Kamil01
Dołączył/a: sierpień 2018
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kogo byście wiedzieli w następnym sezonie na trenerce? Z tego co mi się wydaje, Xavi mówił że nie ma zamiaru odchodzić z aktualnego klubu i podpisał kontrakt na rok lub dwa.
Wiem że to niemożliwe ale ja bym chciał powrotu Luisa Enrique lub na jakiś czas Valverde (tylko po to by była liga co rok wygrywana :D)
Nie orientuje się kto jest wolny lub byłby wolnym trenerem do zgarnięcia.
1
@FIJI xDDD
Ja po pierwszej połowie myślałem że łatwe 5:1 tu wejdzie.
0
@MESSI800 http://strims.world/LevanteBarcelona.php?source=1
Innego nie znalazłem.
0
Moim zdaniem brakuje zmian. Braithwaite i Dembele, mogliby zrobić robotę, przyspieszając grę. Brakuje również strzałów z daleka. Nie uda się to trudno, ważne by próbować, a nóż się uda. Moriba ma siłę w nogach.
0
@ObiektywnyKibic121 Tak jak wyżej napisałem, gośc robi coś dobrego, żeby to zamienić w gówno.
4
Chodzą głosy że na mecz Barcelona-Atletico, będzie można dopuścić 20 tyśięcy kibiców na stadion. Jeśli tak się stanie, liczę na to, że ludzie nie zostawią suchej nitki na Amigos. Niech pokażą swoje niezadowolenie za siebie i za tych, których nie będzie na stadionie. Tak mi dopomóż Roberto.
0
@itmustbejoke Ja widzę jeden plus w minusie. Często wybiegal na wolne pole, ale wszystko umiał spierdolić w drobny mak...
0
@macio_944 Podoba mi się ta myśl, ale 6 klubów to trochę mało. Musieliby dodać kogoś.
0
@Kamilos84 A to niby dlaczego? xD
21
Byłem neutralny w tej walce, ale BARDZIEJ byłem za utworzeniem ligi, niż za jej brak.
Teraz, zastanawia mnie jedna rzecz. Por qué?
Dlaczego dzień po ogłoszeniu w wywiadzie przez Pereza, że powstaje super liga, nagle wszystkie kluby z Premier leauge i prawdopodobnie nie tylko, nagle wycofują się z tej"imprezy"
Miał być dzisiaj wywiad Pereza, ale nie było. I szczerze się nie dziwię że nie zabrał głosu. Sam jestem w lekkim szoku i zażenowany postawą klubów, które mówią najpierw Tak, a później NIE.
0
@Neymarinho Spoczko :D
0
@Kusco15 Tak. W opcjach.
0
@l0Messini Jest live
3
Jeśli ktoś chce posłuchać Pereza, łapcie link https://www.twitch.tv/eljarek
0
@TridenteMSN wczoraj trochę przed wystartował.
1
@19cukier48 23:30
0
@TridenteMSN Gość nazywa się"Eljarek"
Redaktor ze strony RealMadryt.pl
0
@Encore prawdopodobnie 23:30
Na twitchu będzie gość transmitował cały wywiad i na bieżąco tłumaczył.
0
Wydaje mi się że teraz to jest pewne. Teraz gdy będzie superliga, Neymar nie będzie chciał grać w jakiejś śmiesznej Lidze Mistrzów :D
0
@Mixtape Nawet jakbyśmy strzeliłi pierwsi bramkę, nie dałoby nic :D
0
@Pewex Haha w punkt przyjacieulu.
Mam nadzieję że przynajmniej finał CDR wygramy..
3
To wszystko wina sędziego :(
16
@Witekk10 I znowu kartek będzie mało, będzie głośno :D
3
Tak klnąłem na tego dzbanika, a on po prostu w koncówce zamknął mi mordę, nie wierzę.
Mimo wszystko, cięzko oglądało się te spotkanie ( przynajmniej dla mnie ).
0
Pięknie dzisiaj grają. Co tu więcej gadać.
Troszkę ten dembele taki jakiś nie jaki, ale poza nim wszystko perfekto!
3
@Gregsky10 Araujo na drugą połowę. Trzeba ostrożnie z nim, by znów go nie złapała kontuzja.
0
@czar007 trzeba podkreślić to że Koeman świetnie przygotował zespół na drugi mecz z psg. Nasi mieli BARDZO DUŻO sytuacji bramkowych (szczególnie Dembele)
Był jeszcze karny przed przerwą, którego Messi nie wykorzystał. To też w jakim stopniu przybiło pozostałych.
0
Czekam aż Koeman wpuści Martina za Dembele, ale się chyba nie doczekam.
0
Gol bardzo piękny Antka, ale niech on już spierd*la do domu cytując gebelsa :D
3
Messi Messi Messi