5

@19Macio93 kto normalny komentuje jakieś zdjęcia gołego szona na insta

1

a co tu taka radość jakby real przegrywał 1:0 z Valencia?

0

@TR3YWAY może niech on się lepiej hodowlą jedwabników zajmie

0

pijesz i zarabiasz


1

@tbas mam nadzieje, że termin rozprawy jak w Polsce, za rok.

1

@Jakchcesz wochenende

2

@Kondziubarca szkoda mi Olmo, dla klubu to też ogromny problem teraz, ale konsekwencje trzeba ponieść, a co do zapisów w umowie Olmo to on już wiedział po ME, że będą problemy w grudniu, tak z tego wynika, ale co mu Laporta nawinął makaron na uszy to jego. Najważniejsze, że Laporta wychodził z bananem na ryju, a Deco leciał na wakacje. Hansi i drużyna na pewno w zajebistych humorach po nowym roku...

2

@sergio5 strumyk

0

ciekawe co wykombinuje, pewnie znowu sprzeda jakieś aktywa klubu, albo wymyśli kolejną dźwignię

0

@MarianoItalianoVero wonderkidy jednego sezonu + de light

8

@Luciano99 gdybyś szukał @Kessie to jest obok tego monopolowego co zawsze
https://x.com/grindfacetv/status/1849254492698444067

1

tego wam życzę


5

@Kessie to one jeszcze go nie widziały??

0

@TR3YWAY pij te szejki, a jutro ze sraczka się obudzisz od tego proszku facet, białkoholik twoja mać się znalazł

1

@Cule2013 nagraj filmik jak strzelają

1

2

@Popitek12 nie strzelajmy, bo @MesQueUnClub96 sie boi

20

@JordiAlbion de Jong, Fati i Torres to faktycznie niezastąpieni zawodnicy od wielu sezonów

0

Po tym sezonie powinniśmy pożegnać się z tą czwórką, Fati i Torres nieporozumienie z pensją, de Jong to samo.
1. Robert Lewandowski – 33,330,000
2. Frenkie de Jong – 19,000,000
3. Ansu Fati – 13,950,000
4.Ferran Torres – 10,000,000

0

Szkoda, że nie z zielonym światłem na transfer

0

Ostatnie mecze to bardziej Barcelonę Xaviego przypominaja niż Barce Flicka

2

@Bykunn x-kom
polecane zestawy od techlipton
https://www.x-kom.pl/lista/uvmjgws6x?sm=7ynykaYa
https://www.x-kom.pl/lista/2gyxcrs6y?sm=tipqII6Q
dodajesz do koszyka montaż za 199 bądz premium za 249 (najlepsza opcja)

0

Już raz z Betisem mistrzostwo nam zabrali jak piłka była pół metra za linią bramki xD

17

Ciekawe kiedy klub pożegna takie wynalazki jak Ferran, de jong czy Fati

0

No nic trza iść pograć w GTA 6

1

@Mario96w to synonim zerwania naplecioka

1

@Culer9002 @Messibestplayerintheworld niektórzy nasi specjaliści widzę, że spędzają więcej czasu z gwiazdami Barcelony niż sam Flick xD
jasne, że tak, nawet jak zagra dziś 60-70 minut i zostanie zmieniony to będzie też dobra decyzja

11

jak zawsze la bamba wie lepiej niż Flick, że Pedri zaraz będzie zajechany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?