0

Nazywanie opuszczania łbów i poddawania się "stylem Barcy" czy też "DNA" to jest jedno wielkie nieporozumienie. Real nie robi nic niesamowitego. Po prostu chcą wygrać, nawet jak im nie idzie. Tak samo ma Liverpool, tak też miał Bayern za Heynckesa czy Flicka.

1

Haaland ma charakterystykę i charakter zbliżony do Ibry. No raczej do Barcy nie pasuje

0

@YoungMan po prostu bardziej od realu nienawidzi Guardioli

1

1

@kuz on nawet nie chce odejść. Jest w życiowej formie i jest najlepszym napastnikiem na świecie, a oni nie chcą mu dać kontraktu na dwa lata? Traktują go jak jakąś zapchajdziurę pokroju Choupo? Do tego wyciekła propozycja dla Haalanda, gdzie chcieli zapłacić 70mln i dać mu 30mln rocznie, czyli więcej niż Lewemu. No delikatnie mówiąc tak się nie powinno traktować żywej legendy, która w dodatku nie jedzie na oparach i nazwisku tylko ciągnie ten wózek na swoich barkach pomimo braku wsparcia od początku swojej gry tam (Bayern nie gra pod Lewego, jak inne kluby pod swoje gwiazdy np. Real pod Benzemę)... Prawda jest taka, że Lewy jest gwarantem 50 goli w sezonie jak obecnie nikt, a w klubie, gdzie taktyka byłaby ułożona pod niego pewnie i skończyłoby się na 60-70 golach.

0

@Comentateiro jak dla mnie to Matura powinna mieć próg zdawalności 60%, jak na studiach. Co to za dziwne przeświadczenie, że każdy musi mieć maturę? Już był taki jeden co amnestię wprowadzał i skończyło się tak, że masa głąbów na studiach wylądowała

0

Nagle przestał umieć grać w piłkę?

0

Barca pozbywała się takich cracków-wychowanków jak Thiago, Bojan czy Pedro, a trzyma średniaków jak Riqui czy Sergi Roberto...

0

@miqula no jak zarząd zaczął negocjować z jego asystentem za jego plecami to nic dziwnego...

0

Co on pokazał przez te kilka sezonów? Busauets wciąż zjada go na śniadanie.

0

@Bogan przecież Bayern zapłacił wtedy prawie dwa razy więcej kasy i nie wykorzystał klauzuli choć mógł xD

0

@AmigoBlancos Benzema jest genialnym piłkarzem, ale nawet w swoim obecnym prime time nie ma podjazdu do Lewego...

https://one-versus-one.com/en/compare-players/Karim-Benzema-vs-Robert-Lewandowski

0

Fati to jest już wrak piłkarza. Rozpatrywanie go w kategorii zbawcy jest mocno przesadzone

1

De Jong > Depay

1

Barca to fatalny kierunek. Tu się pluje na legendy i siłą wypycha z drużyny po 30. roku życia. Bayern już jest wyżej w hierarchii szacunku do własnych graczy, ale też słabo.

7

Chyba 50 goli na sezon ponad

0

Barcelony nie stać na takich graczy obecnie

2

@koksik2700 z tym najlepszym na świecie to obecnie spora przesada

0

A w ostatnich 10 wizytach odniosła 5 zwycięstw xD co to w ogóle za info xD

11

Koeman to był po prostu żenująco słaby trener. O wiele słabszy od Setiena, ale miał tutaj rzeszę obrońców i psychofanów. Xavi pokazał gdzie jego miejsce

4

Dramat. Pomówienia w mediach zlecone przez klub w ogóle nie są przestępstwem. W ogóle. XD

3

@Worny to pokazuje ile wnosi dobry trener.

1

@Vito9 typowo barcelońskie podejście xD

0

Genialny skrzydłowy, na maksa niedoceniany, jak to w Barcy bywa

3

A inna niezidentyfikowana osoba w dresie Sevilli powiedziała "ciuś ciuś!", a następnie zaczęła dłubać w nosie

2

Nie ma i nigdy nie powinno być. Przyszedł tu, bo kumpel trener był, który był takim samym ogórem jak on

0

Bayern, Liverpool, Manchester City... Tak na szybko...

2

To by było zbyt piękne. Nie ma szans, by najlepszy obecnie piłkarz na świecie trafił do Barcy.

0

@gukwa a barca dalej ma za sponsota ruska firmę bukmacherską xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?