0

@TheNekro94 W takim razie wybacz. Nie śledzę tu każdego postu :D

4

78

Chyba pierwszy jego tweet, z którym się w pełni zgadzam.
https://mobile.twitter.com/rafal_muniak/status/1435156036923576321

20

@AmigoBlancos Nie powinni. Nie od dziś wiadomo, że do takich 'sklejek' wybiera się jak najlepsze opcje. Robią tak zarówno bordowo-granatowi jak i biali :P

1

Przed wami ogolony Keanu Reeves wyglądający jakby miał odjąć Gryffindorowi 50 pkt!
https://zapodaj.net/c8c8a88a6558f.png.html

13

Ludzie, trzymajcie mnie bo nie wytrzymam XD


Na co komu finansowe fair play ? Niedługo szejk z własnej kieszeni będzie opłacał piłkarzy, a Ci będą grać "za darmo" dla klubów z miłości do herbu ...

0

Jak w Brazylii się dzieją takie cuda w eliminacjach do MŚ w takim szlagierze ... to co się tam w ligach krajowych dzieje xD

Kolejny dowód, że reszta świata kilkadziesiąt lat za Europą w piłce nożnej.

0

@Chada Wiem, o czym mówisz chodź ja ostatnio miałem mega farta. Ledwo kupiłem Said'a i Calvert'a, a Ci zdążyli podskoczyć i 0.2 ceny obaj :D

0

@Chada Prawidłowo. Ja zawsze robię transfery dzień przed deadline'em.
@Rust_Cohle Ja zrobiłem jeden ostatnio. Teraz zamierzam poczekać i zrobić dwa transfery po tej kolejce. Wd mnie ludzie za szybko biorą dziką kartę. Czas jest do grudnia. Zrobię ją wtedy lub jeśli w trakcie najbliższych kolejek moja sytuacja nie będzie się przedstawiała chociażby przyzwoicie.

0

@Encore Chociaż Jesus także znakomicie wszedł w sezon. Facet ma ponad 1.00 xG/A na 90 min.! Tylko problem jest z Guardiolą, nigdy nie wiesz kto wyjdzie w pierwszym :P

1

@bartas97 Ja póki co zarówno Lukaku jak i CR nie tykam. Zbyt duże ryzyko wd mnie. Z transferem czekam do przedostatniego dnia ma się rozumieć :)
@Encore Transfer Torresa to wd mnie dobry pomysł. Wygląda bardzo dobrze w tym sezonie. Ciekawe, czy CR z marszu wchodzi już do pierwszego składu i bierze stałe fragmenty gry ...

0

Kolejka kolejka FPL dopiero za 6 dni. Porobiliście już jakieś transfery lub dopiero planujecie ? Przyznać się, kto już zarzucił dziką kartę ? :D
@Encore @Rust_Cohle

7

Łatwe czasy tworzą słabych sportowo lub mentalnie piłkarzy, dzięki którym z kolei tworzą się ciężkie czasy. Ciężkie czasy tworzą boiskowych magików dającym kibicom radość i nadzieję. Może kolejne objawienie po Ronim i Leo już jest tuż tuż? :)
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1433713294787948559

66

Czarnek chce wycofać języki obce z matury, bo to ułatwia emigrację.

Moze niech wycofa jeszcze WF ze szkół, by ludzie nie uciekali tak szybko i geografię by nie wiedzieli gdzie.

xD

37

30

0

"Riqui Puig ma tak na prawdę jedną wielką wadę dostrzegalną przez Koeman'a. Gdyby nie ta wada - od początku pracy Ronalda miałby miejsce w pierwszej jedenastce. Nie pochodzi z Niderlandów!"

XD

1

@xparix Nie doszedłeś do wniosku, że większość klubów tak robi, by pod presją czasu kupić zawodników (których dany klub chciałby sprzedać) taniej ?

4

@4Fabregas4 Nie mam pojęcia skąd wyciągnąłeś opinię, że Brazylijczyk był najlepszy ... bo na pewno nie na podstawie jego minut w Barcelonie. Dest jest młodszy i ma już sezon za sobą w Barcelonie. Mingueza jest tu od dawna i może zagrać również na ŚO. Roberto to uniwersalna opcja na wiele pozycji i świetnie wszedł w sezon. Sądzę, że po za Dest'em za nikogo z obrony byśmy takiej kwoty nie dostali. Przy 'wypchnięciu' Busquetsa już wolę nawet dłużej się nie zatrzymywać, bo każdy kto tak sądzi nie może być poważny.

4

@Veysel Widzę, że ktoś tu ma albo wybujałą wyobraźnię jeśli myśli o Haalandzie albo nie śledzi aktualności, bo Man.Utd. nie wyraził zgody na trasfer Urugwajczyka, który swoją drogą pensję też ma całkiem niezłą.

6

@tbas Dlatego została sprowadzona taka '9' na jaką nas stać, a na pozycji Emersona mamy kilku piłkarzy.

31

Ludzie zrozumcie, że w tych wszystkich operacjach rynkowych najważniejsze nie jest wzmocnienie drużyny tylko poprawienie fatalnych finansów klubu. Każde chociażby kilkumilionowe zejście z pensji czy zasilenie budżetu to kolejny oddech tego klubu.

3

2

Ktokolwiek widział ? Ktokolwiek słyszał ?
https://mobile.twitter.com/VIPMaxwell/status/1432693109192896513

5

Widzisz te kilka obrazków i wiesz o jaką piosenkę chodzi :D
https://mobile.twitter.com/ZuKaJo9/status/1432757046475214855

7

Brak wstępu psom, ale dla świń otwarte ?
https://x.com/VIPMaxwell/status/1432439376538226689

6

Jestem ciekaw, czy Planes do spółki z Alemany'm obserwują wciąż Adeyemi'ego z Salzburg'a. Sądzę, że facet idealnie by się do nas wpasował pod względem swoje stylu i naszych braków w ofensywie. Jakiś czas temu pojawiały się o nim wzmianki, że jest na radarze. Mieliśmy okazję go oglądać w przedsezonowym sparingu. Świetne warunki fizyczne, szybkość, skuteczność, kreatywność. Na ten moment 7G + 1A (średnio 0.93 udziału w bramce na mecz we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie). Rocznik 2002, powołany do reprezentacji Niemiec.

1

@JarekS Orellana właśnie przedłużył kontrakt z Barcą o rok + 2 opcjonalne (co jest dobrą wiadomością, bo ten zawodnik ma swoją wartość i brakuje takiego profilu w rezerwach), ale z resztą się zgadzam.

12

Harry Maguire: Kojarzycie Cristiano Ronaldo ? Tego słynnego piłkarza ? Teraz mówi do mnie 'kapitanie'.

:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?