Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 W takim razie wybacz. Nie śledzę tu każdego postu :D
4
Tak było, nie kłamie :]
https://mobile.twitter.com/bekazrapsow/status/1434939025408811010
18
Miasta z serii 'must watch'.
https://mobile.twitter.com/LNoomer10/status/1435231689064730628
https://mobile.twitter.com/LNoomer10/status/1435234505489534976
https://mobile.twitter.com/LNoomer10/status/1435235611720523777
78
Chyba pierwszy jego tweet, z którym się w pełni zgadzam.
https://mobile.twitter.com/rafal_muniak/status/1435156036923576321
20
@AmigoBlancos Nie powinni. Nie od dziś wiadomo, że do takich 'sklejek' wybiera się jak najlepsze opcje. Robią tak zarówno bordowo-granatowi jak i biali :P
1
Przed wami ogolony Keanu Reeves wyglądający jakby miał odjąć Gryffindorowi 50 pkt!
https://zapodaj.net/c8c8a88a6558f.png.html
13
Ludzie, trzymajcie mnie bo nie wytrzymam XD
Na co komu finansowe fair play ? Niedługo szejk z własnej kieszeni będzie opłacał piłkarzy, a Ci będą grać "za darmo" dla klubów z miłości do herbu ...
0
Jak w Brazylii się dzieją takie cuda w eliminacjach do MŚ w takim szlagierze ... to co się tam w ligach krajowych dzieje xD
Kolejny dowód, że reszta świata kilkadziesiąt lat za Europą w piłce nożnej.
0
@Chada Wiem, o czym mówisz chodź ja ostatnio miałem mega farta. Ledwo kupiłem Said'a i Calvert'a, a Ci zdążyli podskoczyć i 0.2 ceny obaj :D
0
@Chada Prawidłowo. Ja zawsze robię transfery dzień przed deadline'em.
@Rust_Cohle Ja zrobiłem jeden ostatnio. Teraz zamierzam poczekać i zrobić dwa transfery po tej kolejce. Wd mnie ludzie za szybko biorą dziką kartę. Czas jest do grudnia. Zrobię ją wtedy lub jeśli w trakcie najbliższych kolejek moja sytuacja nie będzie się przedstawiała chociażby przyzwoicie.
0
@Encore Chociaż Jesus także znakomicie wszedł w sezon. Facet ma ponad 1.00 xG/A na 90 min.! Tylko problem jest z Guardiolą, nigdy nie wiesz kto wyjdzie w pierwszym :P
1
@bartas97 Ja póki co zarówno Lukaku jak i CR nie tykam. Zbyt duże ryzyko wd mnie. Z transferem czekam do przedostatniego dnia ma się rozumieć :)
@Encore Transfer Torresa to wd mnie dobry pomysł. Wygląda bardzo dobrze w tym sezonie. Ciekawe, czy CR z marszu wchodzi już do pierwszego składu i bierze stałe fragmenty gry ...
0
Kolejka kolejka FPL dopiero za 6 dni. Porobiliście już jakieś transfery lub dopiero planujecie ? Przyznać się, kto już zarzucił dziką kartę ? :D
@Encore @Rust_Cohle
7
Łatwe czasy tworzą słabych sportowo lub mentalnie piłkarzy, dzięki którym z kolei tworzą się ciężkie czasy. Ciężkie czasy tworzą boiskowych magików dającym kibicom radość i nadzieję. Może kolejne objawienie po Ronim i Leo już jest tuż tuż? :)
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1433713294787948559
66
Czarnek chce wycofać języki obce z matury, bo to ułatwia emigrację.
Moze niech wycofa jeszcze WF ze szkół, by ludzie nie uciekali tak szybko i geografię by nie wiedzieli gdzie.
xD
37
Nic dodać, nic ująć.
https://mobile.twitter.com/waldek_pan/status/1433521304427237376
30
Co to za czary ... :D
https://mobile.twitter.com/Izabela99937910/status/1433137008239644673
0
"Riqui Puig ma tak na prawdę jedną wielką wadę dostrzegalną przez Koeman'a. Gdyby nie ta wada - od początku pracy Ronalda miałby miejsce w pierwszej jedenastce. Nie pochodzi z Niderlandów!"
XD
1
@xparix Nie doszedłeś do wniosku, że większość klubów tak robi, by pod presją czasu kupić zawodników (których dany klub chciałby sprzedać) taniej ?
4
@4Fabregas4 Nie mam pojęcia skąd wyciągnąłeś opinię, że Brazylijczyk był najlepszy ... bo na pewno nie na podstawie jego minut w Barcelonie. Dest jest młodszy i ma już sezon za sobą w Barcelonie. Mingueza jest tu od dawna i może zagrać również na ŚO. Roberto to uniwersalna opcja na wiele pozycji i świetnie wszedł w sezon. Sądzę, że po za Dest'em za nikogo z obrony byśmy takiej kwoty nie dostali. Przy 'wypchnięciu' Busquetsa już wolę nawet dłużej się nie zatrzymywać, bo każdy kto tak sądzi nie może być poważny.
4
@Veysel Widzę, że ktoś tu ma albo wybujałą wyobraźnię jeśli myśli o Haalandzie albo nie śledzi aktualności, bo Man.Utd. nie wyraził zgody na trasfer Urugwajczyka, który swoją drogą pensję też ma całkiem niezłą.
6
@tbas Dlatego została sprowadzona taka '9' na jaką nas stać, a na pozycji Emersona mamy kilku piłkarzy.
31
Ludzie zrozumcie, że w tych wszystkich operacjach rynkowych najważniejsze nie jest wzmocnienie drużyny tylko poprawienie fatalnych finansów klubu. Każde chociażby kilkumilionowe zejście z pensji czy zasilenie budżetu to kolejny oddech tego klubu.
3
Robi wrażenie, ale weź tam pracuj xD
https://mobile.twitter.com/LozaGdanska/status/1432688348192288771
2
Ktokolwiek widział ? Ktokolwiek słyszał ?
https://mobile.twitter.com/VIPMaxwell/status/1432693109192896513
5
Widzisz te kilka obrazków i wiesz o jaką piosenkę chodzi :D
https://mobile.twitter.com/ZuKaJo9/status/1432757046475214855
7
Brak wstępu psom, ale dla świń otwarte ?
https://x.com/VIPMaxwell/status/1432439376538226689
6
Jestem ciekaw, czy Planes do spółki z Alemany'm obserwują wciąż Adeyemi'ego z Salzburg'a. Sądzę, że facet idealnie by się do nas wpasował pod względem swoje stylu i naszych braków w ofensywie. Jakiś czas temu pojawiały się o nim wzmianki, że jest na radarze. Mieliśmy okazję go oglądać w przedsezonowym sparingu. Świetne warunki fizyczne, szybkość, skuteczność, kreatywność. Na ten moment 7G + 1A (średnio 0.93 udziału w bramce na mecz we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie). Rocznik 2002, powołany do reprezentacji Niemiec.
1
@JarekS Orellana właśnie przedłużył kontrakt z Barcą o rok + 2 opcjonalne (co jest dobrą wiadomością, bo ten zawodnik ma swoją wartość i brakuje takiego profilu w rezerwach), ale z resztą się zgadzam.
12
Harry Maguire: Kojarzycie Cristiano Ronaldo ? Tego słynnego piłkarza ? Teraz mówi do mnie 'kapitanie'.
:D