29 kwietnia 2025, 21:58
0
Wspaniały sukces podkreślający wielkość La Masii! Visca el Barça!! Sempre!!!
29 kwietnia 2025, 21:51
Spokojna i wyważona wypowiedź.
27 kwietnia 2025, 13:53
2
Zdobyć puchar po takim meczu to wielka rzecz i wielka satysfakcja! Visca el Barça!!
26 kwietnia 2025, 18:47
1
Tradycji stało się zadość. Sprawa Negreiry poraz kolejny pojawiła się przed ważnym meczem.
26 kwietnia 2025, 18:10
Marzę o tym, żeby ich upokorzyć. Bez sędziowskich kontrowersji tylko dzięki naszej porywającej grze! Visca el Barca i Visca Catalunya!!
26 kwietnia 2025, 17:54
Czy przypadkiem nie jest tak, że trening ma charakter dobrowolny a konferencja obowiązkowy co oznaczałoby złamanie regulaminu i konieczność ukarania klubu?
26 kwietnia 2025, 17:27
Po trofeum! Visca el Barça!!
22 kwietnia 2025, 13:35
Zamiast robić fochy doradziłbym przeprowadzić samokrytykę.
21 kwietnia 2025, 14:31
Czas na kontuzje nigdy nie jest dobry ale ten wydaje się wyjątkowo zły.
21 kwietnia 2025, 14:18
Dziekuję i wzajemnie.
21 kwietnia 2025, 13:45
Nie wierzę w pozytywny efekt takiej skargi ale popieram jej wystosowanie w celu mocniejszego nagłośnienia problemu.
13 kwietnia 2025, 13:36
Wielkie brawa i podziękowania dla zawodników i trenera oraz całego sztabu!
13 kwietnia 2025, 12:27
Czas najwyższy by La ligę i Tebasa wreszcie postawić do pionu.
5 kwietnia 2025, 12:32
Tak jak wcześniej wygrywaliśmy bo byliśmy najlepsi (a nie dzięki Negreirze) tak będzie i teraz pomimo wszelkich przeciwności! Visca el Barça!!
5 kwietnia 2025, 12:06
Myślę, że ewentualny awans do Barcy Atletic będzie również związany z jej spadkiem lub utrzymaniem w tercera division.
5 kwietnia 2025, 11:51
Wynika z tego, że Barca współpracuje z nie odpowiednim audytorem.
24 marca 2025, 19:15
@Metalowy14 bardzo ciekawe spostrzeżenie.
23 marca 2025, 18:09
29
Nie oczekiwana zmiana miejsc. Wojtek w Barcy a Motta na bezrobociu. Myślę, że nie tylko ja mam satysfakcję z takiego obrotu spraw.
23 marca 2025, 17:56
Mimo wszystko szok i niedowierzanie.
23 marca 2025, 17:32
Leroy Sane jako zmiennik dla podstawowych skrzydłowych.
23 marca 2025, 16:35
Jeśli Laporta jest niewinny to powinien podjąć kroki prawne.
23 marca 2025, 15:30
Ta federacja i ta liga to instytucjonalne dno!
23 marca 2025, 15:15
W tej chwili interesuje mnie tylko: czy i na ile wycenimy opóźnienie w udostępnieniu obiektu?
23 marca 2025, 14:38
Bolesna porażka w mało znaczącym pucharze do czego swoimi decyzjami przyczynia się katalońska federacja piłkarska.
21 marca 2025, 16:08
Katalończyk Katalończykowi wilkiem a propos nie przełożenia tego meczu.
21 marca 2025, 15:57
Będzie skandal!
20 marca 2025, 12:21
Teraz nie boje się już powiedzieć, że mamy wielką drużynę! Força Barca!!
20 marca 2025, 11:53
Obecny sezon pokazuje, że w tej drużynie jest potencjał zespołowy oraz indywidualny czego ten triumf jest potwierdzeniem! Visca el Barça!!
16 marca 2025, 14:00
3
Wreszcie zdjęcie z ,,ludzką" (uśmiechniętą) twarzą Tebasa. Dziekuję redakcjo!
16 marca 2025, 13:31
Trzymam za słowo.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Wspaniały sukces podkreślający wielkość La Masii! Visca el Barça!! Sempre!!!
0
Spokojna i wyważona wypowiedź.
2
Zdobyć puchar po takim meczu to wielka rzecz i wielka satysfakcja! Visca el Barça!!
1
Tradycji stało się zadość. Sprawa Negreiry poraz kolejny pojawiła się przed ważnym meczem.
0
Marzę o tym, żeby ich upokorzyć. Bez sędziowskich kontrowersji tylko dzięki naszej porywającej grze! Visca el Barca i Visca Catalunya!!
0
Czy przypadkiem nie jest tak, że trening ma charakter dobrowolny a konferencja obowiązkowy co oznaczałoby złamanie regulaminu i konieczność ukarania klubu?
0
Po trofeum! Visca el Barça!!
0
Zamiast robić fochy doradziłbym przeprowadzić samokrytykę.
0
Czas na kontuzje nigdy nie jest dobry ale ten wydaje się wyjątkowo zły.
0
Dziekuję i wzajemnie.
0
Nie wierzę w pozytywny efekt takiej skargi ale popieram jej wystosowanie w celu mocniejszego nagłośnienia problemu.
1
Wielkie brawa i podziękowania dla zawodników i trenera oraz całego sztabu!
0
Czas najwyższy by La ligę i Tebasa wreszcie postawić do pionu.
0
Tak jak wcześniej wygrywaliśmy bo byliśmy najlepsi (a nie dzięki Negreirze) tak będzie i teraz pomimo wszelkich przeciwności! Visca el Barça!!
0
Myślę, że ewentualny awans do Barcy Atletic będzie również związany z jej spadkiem lub utrzymaniem w tercera division.
0
Wynika z tego, że Barca współpracuje z nie odpowiednim audytorem.
0
@Metalowy14 bardzo ciekawe spostrzeżenie.
29
Nie oczekiwana zmiana miejsc. Wojtek w Barcy a Motta na bezrobociu. Myślę, że nie tylko ja mam satysfakcję z takiego obrotu spraw.
0
Mimo wszystko szok i niedowierzanie.
0
Leroy Sane jako zmiennik dla podstawowych skrzydłowych.
0
Jeśli Laporta jest niewinny to powinien podjąć kroki prawne.
0
Ta federacja i ta liga to instytucjonalne dno!
0
W tej chwili interesuje mnie tylko: czy i na ile wycenimy opóźnienie w udostępnieniu obiektu?
0
Bolesna porażka w mało znaczącym pucharze do czego swoimi decyzjami przyczynia się katalońska federacja piłkarska.
0
Katalończyk Katalończykowi wilkiem a propos nie przełożenia tego meczu.
0
Będzie skandal!
0
Teraz nie boje się już powiedzieć, że mamy wielką drużynę! Força Barca!!
0
Obecny sezon pokazuje, że w tej drużynie jest potencjał zespołowy oraz indywidualny czego ten triumf jest potwierdzeniem! Visca el Barça!!
3
Wreszcie zdjęcie z ,,ludzką" (uśmiechniętą) twarzą Tebasa. Dziekuję redakcjo!
2
Trzymam za słowo.