0

Mirq

opcje A i B można odrzucić, bo właśnie mecz towarzyski jest dobrą okazją do sprawdzenia nowych zawodników.

Co do C się zgodzę, ale pewnie już niedługo jakiś młody zdolny prawy obrońca zacznie dostawać szanse na grę :)

0

bonjaskyboniek

Widziałem jakieś 90 procent spotkań z jego udziałem, więc tu nie trafiłeś.

Nie dostaje mało czasu na grę, bo na początku sezonu grał od początku każdego spotkania i zawodził, zresztą nie chce mi się tego każdemu z osobna tłumaczyć.

"ktory tak na prawde dopiero zaczyna uczyc sie gry w prawdziwa pilke"

Tak się składa, że Bojan zadebiutował już 3 sezony temu, a poza drobnymi przebłyskami w zeszłym sezonie nic wielkiego nie zaprezentował do tej pory, mało tego, taki Pedro już zdołal go przewyższyć jeśli chodzi o umiejętności.

"wyjasnij nam moze jak 20latek ktory tak na prawde dopiero zaczyna uczyc sie gry w prawdziwa pilke i zaczyna byc coraz to dojrzalszym zawodnikiem moze konkurowac z Villa czy Messim."

Już wyjaśniam: należy go wypożyczyć do klubu, gdzie będzie miał szanse na grę, i może za parę lat coś z niego będzie, bo jak na razie blokuje miejsce innym zawodnikom

Pozdrawiam

0

Gdyby tak było, to Blanc znalazłby kogoś innego w jego miejsce, nie uważasz?

0

Jeśli Bojan nie strzeli nic w tym meczu to zupełnie zwątpię w jego "umiejętności"

0

Sagna jest na chwilę obecną najlepszym francuskim prawym obrońcą więc nie wiem, mirq kogo byś chciał w jego miejsce

0

Soy17

Porównujesz Ozila do Iniesty? Nie mam pytań...

0

chyba obiektywnie

0

mały głód? ja go nazywam kokainek, bo wygląda jakby dzień i noc wciągał krechy ;)

0

robokochambarce

Gdzieś czytałem, że poszedł tam dlatego, że musiał utrzymać rodzinę i potrzebował pieniędzy, stąd taki, a nie inny wybór

0

Zapowiadał się fantastycznie, przydałby się w Barcy, zawsze byłaby większy wybór w ataku

0

gostek15

Dobry tekst

0

Bezsensowne zachowanie Pique, oby Pep go nie wystawił z Almerią...

0

Z kim dobrym Barca wygrała?

Tylko z Bilbao Valencią Sevillą i Atletico, ale przecież to są dla Ciebie słabe drużyny

0

link nie działa, pozdro i powodzenia w 1/8 i uważajcie na Murcię

0

skąd masz te dane?

0

Socios16:

Przypomnij sobie, kto w większości meczów w tym sezonie wychodził w podstawowym skladzie na boisko oprócz Villi i Messiego ( dla ułatwienia dodam, że nie był to Pedro). Do niedawna Bojan był jednym z zawodników , którzy spędzili najwięcej czasu na boisku (na szczęście teraz się to zmieniło), więc nie pisz, że wchodził na końcówki

0

Ciekawą opcją byłoby sprowadzenie Fabio Coentrao na lewą stronę, chociaż na razie Maxwell i Abidal nieźle sobie radzą

0

socios16 i inni którzy piszą, że Bojan otrzymuje mało szans na grę

Czy Wy wszyscy naprawdę jesteście tacy ograniczeni, że nie zauważacie, że Bojan od początku sezonu grał niemal we wszystkich meczach?

0

Znając Guardiolę, Thiago zapewne będzie grzał ławę, niestety

0

Niech se kupią lepiej Henriqueza

0

34 mln to mogą sobie wsadzić...

0

idealnie

0

Pique nieche najpierw zainkasuje żółtą kartkę, żeby zdążył się "wykartkować" przed Gran Derbi

0

Llorente i Afellay

0

Szkoda go, bo jak to mówią:

" Z g***a bata nie ukręcisz"

0

Nolito nie jest uprawniony do gry w LM

0

Jak będzie chciał siedzieć 80% sezonu na ławie to czemu nie...

0

Dopiero co wyleczył tak długą kontuzję i już go chcą oddać? Mało eleganckie (już pomijam "mizerię" jeśli chodzi o liczbę obrońców)

0

co za idiotyzm...

0

Patryk

przeczytaj ze zrozumieniem, to zobaczysz ile minut grał w tym sezonie i będzie to o wiele więcej niż się spodziewałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?