0

Niektórym oprócz zdrowego rozsądku przydałaby się podstawowa znajomość ortografii

0

Nie ma to jak minusy za to, że nie jest się niezdrowym optymistą

0

PLKatalończykPL

Też zagłosowałem na nie, bo według mnie nie ma szans tego obronić, zwłaszcza jeśli Milan będzie grał w obronie tak jak u siebie

0

"Wielki Gennaro Gattuso" - trochę na wyrost ten tytuł. Fakt, że wkładał serce do gry, ale rzeźnik też z niego był konkretny...

0

nie Stefana, tylko Stevana ;)

0

Varane się nie rozwinął tylko miał jeden mecz, który mu się udał i tyle.

0

nurson
może ja Ciebie też nazwę mega durnotą bez szkoły, co? To że część kibiców zachowywała się w ten sposób, to nie znaczy że wszyscy tacy są, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

0

Mnie i tak najbardziej bawi to, że zamiast wspierać SWÓJ klub, to wolą krzyczeć 'puta barca'

0

to raczej jest czapka

0

zidane1998

Życzę Tobie tego samego

0

Teraz przechwałki dzieci jakich to oni wujków nie mają, nie ma to jak merytoryczna dyskusja na poziomie

0

jednak ta strona zeszła na psy, czas uciekać na Blaugranę pl

0

Erica, a nie Eryka. Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę go na boisku!

0

To ja już bym wolał Isco

0

Mi brakuje Cambiasso, Otamendiego i Palacio

0

monxmaj3
Dzięki za wyjaśnienie, bo akurat nie jestem nie bieżąco z dokładnymi danymi personalnymi Shakiry i ulżyło mi, że to nie ma związku z petrokebabami.

0

Tylko niech mi ktoś powie: dlaczego Mebarak? Kolejny wymóg qatar fundation?...

0

Hehe, co niektórzy już pewnie sobie Neuera albo Harta wymarzyli...

0

siael dobrze pisze, nie można mieć klapek na oczach i mówić, że facet dobrze gra, kiedy tak nie jest. Od zawodnika kupionego za ponad 30 mln mam prawo wymagać lepszej gry, bo to co teraz pokazuje to jakaś porażka, więcej goli od niego mają nasi obrońcy...

0

ballon d'Or 2012: Messi 41,60%, Ronaldo 23,68%, Iniesta 10,91%

0

barca-fan
ballon d'Or 2012: Messi 41,60%, Ronaldo 23,68%, Iniesta 10,91%

0

Już było mówione, że Villa się nigdzie nie wybiera, więc zluzujcie poślady.

0

Neymar jaka chuda ręka...

0

radioterapia i chemioterapia, masakra...

0

Koszulki i tak lepsze niż teraz

0

*Wyspy Kanaryjskie ;)

0

Nie podoba się, nie czytaj, proste.

0

"... przeczy tym opiom" - tu się chyba literówka wkradła ;)

0

Pieniądze to nie wszystko.

0

Skoro piłka leciała w światło bramki to gol Messiego, proste

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?