0

Jak widzicie dzisiejszy mecz Paryżan z BvB? Ja szczególnie w ofensywnym wydaniu.

Teoretycznie wciąż jest możliwy "der Klassiker" :)

0

Trevisan wygrała tylko 1 z 4 ostatnich meczów (3 z 9 ostatnich setów), a mimo to i tak jest to wynik ponad stan. W tych 4 spotkaniach przegrała aż 21 gemów serwisowych (50%). Tylko dzięki nieskuteczności rywalek zawdzięcza te 3 sety.

Putintseva wygrała w obecnym sezonie 4 z 5 meczów na kortach ziemnych. Prezentuje się w ostatnich tygodniach zdecydowanie powyżej oczekiwań. Jedyna porażka miała miejsce z Rybakiną (z którą Julia powinna wygrać z bezpieczną przewagą). Chyba tylko ona sama wie, jak wypuściła ten mecz z rąk. Z drugiej strony z takim rywalem nawet porażkę 1 gemem można uznać jako bardzo dobry wynik.

1

Mecz: Trevisan vs Putintseva
Kategoria: Tenis
Turniej: WTA Rzym
Godzina: 14:00+
Typ: Putintseva - handicap -4.5 po kursie @2.34

Oznaczenia: @Bunk420 @jedrek7000 @fcbarcafan19 @fanoflakers @mrboom @Krzysztof1987

2

@Radioactive9705 Gorzko tego żałował, gdy dowiedział się jak zaczął być wykorzystywany...

4

@BulaKG Ewolucji/rozwoju nie da się powstrzymać. Człowiek nieustannie dąży ku doskonałości. To chyba logiczne, że kwestią czasu jest aż ludzie będą bardziej przypominać cyborgi (połączenie normalnego ciała z technologią), co będzie zwiększało nasze możliwości, żywnotność itd. To nawet nie jest kwestia "czy" tylko "kiedy".

1

@Misiaczek09 A teraz jest jak kobieta po 25 roku życia:

Kopnięta w tyłek przez Di Caprio :]

0

https://www.fcbarca.com/78788-oficjalnie-dembele-fichado.html#comments__list

Reszta, jak to mówią, to historia...

Warto poczytać komentarze ekspertów pod artykułem :D

0

W meczu Pogoni z Puszczą (19:00) może być dziś gradobicie. Gospodarze grają o udział w europejskich pucharach, goście o utrzymanie. Oba zespoły prezentują ostatnio ofensywny styl gry. Może być co oglądać :)

3

Dlaczego Marquez to obecnie znacznie lepsza opcja niż Xavi?

W skrócie: Meksykanin wykręca wyniki zdecydowanie ponad stan z teoretycznie najmłodszymi/najsłabszymi rezerwami od lat. Każdy zawodnik pod jego skrzydłami wie, co ma grać. Prawie cała kadra nieustannie zyskuje na wartości. Facet chce grać nowoczesny football i stawia na ciężką pracę i silny charakter. Nie patrzy na indywidualności.

Ciekawe, jak długo Lapcio będzie grał kartą Xaviego.

0

Cieszymy się, że następny mecz dopiero za 8 dni. Takie czasy...

0

Ale co się Lapcio nabrał na te kilka dobrych meczów to jego :D

1

Cojones? Que cojones?

6

Kursy około @1.3 na Świątek w dzisiejszym finale przeciwko Sabalence.

Do tych, którzy tak wzniośle wczoraj czy przedwczoraj nawoływali, że zarówno Rybakina jak i Białorusinka będą faworytami w finale - macie wielką okazję inwestycyjną, łatwe pieniądze, wystarczy się schylić. Do dzieła! :)

1

Trochę cyferek dla ludzi, którzy myślą że jest obecnie jakaś rywalka, która byłaby faworytką w meczu z Igą Świątek na jakiejkolwiek nawierzchni.

W obecnym sezonie Iga notuje % wygranych równy 88,6 po 35 meczach. Od 2022 roku notuje % wygranych równy 87,4 po 190 meczach.

Ludzie, trochę obiektywizmu. Iga może mieć gorsze momenty. Może od czasu do czasu przegrać, ale obecnie nikt nie ma prawa być faworytem w meczu z nią.

