@Cule2013 W naszym interesie to jest co najwyżej to żeby Ukraina nie upadła i była państwem suwerennym. W innych obszarach musi być zwyczajnie słaba bo to zagraża naszym interesom przede wszystkich gospodarczym.
@NeroTFP1 Pierwsza zasada polityki. Tusk też nazwał Trumpa agentem. Potem bezczelnie zaprzeczył, a wczoraj to nawet powiedział, że ma z nim dobre relacje.
@ObiwanKenobi Czyli nic nowego ten użytkownik jest znany z bełkotu, choć w sumie nie wiem co napisał xD bo go zablokowałem bo nie dało się czytać tych jego zacietrzewionych mądrości.
@Arden Platforma się chyba jednak trochę boi tego Nawrockiego, bo co raz więcej takich kuriozalnych sondaży żeby tylko pompować Mentzena, a potem go zniszczyć w ewentualnej II turze retoryką że to ruski agent.
@Borneo Tusk teraz wprowadza dyktaturę nie przestrzegając ustaw i Konstytucji oraz niszczy w sposób bolszewicki opozycję i jakoś ci to nie przeszkadza. I co z tym wice przewodniczącym i jego donosami? jakoś się odniesiesz. I może mi powiesz też o przyjaciołach niemieckich po, którzy wybudowali gazociągi NS i finansowali wojnę Putinowi. I jeszcze łaskawie odnieś się do #ruskichgwiazdek.
@Borneo #ruskiegwiazdki i tyle można napisać. Przynajmniej wiadomo, która partia w Polsce jest pro ruska. I chyba zadałem pytanie o przypadkach ponad 40 donoszenia na własny kraj. Zatkało, czy co?
@Borneo #ruskiegwiazdki - tylko tyle można powiedzieć o platformie. Poza tym pan wice przewodniczący doniósł na Polskę ponad 40 razy, więc może to skomentuj.
@Borneo Donosicielem to jest pan wice przewodniczący, który nawet pisał rezolucje przeciwko Polsce. Poza tym jako wybitemu zwolennikowi platformy napiszę tylko #rukskiegwiazdki.
@michal26 Zbyt dużego pola manewru jednak nie miał, bo nie przygotowali kandydata, a mieli na to 5 lat po zwycięstwie Dudy, choć ja uważam, że koncepcja z kandydatem nie z partii jest ok, tylko raczej mogli pójść po kogoś innego niż Nawrocki. Z drugiej strony te wybory to będzie swoiste referendum przeciwko rządowi, które ma bardzo słabe notowania, Trzaskowski też robi fikołki, więc pewnie jakaś szansa że po przegra te wybory prezydenckie są.
@jacobFCB Właśnie nie. Tarczyński może i ma charyzmę, ale jest pisowskim radykałem. Poza tym nie ma żony i o tym sam mówił. Kaczyński chciał takiego neutralnego kandydata żeby wziąć elektorat centrum, ale najwyraźniej się przeliczył. Ja osobiście jestem zaskoczony, że nie postawili na Magierowskiego. Niby z pisu, ale jednak nie aż taki betonowaty. Plus były ambasador w USA.
@Patry10 Wychodzimy na frajerów bo nie potrafimy kupować zawodników. Barcelona płaci duże pieniądze za przeciętnych graczy i daje im wysokie kontrakty i później jest problem, bo nikt nie chce od nas odkupić słabego zawodnika z wysokimi zarobkami. Plus sam zawodnik nie chce obniżać pensji. Klub naprawdę musi popracować nad tym żeby ściągać wartościowych zawodników, bo niewypały transferowe tylko potem budżet obciążają.
@vangoor Tylko, że nikt nie ma innego pomysłu, a ruskim na froncie indzie co raz lepiej niestety. Europa przespała ostatnie 3 lata, a i Ukraina popełniła błędy i teraz się czyta, że nie mają kim walczyć, bo im chłopy uciekły za granicę. Ciężki temat i chyba niektórzy zapominają, że nie mamy 2022r. gdzie ruskim rzeczywiście nie szło na froncie.
