8

Koeman posmarował.

1

@DonMatteo901 to już się nie można z kolegami z byłej drużyny pośmiać.

10

Alena - Wieczny talent.

0

@Pogba najgorsze jest to że zapewne wygrają za trzy lata wybory i będzie jeszcze gorzej.

0

@Pawel13sz Jak najbardziej. Niestety dużą przeszkodą jest cena. Benfica tanio nie sprzedaje ale w przyszłości jak najbardziej można mieć na niego oko. Kontrakt do 2022r.

3

@tobiasson92 I prawidłowo. Jak nie chcą przestrzegać unijnych zasad to nie będzie unijnych pieniędzy.

0

@BarcaInfo przynajmniej wypożyczyć a nie kupić.

1

@Pertezm ter stegen

0

@dmcteam to co w telewizji można za darmo czyli Portugalia- Francja.

0

@Joe_Pesci ja tam płacę tylko za eleven bo i tak chyba większość meczów pokazują.

0

@Witam Jeszcze jak

3

@Hubso nie strasz.

0

Czy Bundesliga w Viasport będzie miała Polskich komentatorów?

3

@Barcelismo Gorzej od zwierząt.

15

@MESSIah16 Jak na niego patrzę to wygląda jakby był jakimś faszystowskim dyktatorem. W sumie już takie poglądy ma.

0

Co ten Łunin teraz zrobił?

0

@LioMessi10 ja mam i jest ok.

2

@Reiv111 canales

0

@Borneo to teraz taki wynik w męskiej kadrze i będzie git.

1

@Shapiro fajną animację zrobili. Miło.

3

@Getek śliczny jest.

6

1

@VandaI Ja niestety najpierw komputer muszę ulepszyć. Na średnich by poszło ale jednak grafika ważna.

1

@lucas/catalan dlaczego?

0

@Michael24 mam domową z poprzedniego sezonu.

0

@justfootball Only ryż.

2

@SiSenior Oby jak najszybciej, choć lepiej poczekać ale żeby była bezpieczna.

10

@BarcaInfo To miłe z jego strony.

2

@NeroTFP Najgorsze jest to że przy naszej władzy to może przejść.

0

@Paprikana68 Bardziej od Lautaro wolałbym Darwina Nuneza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?