Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Koeman posmarował.
1
@DonMatteo901 to już się nie można z kolegami z byłej drużyny pośmiać.
10
Alena - Wieczny talent.
0
@Pogba najgorsze jest to że zapewne wygrają za trzy lata wybory i będzie jeszcze gorzej.
0
@Pawel13sz Jak najbardziej. Niestety dużą przeszkodą jest cena. Benfica tanio nie sprzedaje ale w przyszłości jak najbardziej można mieć na niego oko. Kontrakt do 2022r.
3
@tobiasson92 I prawidłowo. Jak nie chcą przestrzegać unijnych zasad to nie będzie unijnych pieniędzy.
0
@BarcaInfo przynajmniej wypożyczyć a nie kupić.
1
@Pertezm ter stegen
0
@dmcteam to co w telewizji można za darmo czyli Portugalia- Francja.
0
@Joe_Pesci ja tam płacę tylko za eleven bo i tak chyba większość meczów pokazują.
0
@Witam Jeszcze jak
3
@Hubso nie strasz.
0
Czy Bundesliga w Viasport będzie miała Polskich komentatorów?
3
@Barcelismo Gorzej od zwierząt.
15
@MESSIah16 Jak na niego patrzę to wygląda jakby był jakimś faszystowskim dyktatorem. W sumie już takie poglądy ma.
0
Co ten Łunin teraz zrobił?
0
@LioMessi10 ja mam i jest ok.
2
@Reiv111 canales
0
@Borneo to teraz taki wynik w męskiej kadrze i będzie git.
1
@Shapiro fajną animację zrobili. Miło.
3
@Getek śliczny jest.
6
@Messibestplayerintheworld Dobry pomysł.
1
@VandaI Ja niestety najpierw komputer muszę ulepszyć. Na średnich by poszło ale jednak grafika ważna.
1
@lucas/catalan dlaczego?
0
@Michael24 mam domową z poprzedniego sezonu.
0
@justfootball Only ryż.
2
@SiSenior Oby jak najszybciej, choć lepiej poczekać ale żeby była bezpieczna.
10
@BarcaInfo To miłe z jego strony.
2
@NeroTFP Najgorsze jest to że przy naszej władzy to może przejść.
0
@Paprikana68 Bardziej od Lautaro wolałbym Darwina Nuneza.