@Ptasior Jak polityce Europy Zachodniej ochoczą pląsali przed ruskimi m.in. odkręcając rurę to jakoś ci nie przeszkadzało. Oczywiście Trump robi błąd dogadując się z Putinem, ale Europa Zachodnia zrobiła absolutnie wszystko, aby ta wojna najpierw wybuchła, a potem żeby Ukraińcy jej nie wygrali.
@KamQiX Myślę, że druga część komentarza trafna. Trump oczywiście odklejony, ale Europa jest w amoku od co najmniej 10 lat. Gdyby po aneksji Krymu docisnęli odpowiednio Putina, a nie robili z nim dalszych interesów to może wojna by nie wybuchła, a tak to tuczyli ruskich, plus dziadek Biden sprawiał takie wrażenie, że nic nie ogarnia więc się barbarzyńcy rozzuchwalili.
@Irmscher10 Jakby Polakom zależało na bezpieczeństwie to premierem nigdy nie był by Tusk. Gość szydził z Kaczyńskiego kiedy ten mówił, że Rosja chce odbudować imperium i nazywał rusofobem. To obecny premier robił reset na polecenie Niemiec i Obamy. To w końcu platforma uczestniczyła w 2021 r. w wojnie hybrydowej gdzie waliła w pis za działania na granicy i to ona chciała odda połowę Polski pod okupację. Więc niech mi ktoś wyjaśni jak można głosować na takie człowieka?
@Kgorecki2500 Skoro wywołałeś już temat polityczny, to mnie zawsze zastanawiało jak można być kibicem Barcy i jednocześnie głosować na Tuska. Przecież platforma to jest wypisz wymaluj Real Madryt, czyli wieczni spłakani, obrażenie na cały świat i uważający się za ostatnich obrońców "demokracji" i wszędzie widzący spiski przeciwko nim.
@Miszak Szczerze nie wiem. Jest mi zupełnie obojętny, to raczej nie mój rodzaj polityka, ale jakieś dowalanie się do niego przez niektórych bo pojechał na mecz jest kuriozalne.
No i co jebacPISy i cała reszta folksdojczy? Kolejny już chyba 50-ty dowód na to, że jesteście bandą skretyniałych debili!🤦♂️😡 https://t.co/ihiboYQRY8">pic.twitter.com/ihiboYQRY8
@Kondziubarca Niezłe wały w tych sondażach pompujące Mentzena. Nawrocki jest kiepski kandydatem, ale po się go naprawdę boi. Pis w ostatnich 10 sondażach chyba miał w 9 ponad 30%, a KN ma 21 niezłe jaja.
@FcPortoFan1999 Nie mam zamiaru dyskutować z osobą, która najwyraźniej daje przyzwolenie na antydemokratyczne działania obecnej władzy. Gdyby w butach Tuska był Kaczyński to myślę, że Twoja retoryka była by inna. Także bez odbioru.
@FcPortoFan1999 Możesz sobie bagatelizować, ale jak się rozprawią z pisem to pójdą dalej, bo oni nie cierpią sprzeciwu. Dlatego jest takie wycie po wystąpieniu J.D. Vancea w Monachium. Europa bez reform zmieni się w ZSRR 2.0 gdzie ludzie o innych poglądach będą szykanowani, co już się dzieje nawet tutaj na LR.
@FcPortoFan1999 Tak, a zagrywki z Owsiakiem to czemu niby służą? Republika będzie sobie istnieć ale tylko z darowizn ludzi, bo reklamodawcy po szantażu już się wycofują, więc tak to jest działanie w stylu rosyjskim tylko trochę bardziej miękkim sposobami. Czyli nie zamknę wam telewizji siłowo, ale was zgłoszę. Nie zniszczę opozycji bezpośrednio, ale ją zagłodzę. Czyli cel jest jasny tylko metody inne.
2
Szczerze to pachnie trochę wałem finansowym niestety.
1
@RosjaninBut
Tak, a lewicowcy z PSLu twierdzą, że kupowanie broni od Ameryki to nasza polisa ubezpieczeniowa.
1
@Cule2013
W naszym interesie to jest co najwyżej to żeby Ukraina nie upadła i była państwem suwerennym. W innych obszarach musi być zwyczajnie słaba bo to zagraża naszym interesom przede wszystkich gospodarczym.
