3

@SteuerFreiMoney Ja handlowałem ludźmi, ale przez zbyt wysokie podatki w Polszy rzuciłem to w cholere i poszedłem na kase do biedry :/

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@MichalZZZ Poza total warem nic mi nie przychodzi do głowy szczerze mówiąc.

9

@Janiama O JezusiczQ!!!! Zapomnijmy o PO i TusQ a pamiętajmy o Kaczorze i Pisie xDDDDD nie no podobno wyborcy pisu to głupsza część społeczeństwa, ale wyborcy platformy to chodzące memy :D

0

@tobiasson92 Mam nadzieje, że coś zrobią bo zapasów mam tylko na pół roku ;/ brakuje mi mojej, kochanej pepsi 0 z promki w biedrze

0

@tristan87 Stachu Jones nie żyje :(?

2

@fcbarcafan19 W Polsce ekologia się nie opłaca :)

9

@tristan87 W punkt. Nic dodać, nic ująć.

0

@jakub1906 Dla mnie to już trochę przegięcie. Od mniej więcej 4/5 części to powoli zaczęło zatracać klimat. Już trójka była inna, ale dzięki Nemesisowi jeszcze spoko się grało. Powiem szczerze, że jak mają zatracić historię to niech po prostu zrobią inną serię bo szkoda najzwyczajniej w świecie całej historii która była budowana tyle lat.

0

@pele1282 STANOSKIIII

0

@Encore za słowo "dark" znowu aferę rozpętają

0

@matirix20 A czemu dojdzie do tego starcia? Obie bestie chyba były dobre w stosunku do ludzkości?

0

@SelloutCrowd Obecnie kiepski moment do wejścia w bitka. Jezeli chcesz wymieniać fiat-krypto krypto-fiat to bb jest ok. Jak krypto-krypto to binance lub bitfinex

0

@michal26 Jest jakaś oficjalna informacja?

0

Czekam z niecierpliwością na przenikliwą i merytoryczną analizę dwóch wspaniałych analityków.

2

@tristan87 Dość dyktatury kobiet!

2

@NaFazieHitman Jakaś tam Etna wydaje się niczym w porównaniu z stawianym mocarzem w sobotnie poranki po piątkowych wieczorach.

37

Były minister obrony narodowej, marszałek sejmu oraz były prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław, Maria Komorowiski jako trendsetter myśli politycznej. Kto by pomyślał, że w przyszłość będzie się wzorowano na filozofii wielkiego, polskiego męża stanu
https://mobile.twitter.com/TheJordanRachel/status/1353079586876084225/photo/1

0

Przez twe oczy, te oczy zielone...

0

@tobiasson92 NA drugim zdjęciu ktoś jest? Bo chyba ślepy jestem

0

@DonMatteo901 No teraz to mogą klękać xD

1

Prawdziwego Grzmota rozpoznaje się nie po tym jak zaczyna, lecz po tym jak kończy!

3

@tobiasson92 Ludziom odbija xD

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@Valverde_In hahaha no śmiechłem

1

Komentarz usunięty

9

Nie wiem jak wy, ale ja do pisu nie mam nic. Nawet szacunku.

0

@kstyko Pierwszy rok to sito więc lepiej się przygotuj :)

1

@JarekS Zbyt tani, nie ma napisane na koszulce 9 i oczywiście nie ma dna barcy.

0

@NeroTFP Wow. Tusk już coś po angielsku pisze :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?