0

@APTAPT
Niestety, ale tak to chyba wygląda. Maliszewska to formę miała 4 lata temu, ale ją wykosili przez te testy, a Niewiński może zrobi finał B.

0

@zadafcb
Chciałbym wierzyć, że jutro sobie w short tracku odbijemy ten dzisiejszy brak medalu Żurka, ale niestety po sztafecie mieszanej nadziei sobie zbytniej nie robię. Nasi chyba nie dojechali z formą.

0

Nie wiem czy było, ale nasza 2 saneczkarska kobiet na 6 miejscu. Niebywały sukces patrząc na to jak to wygląda u nas w Polsce. W sumie to smutne, że politycy różnej maści bredzą coś o 20 gospodarce świata, a nie potrafimy wybudować toru do tego sportu z prawdziwego zdarzenie, gdzie na kluby piłkarskie rok do roku wydaje się z kasy państwowej/samorządowej grube miliony, a potem naczelni eksperci od wszystkiego intersujący się sportem raz na 4 lat wylewają swoje żale i narzekają, że nie ma medali.

0

@VamoSBarca88
Zdyskwalifikowali. Tylko, co z tego jak Holender przez to przegrał medal.

1

@zadafcb
Dokładnie. Pewnie jakby jechał z Amerykaninem to możliwe, że czas byłby lepszy.

0

@kulek22
Trochę chyba za mocno poszedł, bo wyraźnie go już odcięło na ostatnich metrach.

1

@Cryptolis
Dokładnie. I tak jest ze wszystkim. Nie potrafią się dogadać, ale ochoczo wypychają USA z Europy. Ciekawe czym będą walczyć jakby wybuchła wojna.

1

@FCB24
Rotacje u Flicka jednak trochę kuleją. Narzekali m.in. że Yamal gra za dużo, że łysy z Hiszpanii powinien dać mu odpocząć, a potem Niemiec wystawia go w PK przeciwko z jakimiś słabiakami.

1

@kubinho1032
Co mnie obchodzi co mówi ambasador. Mnie interesuje co robią politycy rządu, a tu nie wygląda to ciekawie. Retoryka antyamerykańska.

2

@esem91
Zaraz Cię wyjaśnią, że Stanowski to ruska onuca itd. (żeby nie było wpis ma charakter sarkastyczny) i nie wolno go cytować.

2

@turhiay
Ta cała rada pokoju to jest tylko i wyłącznie narcystyczny pomysł pomarańczowego. Jak przestanie być prezydentem to zaraz się to rozleci, szczególnie, że raczej kolejny prezydent będzie z partii demokratycznej. Dziwi mnie tylko ten antyamerykaznim obecnej władzy. Trump odjedzie, a niesmak pozostanie i wcale nie jest powiedziane, czy USA po zmianie prezydenta będą dalej chcieć bronić Polski skoro się ich opluwa.

1

@turhiay
Przyganiał kocił garnkowi. Sam chyba wczoraj powołał tylko i wyłącznie pod propagandę tzw. Radę Przyszłości. Jak premier chce zerwać stosunki z USA to nie ma problemu, ale jakby tak nas zaatakowały kacapy to pierwszy niech idzie do okopów.

3

@Ojciec5tkidzieci
Tak Hołownia jest wrogiem, bo nie zgodził się na przeprowadzenie zamachu stanu xD. Za to komuch na stanowisku marszałka jest już ok. Naprawdę kto żyje w Polsce to się w cyrku nie śmieje.

0

@Cule1234
Moim zdaniem problemem u nas nie jest trener główny tylko dół piramidy szkoleniowej. Stoch kończy karierę. Mamy starego Żyłę i Kubackiego już po swoim prime. Zniszczoł i Kot to też nie młodziki. Z zawodników po 20 jest tylko Wąsek i Wolny, choć ten drugi przepadł w tym sezonie. Z g*wna bata nie ukręcisz. Jaki by tu trener nie był to my nie mamy za bardzo z czego się teraz odbić. Trzeba przede wszystkim postawić na szkolenie lokalne i juniorskie. Sam Tomasiak sprawy nie załatwi, a i z pewnością i on będzie miał kryzysy.
Widzę, że trochę chcemy przenosić wzorce z piłki na inne dyscypliny, bo jak piłkarze grają źle to winny trener. Oczywiście Maciusiak to pewnie nie jest specjalista z najwyższej półki, ale nie wiem czy inny trener poradziłby sobie lepiej. Trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że nasi najlepsi zawodnicy są już po sowim prime. PZN musi skupić się bardziej na młodzieży.
PS. Wolny to też zawodnik już po 30 także ... xD.

0

@Cule1234
No dobra tylko kto za Maciusiaka? Kolejny zagraniczny wynalazek. Tutaj trzeba cierpliwości i zbudowania systemu szkoleniowego.