4
@NeroTFP1
Pierwsza zasada polityki. Tusk też nazwał Trumpa agentem. Potem bezczelnie zaprzeczył, a wczoraj to nawet powiedział, że ma z nim dobre relacje.
4
@ObiwanKenobi
Czyli nic nowego ten użytkownik jest znany z bełkotu, choć w sumie nie wiem co napisał xD bo go zablokowałem bo nie dało się czytać tych jego zacietrzewionych mądrości.
0
@Arden
Platforma się chyba jednak trochę boi tego Nawrockiego, bo co raz więcej takich kuriozalnych sondaży żeby tylko pompować Mentzena, a potem go zniszczyć w ewentualnej II turze retoryką że to ruski agent.
0
@Borneo
Tusk teraz wprowadza dyktaturę nie przestrzegając ustaw i Konstytucji oraz niszczy w sposób bolszewicki opozycję i jakoś ci to nie przeszkadza. I co z tym wice przewodniczącym i jego donosami? jakoś się odniesiesz.
I może mi powiesz też o przyjaciołach niemieckich po, którzy wybudowali gazociągi NS i finansowali wojnę Putinowi.
I jeszcze łaskawie odnieś się do #ruskichgwiazdek.
0
@Borneo
#ruskiegwiazdki i tyle można napisać. Przynajmniej wiadomo, która partia w Polsce jest pro ruska. I chyba zadałem pytanie o przypadkach ponad 40 donoszenia na własny kraj. Zatkało, czy co?
0
@Borneo
#ruskiegwiazdki - tylko tyle można powiedzieć o platformie. Poza tym pan wice przewodniczący doniósł na Polskę ponad 40 razy, więc może to skomentuj.
0
@Borneo
Donosicielem to jest pan wice przewodniczący, który nawet pisał rezolucje przeciwko Polsce. Poza tym jako wybitemu zwolennikowi platformy napiszę tylko #rukskiegwiazdki.
1
@michal26
Zbyt dużego pola manewru jednak nie miał, bo nie przygotowali kandydata, a mieli na to 5 lat po zwycięstwie Dudy, choć ja uważam, że koncepcja z kandydatem nie z partii jest ok, tylko raczej mogli pójść po kogoś innego niż Nawrocki.
Z drugiej strony te wybory to będzie swoiste referendum przeciwko rządowi, które ma bardzo słabe notowania, Trzaskowski też robi fikołki, więc pewnie jakaś szansa że po przegra te wybory prezydenckie są.
1
@Marian_Pazdzioch
Jak to zmusi? Przecież Tusk mówił, że go nikt nie ogra, ale może mówił tylko o ping pongu.
1
@jacobFCB
Właśnie nie. Tarczyński może i ma charyzmę, ale jest pisowskim radykałem. Poza tym nie ma żony i o tym sam mówił. Kaczyński chciał takiego neutralnego kandydata żeby wziąć elektorat centrum, ale najwyraźniej się przeliczył. Ja osobiście jestem zaskoczony, że nie postawili na Magierowskiego. Niby z pisu, ale jednak nie aż taki betonowaty. Plus były ambasador w USA.
1
@Patry10
Wychodzimy na frajerów bo nie potrafimy kupować zawodników. Barcelona płaci duże pieniądze za przeciętnych graczy i daje im wysokie kontrakty i później jest problem, bo nikt nie chce od nas odkupić słabego zawodnika z wysokimi zarobkami. Plus sam zawodnik nie chce obniżać pensji.
Klub naprawdę musi popracować nad tym żeby ściągać wartościowych zawodników, bo niewypały transferowe tylko potem budżet obciążają.
0
@vangoor
Tylko, że nikt nie ma innego pomysłu, a ruskim na froncie indzie co raz lepiej niestety. Europa przespała ostatnie 3 lata, a i Ukraina popełniła błędy i teraz się czyta, że nie mają kim walczyć, bo im chłopy uciekły za granicę.
Ciężki temat i chyba niektórzy zapominają, że nie mamy 2022r. gdzie ruskim rzeczywiście nie szło na froncie.
1
@Ptasior
Jak polityce Europy Zachodniej ochoczą pląsali przed ruskimi m.in. odkręcając rurę to jakoś ci nie przeszkadzało. Oczywiście Trump robi błąd dogadując się z Putinem, ale Europa Zachodnia zrobiła absolutnie wszystko, aby ta wojna najpierw wybuchła, a potem żeby Ukraińcy jej nie wygrali.
