0

@clyde Ja uwielbiam właśnie takie interaktywne filmy :D Dlatego ubolewam, że Staf Wars Eclipse pewnie nigdy nie powstanie ;P

2

@Lionel_Messi10 Soule dobry grajek w Fifce pod karierkę

0

@T^L Zniszczą a ukradną to jednak różnica ;P Na zachodzie to tubylcy traktują paczkomaty jak kalendarze adwentowe

2

Dyrektywa8020 była taka se ale ta część oceny ma już bardzo dobre. Dwie dyszki na Instant Gaming z zaznaczoną Albanią w rozliczeniu i lecimy do Iraku
https://zapodaj.net/plik-JY0L5k9Ojt
Tylko trzeba spolszczenie ogarnąć
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77

3

O, a może ktoś się skusi na takiego "Slave'a 1" ;) Mnie kusi bo figurki fajne tylko ten Boba taki se ;P
https://www.empik.com/lego-star-wars-klocki-statek-kosmiczny-jango-fetta-75433-lego,p1608241853,zabawki-p

@AssisMoreira @BillyButcher @MirusAmisz

1

@gorgota A ja mam tak szczerze wywalone ;P Trochę nie ma hypu

1

@4drian0 No i co ty @macio_944 robisz najlepszego niby?

0

Macie swego Geralta:


2

@Faro Chińska technologia i to ciekawe, że chiński robot trafił akurat na pracownika dep. Wojny

0

@Ilka Fajna opcja pod warunkiem, że żaden tubylec nie przygarnie twojej walizki przed przylotem/wylotem

1

@michal26 Jestem ignorantem i dobrze mi z tym. Może jakieś dopłaty dla kurierów Uber Eats? Tak głośno myślę

4

Ostatni wojownik ludzkości spełni swe powołanie!


@Comentateiro @macio_944 @Jakchcesz @misterio @July_6_BcN @marcin62 @norbi77

0

Sarge też się wypowiedział:


4

Komentarz usunięty

5

@Encore Pytanie teraz czy ty w ogóle Polakiem jesteś w takim razie

1

@esem91 Jej, imigranci mają kolejne kalendarze adwentowe :D

2

@macio_944 Po 1. jestem zły, że wylądowałem w kategorii "inni" a po drugie okazałem się wielkim niedowiarkiem

1

@Jakchcesz A to oznacza też więcej osiągnięć do platynowania...

1

@Jakchcesz No i teraz mi głupio...

1

@Bernard777 Jeszcze w sklepach wali rozlanym piwskiem i sokami ;P

5

Pan Jacek z przesłaniem:


6

@Ilka Obrzydliwe. Niech kobieta założy odzienie

1

@MOLESTA No spoko, to wracamy do opisu "Taka nic nie wnosząca rzecz ale fajnie, że będzie"

1

@MOLESTA A może ktoś woli miód z Francji od tego z tych *tfu* Niemiec? Taka nic nie wnosząca rzecz ale fajnie, że będzie.

1

@mordini123 Taaa, wyciekł xD. Do końca nie będę wierzył!

0

No to tu UE W akurat. W sensie jest to pierdoła prawdopodobnie nie wnosząca nic lub prawie nic do naszego życia ale fajnie mieć takie informacje przy zakupie czegoś:


7

#Directive8020
No i jeeeest!!! 20 platynka wbita a teraz do śpiulkolotu bo za długo mi dzisiaj z tym zeszło xD
https://zapodaj.net/plik-BTXMxGZBxZ

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87 @Filipem

7

Panie Disneyu. Tak trudno dać widzowi znowu tak widowiskowe walki?


@FiscaelBarca @Vurt @MirusAmisz @Doren01 @BillyButcher

10

Dzięki za inspirację @mrboom . Śniadanie i kolacja przez najbliższy tydzień znana:
https://zapodaj.net/plik-CPEHU5RShI

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?