pomocy jest dylemat: busquets czy masche? Przyznam szczerze, że lubię obydwóch i najchętniej widziałbym obok siebie w pomocy w formacji 3-4-3
2
Czyim kosztem, skoro wszyscy stoperzy grają na wysokim poziomie (może tylko Mathieu trochę odstaje)?
1
To się chwali.
1
Wydaje mi się, że większa ilość komentarzy na tej stronie wynika po części z jej większej atrakcyjności, aniżeli w przypadku rm.pl chociaż akurat jeśli chodzi o przejrzystość to nie mam żadnych zastrzeżeń do strony Realu.
2
To wejdź sobie chociażby w ten artykuł http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=57301 i zobacz ile obelg idzie na Barcelonę i skończ gadać głupoty.
1
Z tego samego powodu, dla którego wczoraj wyszło Levante.
2
Chcesz mi powiedzieć, że na Waszej stronie nie ma małoletnich frustratów?
2
Kto przeżywa, ten przeżywa - nie wrzucaj wszystkich kibiców do jednego worka. Real to nie tylko CR, tak jak Barcelona to nie tylko Messi.
3
Tak jak kompleks Messiego widoczny na rm.pl
19
Pewnie chodzi im o te 8 karnych.
0
Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi.
2
Jaki to ma związek z przeglądem prasy?
2
Wybieram REM
0
Wróżbita Maciej mógłby się wiele od Ciebie nauczyć.
8
"lessi" nie musi wracać na szczyt, bo ciągle na nim jest.
0
*10
2
Jeśli chciałeś być zabawny to Ci nie wyszło.
0
Bartry?
4
Oryginalne i zabawne.
1
Nie napisałem, że nie mamy szybkich piłkarzy, czytaj proszę ze zrozumieniem. Ja jakoś nie zauważyłem tej szybkości u Suareza, a Alves był szybki 5 sezonów temu. Teraz drżę za każdym razem, gdy musi z kimś wygrać pojedynek biegowy.
1
Ale to tego potrzeba szybkich piłkarzy, a my takich zbyt wielu nie mamy. A co do długich podań to miałeś przykład w 1. minucie jak to się kończy.
1
Jak to mówi stare piłkarskie porzekadło: "jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz". Myślę, że zbyt wielu użytkowników bierze je sobie do serca.
1
Dopiero w drugiej połowie, kiedy już było po meczu i Atletico skupiło się na zdobyciu jak największej ilości kartek, udało się odzyskać kontrolę nad środkową strefą boiska. Strasznie brakowało kogoś, kto potrafił przytrzymać piłkę przez dłuższy czas i nie wybijać jej na oślep pod presją.