1

@robertocarlos76 Tylko dziwka idzie tam gdzie jej więcej zapłacą i wychwala pod niebiosa swego dobroczyńcę. Jest wiele wielkich klubów i tylko jeden, który powinien omijać szerokim łukiem...

3

Takie szuje to się tylko do Realu nadają.

1

Trudno jest nie oprzeć się wrażeniu że zapłaciliśmy fortunę za przeciętnego zawodnika. Rashford mi się nie podobał ale kosztowałby połowę tego co Gordon. Oby Flick wiedział co robi bo póki co to okienko zakrawa na farsę.

0

Za 1,5 mln ryzyko straty finansowej jest minimalne, a potencjalny zarobek relatywnie duży, jeśli okaże się za słaby na pierwszy zespół.

2

Dla kasy to mógłby pójść do Arabów. Skoro przychodzi do Hiszpanii, to chyba jednak ma jeszcze jakieś ambicje sportowe.

6

Ja bym się wcale nie zdziwił, gdyby wyszło na jaw, że ustąpienie Barcelony od Silvy jest warunkiem postawionym przez Atletico jako część negocjacji w sprawie Alvareza. Po odejściu Griezmana Atleti potrzebuje Silvę bardziej niż Alvareza.

0

@rk Od dawna opowiadał że marzy o grze dla Barcelony.

0

Tak sobie obejrzałem kompilację zagrań z tego meczu i Rashford tak trochę konkretniej wyglądał moim zdaniem.


6

Tak się zeszmacić na koniec kariery i biegać po boisku w prześcieradle? To się nie wydarzy.

1

@MOLESTA Jeszcze się może okazać, że Barcelona jednak wykupi Rashforda...

2

Wiele topowych zespołów z Europy robi sobie przedsezonowe tourne po Europie. United ma nawet zagrać jeden mecz we Wrocławiu (o ile to jeszcze aktualne, bo nie śledze ich tak mocno), a później lecą chyba do Skandynawii. Po cholere my latać na drugi koniec świata i to jeszcze po sezonie mundialowym?

0

@Malcom "Chodzi o to, żeby był to piłkarz od środka pola wzwyż. Młody piłkarz." No to skrzydłowi nie pasują. To ofensywy pomocnik albo fałszywa 9-tka

0

@kaamil1910 Ale vitinha nie pasuje do opisywanego profilu, bo to nie napastnik. Alvarez I Musiała pasują. Gdyby chodziło o skrzydłowego to by powiedział że skrzydłowy.

0

Pomyślałem o Alvarezie, ale to raczej mało prawdopodobne

1

@Krystiansigma2734 Powiedział że nie z Premier League...

3

@Spider_Man Balde się nie da nastraszyć. Jak go Cancelo nie przestraszył to nic go już nie przestraszy. Czas na transfer.

6

No to Perez zostanie już do śmierci. Dla nas to może i lepiej bo ostatnimi laty bardziej działa na szkodę prześcieradeł niż im pomaga.

0

Komuś tam żal dupę ściska.

0

Chwila moment. Czy klauzula odstępnego w kontrakcie zawodnika jest tajnym zapisem? To powinna być jawna informacja, skoro z założenia ma umożliwić zerwanie kontraktu i umożliwienie przejścia do innego klubu z pominięciem negocjacji.

1

Kane jest wspaniały. Lewy jak przychodził do Barcelony, był starszy. Ale fakt, 80 mln to mimo wszystko trochę przegięcie. 50-60 byłoby chyba akceptowalne, bo to jest absolutny top napastnik.

1

@Aequlibre A który piłkarz jest wart takich pieniędzy? Takich kwot nie da się racjonalnie uzasadnić. Ja wiem, ża zarobią na sprzedaży koszulek itd. Ale z drugiej strony na ile był wyceniany Gerard Martin zanim trafił do pierwszego zespołu? A mimo to teraz jest podstawowym zawodnikiem. Rynek transferowy jst nieracjonalny, ale dobrych napastników jest z jakiegoś powodu nie wielu na rynku, więc Ci z szeroko rozumianego są rozchwytywani i trzeba wyda.ć taką górę pieniędzy, żeby wyszarpnąć zawodnika z kilkuletnim kontraktem.

0

On i tak już bardzo dużo zarabia, dużo więcej od Pedriego. Prędzej bym go sprzedał niż płacił wynagrodzenie niewspółmierne do wnoszonego wkładu w grę zespołu oraz poziomu płac innych zawodników.

0

@LukaszFan Różnica pomiędzy sprzedażą a kupnem to koszt poniesiony na rozwój piłkarza którego będzie można sprzedać z dużym zyskiem

0

@Sergio_Devils Póki co to plotki i myślenie życzeniowe. U nas z odejściami zawsze są ogromne problemy. Lenglet czy Fati latami odchodzili.

0

@Profesorek Przy niskiej pensji, jako luksusowy rezerwowy to spoko, ale jeśli miało być to kosztem ważniejszych wzmocnień to nie. Może Flick wie więcej odnośnie planów klubu. Pomoc mamy solidnie obsadzoną, a w obronie średnio jest. Może Flick chce najpierw dostać obrońcę albo i dwóch.

0

Pomyśleć że kilka lat temu wyceniany był na 100 mln...

4

Skubaniec dobrze mówi po hiszpańsku!

0

Oby na rejestrację w La Liga tyle nie czekał

1

@PatrychoO Może Lewy jednak wróci? :P

0

Od początku dziwne było, że tak sprawnie poszło, więc musieli dać jakąś wtopę na ostatniej prostej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?