JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mirq
opcje A i B można odrzucić, bo właśnie mecz towarzyski jest dobrą okazją do sprawdzenia nowych zawodników.
Co do C się zgodzę, ale pewnie już niedługo jakiś młody zdolny prawy obrońca zacznie dostawać szanse na grę :)
0
bonjaskyboniek
Widziałem jakieś 90 procent spotkań z jego udziałem, więc tu nie trafiłeś.
Nie dostaje mało czasu na grę, bo na początku sezonu grał od początku każdego spotkania i zawodził, zresztą nie chce mi się tego każdemu z osobna tłumaczyć.
"ktory tak na prawde dopiero zaczyna uczyc sie gry w prawdziwa pilke"
Tak się składa, że Bojan zadebiutował już 3 sezony temu, a poza drobnymi przebłyskami w zeszłym sezonie nic wielkiego nie zaprezentował do tej pory, mało tego, taki Pedro już zdołal go przewyższyć jeśli chodzi o umiejętności.
"wyjasnij nam moze jak 20latek ktory tak na prawde dopiero zaczyna uczyc sie gry w prawdziwa pilke i zaczyna byc coraz to dojrzalszym zawodnikiem moze konkurowac z Villa czy Messim."
Już wyjaśniam: należy go wypożyczyć do klubu, gdzie będzie miał szanse na grę, i może za parę lat coś z niego będzie, bo jak na razie blokuje miejsce innym zawodnikom
Pozdrawiam
0
Gdyby tak było, to Blanc znalazłby kogoś innego w jego miejsce, nie uważasz?
0
Jeśli Bojan nie strzeli nic w tym meczu to zupełnie zwątpię w jego "umiejętności"
0
Sagna jest na chwilę obecną najlepszym francuskim prawym obrońcą więc nie wiem, mirq kogo byś chciał w jego miejsce
0
Soy17
Porównujesz Ozila do Iniesty? Nie mam pytań...
0
chyba obiektywnie
0
mały głód? ja go nazywam kokainek, bo wygląda jakby dzień i noc wciągał krechy ;)
0
robokochambarce
Gdzieś czytałem, że poszedł tam dlatego, że musiał utrzymać rodzinę i potrzebował pieniędzy, stąd taki, a nie inny wybór
0
Zapowiadał się fantastycznie, przydałby się w Barcy, zawsze byłaby większy wybór w ataku
0
gostek15
Dobry tekst
0
Bezsensowne zachowanie Pique, oby Pep go nie wystawił z Almerią...
0
Z kim dobrym Barca wygrała?
Tylko z Bilbao Valencią Sevillą i Atletico, ale przecież to są dla Ciebie słabe drużyny
0
link nie działa, pozdro i powodzenia w 1/8 i uważajcie na Murcię
0
skąd masz te dane?
0
Socios16:
Przypomnij sobie, kto w większości meczów w tym sezonie wychodził w podstawowym skladzie na boisko oprócz Villi i Messiego ( dla ułatwienia dodam, że nie był to Pedro). Do niedawna Bojan był jednym z zawodników , którzy spędzili najwięcej czasu na boisku (na szczęście teraz się to zmieniło), więc nie pisz, że wchodził na końcówki
0
Ciekawą opcją byłoby sprowadzenie Fabio Coentrao na lewą stronę, chociaż na razie Maxwell i Abidal nieźle sobie radzą
0
socios16 i inni którzy piszą, że Bojan otrzymuje mało szans na grę
Czy Wy wszyscy naprawdę jesteście tacy ograniczeni, że nie zauważacie, że Bojan od początku sezonu grał niemal we wszystkich meczach?
0
Znając Guardiolę, Thiago zapewne będzie grzał ławę, niestety
0
Niech se kupią lepiej Henriqueza
0
34 mln to mogą sobie wsadzić...
0
idealnie
0
Pique nieche najpierw zainkasuje żółtą kartkę, żeby zdążył się "wykartkować" przed Gran Derbi
0
Llorente i Afellay
0
Szkoda go, bo jak to mówią:
" Z g***a bata nie ukręcisz"
0
Nolito nie jest uprawniony do gry w LM
0
Jak będzie chciał siedzieć 80% sezonu na ławie to czemu nie...
0
Dopiero co wyleczył tak długą kontuzję i już go chcą oddać? Mało eleganckie (już pomijam "mizerię" jeśli chodzi o liczbę obrońców)
0
co za idiotyzm...
0
Patryk
przeczytaj ze zrozumieniem, to zobaczysz ile minut grał w tym sezonie i będzie to o wiele więcej niż się spodziewałeś