Karzel
Dołączył/a: październik 2017
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba Liverpool
0
Różnie. od 2tygodni do 1,5 miesiąca. Jeżeli kupujesz coś na prezent na ostatnią chwilę to odradzam. Natomiast bardzo fajna alternatywa. Kupowałem wiele rzeczy za gorsze dosłownie z darmową przesyłką. Wszystko się zgadzało z opisami na aukcjach. Ja jestem zadowolony tylko musisz uważać na sporą ilość podróbek :)
0
Legenda. Gościu był niesamowity :)
0
2
1. DBZ na RTL 7
2. Świat według Ludwiczka na Fox Kids
Z bajek o potworczakach to jeszcze pamiętam
1.Pokemony
2.Digimony
3.Beyblade
4.Yu gi Oh
Jeszcze kilka z RTLu 7 było fajnych
1.Wojowniczki z krainy marzeń
2.Yayba legendarny samuraj
3. Rycerze zodiaku ale tych już słabo pamiętam
Tych bajek było sporo ale te dwie mi najbardziej zapadły w pamięci.
0
A właśnie nie było na odwrót? Najpierw dzieci bo najczystsze. Potem żona jak mąż pozwolił i na końcu on ;)?
0
Bycie na ławce wśród najlepszych jest lepsze dla młodego zawodnika niż regularne granie w innym topowym zespole?
0
Jak widać jest kilka klubów z topu które dają lepsze możliwości rozwoju młodym niż Barca :)
1
Genialny
1
Śmiechłem. Serio
7
Taki dzień i uroczystość zobowiązuje wobec stroju. platfusy i totalsi zarzucali pisuarom, że uprawiali polityke na śmierci w smoleńsku a tutaj dzieje się to samo tylko, że przekaz idzie na cały świat. Wstyd i hipokryzja :)
0
Do dwóch litrów raczej bym się wstrzymał chociaż jak Ci pali te 15l to może jednak warto. Do 3L bym się poważnie zastanowił. Ja sam jeżdżę benzyniakiem 3L i myślałem o dobrej instalacji ale niestety mały bagażnik mi to uniemożliwia. Auto przestałoby być funkcjonalne. Dlatego akceptuje spalanie na poziomie 16-20l
1
Pod względem akcji Holland. Śmierć w drugiej części Emmy ;(;(;( echh. Garfield ok pod względem fabuły i zgodności z komiksem/bajką. Trzeciego nie oglądałem ale po trailerach jakoś to nie przypominało mi spidermana którego znałem z bajki.
0
Fajnie wygląda ten srebrny. Jaka moc? Przy małej pojemności bym wydechu nie zmieniał. Gaz ok przy dużych pojemnościach. Przy małych szkoda siana
0
Ludzie tego nie pamiętają :)
0
Jestem o tym przekonany praktycznie w 100%. Patrząc na styl LFC to niestety w FCB nie sprawdziły się. Klopp wymaga od swoich graczy zapier**** przez cały mecz. Nie ma wyjątków dla świętych krów. Druga sprawa która mnie o tym przekonuje to styl gry reprezentacji Argentyny. Tylu trenerów ją prowadziło a wynik ten sam, bez rezultatów. To jest oczywiście moje zdanie, ale mam wrażenie, że u nas byłoby podobnie. A Kloppa szanuje tak jak Guardiole. Tak charyzmatycznych trenerów z przyjemnością się ogląda.
0
Z Messim nie sprawdziłby się :)
0
13 baniek netto dla świeżaka :)?
1
Lucyfer, Izombie, Stranger Things mogę polecić. Ostatnio zacząłem oglądać Sabrinę xD i Od zmierzchu do świtu. Oglądało się całkiem spoko jeśli lubi się takie klimaty ;)
4
Jak rapy nie słucham to ten klasyk i kilka nut Eminema są legendami. Niesamowite teksty i nuta
0
Szkoda, że dzisiaj nie 1 kwietnia bo jebłem śmiechem, ale zapiszę to sobie bo jest grubo. Dziękuję
0
Ty żartujesz chyba. Rezerwowi będą mieli okazję gdy połowa pierwszego składu zasiliła odziały szpitala. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
0
Przecież w tamtym sezonie Bussi i kilku innych grali z kontuzjami. To było chyba z Romą nawet :)
0
Bo teraz znaczna większość utworów jest bezpłciowa, o tym samym, bez głębszego przesłania. Robiona przez tych samych producentów i djów. Wszystko jest podobne i robione na "jedno kopyto". Kwestia jest taka, że kiedyś do tworzenia było znacznie mniej osób, znacznie było to trudniejsze a dzisiaj dzięki internetowi i mniejszym kosztom każdy może sobie zacząć śpiewać czy tworzyć. Ta dziedzina się bardzo skomercjalizowała. Jak jeżdżę autem i słucham radia to często przełączam bo najzwyczajniej w świecie nowe piosenki dupy nie urywają. Lubię wracać do lat 80-90 i nawet początków 2000. Była większa różnorodność, muzyka to była muzyka. Każdy autor czy zespół się czymś charakteryzował a teraz? Wszystko podobne :) Pamiętacie "największy hit youtuba " "despacito"? Niby hit a już się go w ogóle nie słyszy :) Takie to są dzisiejsze hity właśnie
1
Sorry, dopiero doczytałem jak wysłałem wiadomość ;) W ogóle ciekawa dyskusja i szybko się rozwinęła
1
On nie pytał o związek a o wyjście na kawę/herbatę. Ja wiem, że są osoby które na pierwszym spotkaniu już plany przyszłościowe i date ślubu w swojej głowie układają no, ale bez przesady ;)
0
Zaproś. Jak nie szkoda Ci siana to żaden problem :)
0
Oburzenie ze względu na jego charakter, ale nikt mu nie odmawiał solidności i waleczności ;)
1
Żaden problem. Pracuję również z takimi ludźmi. Wózek to najmniejsze zmartwienie. Najwięcej zależy od schorzenia które taką osobę dotknęło. O ile z ortopedycznymi osobami problemu nie ma bo to nie wpływa bezpośrednio na ich postrzeganie rzeczywistości, mowę itp to jeżeli mamy udarowców to problemy się już pojawiają.
0
Zobacz co się dzieje na tej stronie. Ludzie wychwalają marnego Valdka a cisną Dembele jakby był całym złem naszego klubu.