0

Ma ktoś linka do meczu City :D?

0

A miałem obstawiać "pewniaczka" :D

0

Jak dla mnie na obecną chwilę zawodnik pokroju Griezmana czy Dybali nie jest nam potrzebny na gwałt w tym sezonie. Najważniejszym ogniwem do wzmocnienia jest pomoc i na obecną chwilę potrzebujemy dwóch pomocników klasy światowej. Jeden pomocnik ofensywny i tutaj super wpasował by się Coutinho i jeden solidny rozgrywający bo na obecną chwilę nie mamy graczy światowego formatu na tych pozycjach. Problem jest z dobrym rozgrywającym bo o ile ofensywnych pomocników trochę na rynku jest, co prawda z dużymi cenami natomiast rozgrywających brakuje. Ani Roberto, ani Gomes, ani Rakitic do tego niezbyt się nadają. Można dywagować czy Roberto dałby radę grając w pomocy większość meczy ale wszyscy widzimy jak to obecnie wygląda bo większość czasów spędza w obronie. Z atakiem na obecną chwile nie ma takiego pośpiechu chociaż od przyszłego sezonu można by zacząć się rozglądać za młodym następcą Suareza.

0

Mam do Ciebie pytanie bo wstawiłeś Dembele na prawe skrzydło. Wiadomo, że on może grać na oby stronach ale czy nie lepiej byłoby go wstawić na lewą stronę gdy na prawej już jest Messi? W Twoim ustawieniu wydaje mi się, że lewa flanka jest trochę niedopieszczona. I co z ustawieniem 4-3-3? Wydaje mi się, że ustawienie z poprzednich sezonów z byłoby najbrdziej efektywne mając takich zawodników jak Dembele i Coutinho. Ewentualnie 4-2-3-1.

0

Bardzo dobrze. Niech mówi coś takiego. Jak wszyscy trenerzy tak zaczną głośno mówić to może w końcu ktoś się weźmie za chorą sytuację z sędziami w tej lidze. Żadna liga na świecie nie ma takich problemów z sędziami jak w Hiszpanii. To chore biorąc pod uwagę kaliber drużyn które biorą w nich udział.

2

Ja nie spię :)

2

serio Benzema wyżej od Cavaniego? To chyba jakiś żart

0

Dzięki wielkie :)

0

Ma ktoś link do meczu valenci i getafe?

0

Ma ktoś linka do meczu monaco i nice?

0

Panowie mec z nicea i monaco. Jakie typy? Wejdzie czysta wygrana nice i monaco?

0

Nie mam pojęcia. Jeżeli chodzi o obstawianie goli to w angielskiej zawsze miałem z tym problem :P

1

Witam Panowie. Jakieś typy na jutro? Co myślicie o leicester vs tottenham 2 i watford vs united 2?

0

Problemem nie jest koszt jego zakupu a jego wymagania finansowe. To byłby 3 lub 4 piłkarz pod względem zarobków w klubie. Barce nie stać na takich graczy.

0

Przepraszam. Przestraszyłem się.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Odblokował się :D

0

Semedo to jest walczak. Niesamowity gość za tak niskie pieniadze nam sie trafil

0

Umtiti jak czarna pantera xD

0

Wystarczy, że nie ma kontuzji i Live bardzo ładnie gra

0

Wal ile wlezie. Sprawdzone

0

Polskiej ligi sie nie obdstawia chociaż sam obstawiłem wisłe kraków xD

0

Powiedział prawdę prawe.

0

Niech idzie bo tutaj się zmarnuje

1

Casemiro xDDDDD To trzeba być zdolnym jednak

0

Problemem nie jest kwota transferu czy jego wkomponowanie się w drużynę bo to pewnie by się udało. Tylko jego pensja byłaby porównywalna do tej co miał Nejmar u nas albo i więcej. W takim wypadku wydaje mi się to całkowicie pozbawione sensu

1

Kpina totalna. Od czasów Enrique nasze transfery to dno totalne. Przez tyle lat jedynie kogo udało nam się zwerbować z korzyścią to Umtiti i Semedo chociaż do tego drugiego to trochę za krótko, żeby dobrą opinie wydać a reszta to szkoda słów. Gomesy, Ardy, Vermaleny, Vidal, a teraz znowu cyrki z Delu i Denisem. To jest ku**** skandal, żeby w takim klubie tak wyglądały transfery. Jakie czynniki tymi ludźmi kierują, że rzucają pieniądze od tak a potem nie ma z tego żadnego pożytku. Jeżeli to jest prawda z Denisem i Gomesem to nie mam pytań. Po jakiego grzyba go sprowadzili w lato w takim razie?