1

AS Roma wygrała 3 z 4 ostatnich meczów notując bilans bramkowy 7:2. Jedyna wymęczona porażka (0:1 w Anglii) miała miejsce przy "pewnym" awansie w dwumeczu (4:0 w pierwszym spotkaniu). Rzymianie prezentują bardzo skuteczny football po obu stronach boiska.

Bayer w Bundeslidze, a w Lidze Europy to dwa różne zespoły. Odnieśli wymęczone zwycięstwa w 2 z 4 ostatnich meczów, gdzie w 3 prezentowali się poniżej oczekiwań. Leverkusen do ostatnich minut w dwumeczu z West Ham nie było pewne awansu. W dwumeczu z Qarabag w zasadzie przez ponad 99% czasu w dwumeczu było po za rozgrywkami. Kluczowa była czerwona kartka dla rywali.

Forma tych drużyn w rozgrywkach europejskich jest skrajnie od siebie różna. Szokujące kursy na ekipę gospodarzy. Drużyna De Rossiego wydaje się być bardzo niedoceniana.

1

Mecz: AS Roma vs Bayer Leverkusen
Liga Europejska / 21:00
Typ: AS Roma wygra po kursie ~@3.45

Analiza ogólna w komentarzu.

Oznaczenia: @Bunk420 @jedrek7000 @fcbarcafan19 @fanoflakers @mrboom @Krzysztof1987

0

@FcPortoFan1999 @Alex1995 @tbas

Co ja widzę xD Iga z każdym rywalem na każdej nawierzchni obecnie będzie faworytem. Bądźmy obiektywni, nie kierujcie się pojedynczymi meczami.

1

Iga zagra w finale z rankingową #2 lub #4 (Sabalenka / Rybakina). Ostatnio Polka przegrała z tą drugą w 3 setach, jednakże w pierwszych dwóch setach miał miejsce festiwal niewykorzystanych szans. Przy dobrych wiatrach Iga mogła wygrać ten mecz nawet w dwóch setach. Zobaczymy jak się to zakończy tym razem. 3mamy kciuki.

1

@Khajio Nie jestem na czasie. O co chodzi z tym Panem?

1

Eh, sędzia rasista...

0

Był sobie Robercik. Robercik był Madryciokiem. Robercik zagrał w Kole Fortuny... i nie wygrał nic.

Jesteś kibicem Realu? Bądź jak Robercik :]

2

Ruszyła Xavinieta! Xavi se queda! Xavi2025!

5

"Rachel Corrie urodziła się w USA w 1979 roku. Jako studentka pojechała do Strefy Gazy i zaangażowała się w kampanię mającą uniemożliwić wyburzenie palestyńskich domów przez wojska izraelskie. 16 marca 2003 roku zginęła zmiażdżona przez buldożer Sił Obronnych Izraela. Wciąż nie wiadomo, czy było to zdarzenie celowe, czy dzieło przypadku. "

Eh, kolejny nieszczęśliwy wypadek.
¯\_(ツ)_/¯

0

Inter może przekroczyć granicę 100 pkt w Serie A! Musi dociągnąć już teoretycznie zamknięty mecz z Torino i wygrać pozostałe cztery - z Sassuolo, Frosinone i Veroną na wyjazdach oraz z Lazio u siebie.

Ciężkie wyzwanie, ale nie niemożliwe.

0

Sprawdziłem tak z ciekawości - od sezonu 15/16 przynajmniej 2 z 4 wymienionych zespołów grały w półfinale LM kobiet: Barca, Chelsea, Lyon, PSG i za każdym razem jeden z tych zespołów tą LM wygrywał. Nie inaczej jest i będzie w tym roku.

Wielka czwórka.

0

Bonmati dziś tak na prawdę mało widoczna.

Jednakże... strzeliła gola i wywalczyła karnego w tak ważnym meczu. Casus wielkich zawodników.

2

Drogba właśnie dostał czerwoną. Nasze Panie mają ogromne szanse na awans :D

1

Nie oglądam Barcy femeni za często, ale już na pierwszy rzut oka widać, że Golden Aitana stara się grać w stylu Leo. Sposób poruszania, nisko ułożony środek ciężkości, drybling, podania, ustawianie się.

1

@4drian0 Będąc dzieciakiem jeszcze po tym jeździłem kursorem bez celu :)

2

@QQL5 @fcbfan1993

Może to kontrowersyjna opinia, ale sądzę że lepiej jest mieć w życiu wysokie ego niż na odwrót. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?