0

@Azi
I prawidłowo. Niektórym propaganda przysłoniła zdrowy osąd i patrzą na świat w różowych okularach.

0

@Azi
Zaraz Cię od ruskich onuc zwyzywają, bo przecież w Polsce nie wolno w taką retorykę.

5

@macio_944
Kuriozalne, że jako naczelny wszechwiedzący domagasz się niezależności od Stanowskiego jedocześnie zamykając oczy na inne obrzydliwe media, które nawet się nie kryją za jaka partią stoją. Naprawdę nie masz człowieku za grosz wstydu.
Czytając Twoje wpisy aż dziwne, że jesteś kibicem Barcy, bo retoryka typowa dla kibica Realu, który spłakuje się o wszystko co nie jest zgodne z jego pojmowaniem świata.

2

@zadafcb
Zasady są durne dla mnie, ale coś w przygotowaniach naszej kadry nie wyszło. Rok temu były medale MŚ w sztafetach, a tutaj wyglądamy zwyczajnie źle.

1

@zadafcb
Debilne zasady, co nie zmienia raczej faktu, że na medal po tym widziałem szanse była niewielkie. Choć wiadomo, że to jest sport dość nieprzewidywalny.
Coś chyba nie pykło w przygotowaniach.

1

@zadafcb
Obiektywnie trzeba powiedzieć, że nasi są raczej bez formy albo świat jak zwykle nam odjechał. Niestety, ale Maliszewska to już nie jest tą samą zawodniczką co jeszcze kilka sezonów temu. Straciła na starcie i już było po herbacie.
Przy czym zasady tego awansu są debilne. Francuzi weszli przez wywrotkę. To raczej w 1/2 powinno być 9 drużyn, a nie jakieś głupie dołączanie przez sędziów.

0

@bartekvisca
W sumie to trochę jesteśmy. Medal jest spoko, ale jednym zawodnikiem to my za bardzo kolejnych sezonów nie zwojujemy, szczególnie, że poza Tomasiakiem nie widać jakoś tej zdolnej młodzieży, o której to wczoraj mówił Małysz.

1

@heniusss
No Amerykanie mają nasrane z tym. Taka samo jak twierdzą, że zwycięzca NBA jest mistrzem świata. Przecież to jest odklejka niezła.

4

@BorzyKrzys
Takie są fakty. Osoby, które coś w życiu osiągnęły wiedzą ile to kosztuje wysiłku i że nie zawsze wychodzi. Poza tym większość krzykaczy nie ma pojęcia czym jest zawodowy sport, ale nie przeszkadza im w tym żeby krytykować nie mając pojęcia o co w tym chodzi.
Ogólnie to ja uważam, że spora część naszego społeczeństwa to są zwykli hejterzy.

0

@StevenGastonMartin99
Co w tym zadziwiającego, skoro nasza obrona to jeden wielki kryminał i praktycznie w każdym meczu tracimy bramki.
Jest takie powiedzenie, że mecze wygrywa się atakiem, a trofea obroną.

2

@kpiarz
Oczywiście, że Trump nie zasługuje. Tak samo zresztą jak Obama, ale niestety sekta pieje z zachwytu bo chcą wypchnąć USA z Polski, ale jakby tak doszło do wojny u nas to będą pierwsi pisać wujku Samie ratuj, bo w Europie nikt nie ma realnej siły militarnej żeby walczyć z kacapami. Kuriozalna jest też wiara w Niemców. Oni po II wojny światowej mają jakiś kompleks Rosji i to cała klasa polityczna, więc nikt z nich nie będzie umierał za Polskę, czy kraje Bałtyckie, ale to trzeba mieć trochę pojęcia o polityce i historii.

0

@Karol145
xD. czytanie ze zrozumieniem się kłania. Gdzie niby mam zgłaszać xD. Tylko informuję, że trafiłeś na moją listę użytkowników zablokowanych. Bez odbioru.

0

Komentarz usunięty

0

@Karol145
Donosicielstwo i szukanie pomocy za granicą, biorąc pod uwagę naszą historię kojarzy się ze zdradą. Jeżeli tego nie rozumiesz to nie mamy o czym dyskutować. Leci ban.

5

@arasz1819
Upokarzającym gestem to było donosicielstwo polityków KO na Polskę tylko dlatego że stracili władzę. Upokarzające to były rezolucję w PE z inicjatywy KO. Upokarzające to były wycieczki polityków KO do ambasadora Brzezińskiego.
Trump może być odklejony, ale jest zwyczajnie broniony przez swojego ambasadora, ale oczywiście uśmiechnięci demokraci z Polski nie potrafią tego zrozumieć, bo sami plują codziennie na własnego prezydenta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?