0

Alexis Sanchez? Ten Alexis Sanchez co już grał u nas? Wiesz z jakiego powodu ciężko mu znaleźć nową drużynę? Jego wymagania finansowe są tak wygórowane, że mało który team może sobie na to pozwolić. Barcelona nie potrzebuje takich graczy.

10

Nie masz racji. Wpisujesz się w typową lewacką propagandę nie podając żadnej logicznej argumentacji. Jak przeanalizujesz społeczeństwo amerykańskie i jego historie a następnie porównasz je z Polską to zrozumiesz. Czemu w Ameryce większość społeczeństwa propaguje kapitalizm i konserwatyzm? Bo taka jest ich historia ściśle połączona z tradycjami. Dlaczego w Polsce społeczeństwo preferuje ciężki socjalizm i wyższość państwa opiekuńczego nad wolnością jednostki? Bo my mieliśmy 3 rozbiory a po wojnie wpajany był ciężki socjalizm i ludzie nie wyobrażają sobie życia w innym systemie. Dlaczego w USA masz większą ilość ataków z użyciem broni? Bo masz większy kraj z większa ilością ludzi, z większą ilością ludzi psychicznie chorych oraz społeczeństwo złożone z mniejszości chińskiej, meksykańskiej i afrykańskiej co przekłada się na większe wskaźniki przestępczości w tych trzech grupach. Czemu USA zalewają narkotyki z ameryki południowej mimo, że są nielegalne a ich powszechność wcale nie maleje? Bo masz kilka milionów meksykańców i czarnych oraz chinoli a te grupy mają największą ilość osób powiązanych z mafią. To samo jest z bronią. Ostatnią mafią w Polsce która używała otwarcie broni to była grupa pruszkowska plus kilka innych mniejszych grup przestępczych. W Polsce masz głównie mafie trudniące się wyzyskiem vatu i akcyzy bo to się opłaca. Nawet jeżeli są grupy przestępcze używające broni to nikt nie biega otwarcie z bronią w dzień po ulicach bo to się nie opłaca. Zostawmy społeczeństwo amerykańskie. Z jakiego powodu Szwajcaria która jest bardzo uzbrojona, kraje norweskie i kraje europy zachodniej które posiadają po 20-30x więcej sztuk broni niż Polacy nie mają tych problemów o których Ty mówisz? Przecież lewica ciągle się powołuje na kraje starej uni a tutaj nabieracie wody w usta więc jak to jest? W przypadku ataków terrorystycznych przy użyciu noży, samochodów, bomb pułapek, siekier i Bóg jeden wie co jeszcze zdelegalizujesz kupno noży albo wprowadzisz rejestrację siekier? A może wszystkie auta na złom? Lewica brnie w to bagno braku logiki i końca nie widać. Nie lubię powoływać się na argumenty Korwina ale czy każdego faceta będziesz traktował jako potencjalnego gwałciciela tylko z tego powodu, że faceci mają penisa? A może wprowadzimy pas cnoty dla facetów i dostosujemy prawo, że facet nie ma prawa wyjść z domu bez niego i to samo dla kobiet? Ludzie litości. Nie dajcie sobą manipulować. Poza tym wszyscy politycy i lewica boją się tej broni jak ognia a znacznie bardziej niebezpieczna broń czarnoprochowa jest dostępna w znacznie niższej cenie i bez najmniejszych problemów dla każdego Kowalskiego i jakoś nie słychać, żeby ludzie z nią biegali po ulicach i polowali na lewaków czy polityków. Dostęp do broni jest to narzędzie walki politycznej i tak na dobrą sprawę jedynie osoby mające coś na sumieniu boją się jej liberalizacji. Chociażby znienawidzona lewica czy żyjący bezprawnie politycy czy sędziowie. Nikt normalny liberalizacji do broni się nie boi. A politycy się boją bo wiedzą, że uzbrojonym społeczeństwem nie da się łatwo manipulować. Najlepszy przykład jest posła z Łodzi zastrzelonego przez wyborce PO.

0

Czy ktos to może logicznie wytłumaczyć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?