4

@Jaca27 To są właśnie te ludzkie dramaty. Zaczyna się niewinnie od straty punktów Barcelony, później niesprawiedliwa porażka w grze komputerowej. Rosnąca frustracja powoduje kłótnie w domu, rozpada się rodzina, rozwód z żoną. Następnie hazard i alkoholizm, niespłacone pożyczki, przemyt fajek. A dalej to już nawet nie chcę pisać

2

ehh człowiek sobie odpala FM żeby się oderwać od problemów Barcelony i bezstresowo poprowadzić Palermo do Serie B.

Strzały 47 - 1
Strzały celne 21 - 1
100% sytuacje 9-0
Rzuty rożne 19 - 1
Wynik: 0-1

Już i w FM odechciało się grać

0

@pawelfcb2010 to był żart. Również nie posądzałbym drużyn na tym poziomie o brak chęci awansu. Po prostu rozbawił mnie fakt, że żadna z czołowych drużyn walczących o awans nie wygrała swojego meczu

0

Patrzę teraz sobie na wyniki 2. Bundesligi. Co tam się podziało w tej ostatniej kolejce? Słyszałem (zresztą byłem też świadkiem), że w niższych ligach polskich zespoły specjalnie przegrywały aby nie awansować. Nie sądziłem, że na poziomie 2 ligi u naszych zachodnich sąsiadów także odbywają się takie manewry :)

0

@Odcinkowy pajac

0

@Avada Kedavra ponoć to plan B. Ale cicho bo jeszcze jakiś Real lub PSG zacznie podbijać nam cenę

0

@Avada Kedavra pisałem wczoraj. Ansu Fati za Juana Matę. Ostatni wielki transfer na pożegnanie z klubem. Taki prezencik od Barto.

1

@Veb1233 też byłbym ciekaw Parteya. Ciekawe jakby uzupełniał Busiego

0

@MesQueUnClub_87 bo to nie jest chyba piłkarz tego typu. Wydaje się, że on woli grać blizej własnej bramki. Problem taki, że na to jest za słaby w defensywie i fizycznie - pod tym względem Busi i Ivan go przerastali. Więc byl ustawiany wyżej, dostając zadania bardziej ofensywne, które mu nie leżały. I koło się zamyka

1

@kamiVeB super piłkarz, zawsze go lubiłem. Na ostatnich MS to on ciągnął ofensywę Urugwaju. Szkoda tylko, że urodzony w latach 80'

0

@Janiama świetnie osłania piłkę i ma dobrą technikę. Niestety to za mało. Brakuje konkretów w ofensywie (nie robi przewagi, nie drybluje, nie przyspiesza gry) lub w defensywie (odbiór, zamykanie stref, asekuracja - to nie są jego mocne cechy). Przez to na pierwszy rzut oka wygląda fajnie ale w sumie to jest jakoś tak nijako

0

@Bykunn ja podejrzewam, że gdyby ktoś wcześniej kupił Coutinho czy Dembele to nawet nie byłoby tematu wymiany Arthura

13

@D10SLEO ważny zysk 80mln. Stratę 70mln będziemy łatać za rok wymieniając Ansu Fati na Juana Matę

1

@Kapitan hawk chyba niestety masz rację

1

@Kapitan hawk hmm, może coś w tym jest. Np czasy kiedy Barcelona kopała się po czole paradoksalnie jakoś miło wspominam. Takich piłkarzy jak Saviola, Cocu, Rivaldo...ciężkie czasy a wspomnienia miłe. Nie było takiego wszechobecnego cisnienia. Ogólnie tamte czasy były chyba zdrowsze pod tym względem. A może to tylko dlatego że to ja byłem młodszy...

1

@Kapitan hawk a jak to się stalo, że zostałeś kibicem RSSS? Bo to dość ciekawe. O ile łatwo sobie wyobrazić przyczyny kibicowania Barcelonie, ocipienie i kibicowanie Realowi czy też innym Milanom, Manchesterom, Bayernom itp to Sociedad jest dość oryginalnym wyborem

0

@Kapitan hawk wstydzę się :)

1

@Kapitan hawk "jak ja nienawidzę białych" [Kapitan hawk, 2020]

3

@masq już zgłoszone siostrze CR. Koniec z Tobą

0

@BarcaInfo swoją drogą to jak ujowo musi prezentować się Arthur, że wymieniamy go na starszego o kilka ładnych lat piłkarza. Myślę, że to jednak nieodpowiednie podejście białozębnego Brazylijczyka jest powodem wymiany. Chyba Arthur po obiecującym początku w Barcelonie osiadł na laurach

0

@Volk chodzi o ten obóz treningowy z prosiakiem ?

2

@Unique widzę weekend udany

0

Suarez na drugą połowę nie wyszedł. Przydalaby się zmiana na świeżego Gryzka

0

@MichVeB mam wrażenie, że każdy z naszych piłkarzy wygląda lepiej pod względem fizycznym po tej przerwie

0

@MarioVeB! Zapowiadał się super. Teraz przez kontuzję to trochę kot w worku.

1

@sebasek99 to kiedy jedziemy ?

0

@BarcaInfo to powiedział Krkic junior czy senior ?

8

@MarioVeB! Może to szaman od Umtitiego

0

@Hiacynk 1xLM z Milanem ? A kto wygrał ligę mistrzów z Realem kiedy bramkę strzelał Mijatovic? Kurde cały czas myslalem, że Capello był wtedy treneiro śmietanek

Edit. Jupp Heynckes...tyle lat w błędzie :)

0

To jak w końcu z tym Menelowym+ ? Bo nie wiem czy rzucać już pracę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?