2
@KamQiX
Myślę, że druga część komentarza trafna. Trump oczywiście odklejony, ale Europa jest w amoku od co najmniej 10 lat. Gdyby po aneksji Krymu docisnęli odpowiednio Putina, a nie robili z nim dalszych interesów to może wojna by nie wybuchła, a tak to tuczyli ruskich, plus dziadek Biden sprawiał takie wrażenie, że nic nie ogarnia więc się barbarzyńcy rozzuchwalili.
1
@Irmscher10
Jakby Polakom zależało na bezpieczeństwie to premierem nigdy nie był by Tusk. Gość szydził z Kaczyńskiego kiedy ten mówił, że Rosja chce odbudować imperium i nazywał rusofobem. To obecny premier robił reset na polecenie Niemiec i Obamy. To w końcu platforma uczestniczyła w 2021 r. w wojnie hybrydowej gdzie waliła w pis za działania na granicy i to ona chciała odda połowę Polski pod okupację.
Więc niech mi ktoś wyjaśni jak można głosować na takie człowieka?
2
Ogólnie jakby nie było sędziów to męczennicy z Madrytu nie przegraliby żadnego meczu. Żałosny klub.
1
@VegetaPolska
Moim zdaniem bez znaczenia. Jakikolwiek medal byłby cudem. Nawet o miejsce w top 10 może być trudno któremukolwiek z naszych.
2
@Kgorecki2500
Skoro wywołałeś już temat polityczny, to mnie zawsze zastanawiało jak można być kibicem Barcy i jednocześnie głosować na Tuska. Przecież platforma to jest wypisz wymaluj Real Madryt, czyli wieczni spłakani, obrażenie na cały świat i uważający się za ostatnich obrońców "demokracji" i wszędzie widzący spiski przeciwko nim.
0
@Miszak
Szczerze nie wiem. Jest mi zupełnie obojętny, to raczej nie mój rodzaj polityka, ale jakieś dowalanie się do niego przez niektórych bo pojechał na mecz jest kuriozalne.
3
@Miszak
O co afera. Może i jest politykiem, ale też zwykłym człowiekiem. Przynajmniej nie jest w koszulce męczenników z Madrytu.
1
Ale ważne, że pis już nie rządzi. Może się chociaż na szparagi załapiemy, jak już nasza gospodarka zostanie zaorana.
0
@Kondziubarca
Niezłe wały w tych sondażach pompujące Mentzena. Nawrocki jest kiepski kandydatem, ale po się go naprawdę boi. Pis w ostatnich 10 sondażach chyba miał w 9 ponad 30%, a KN ma 21 niezłe jaja.
4
@Cochise
Czyli wyślemy, bo jak Tusk coś mówi to zawsze jest odwrotnie.
0
@FcPortoFan1999
Nie mam zamiaru dyskutować z osobą, która najwyraźniej daje przyzwolenie na antydemokratyczne działania obecnej władzy. Gdyby w butach Tuska był Kaczyński to myślę, że Twoja retoryka była by inna.
Także bez odbioru.
0
@FcPortoFan1999
Szkoda mojej dalszej dyskusji, bo jak grochem o ścianę.
0
@FcPortoFan1999
Możesz sobie bagatelizować, ale jak się rozprawią z pisem to pójdą dalej, bo oni nie cierpią sprzeciwu. Dlatego jest takie wycie po wystąpieniu J.D. Vancea w Monachium. Europa bez reform zmieni się w ZSRR 2.0 gdzie ludzie o innych poglądach będą szykanowani, co już się dzieje nawet tutaj na LR.
1
@FcPortoFan1999
Tak, a zagrywki z Owsiakiem to czemu niby służą? Republika będzie sobie istnieć ale tylko z darowizn ludzi, bo reklamodawcy po szantażu już się wycofują, więc tak to jest działanie w stylu rosyjskim tylko trochę bardziej miękkim sposobami. Czyli nie zamknę wam telewizji siłowo, ale was zgłoszę. Nie zniszczę opozycji bezpośrednio, ale ją zagłodzę. Czyli cel jest jasny tylko metody inne.