0

Real gra totalną żenadę a Chelsea bawi się w barçe i nie wykorzystuje setki :)

1

Ale ten nacho irytuje..

0

Wie może ktoś z was kogo kontruje irelia na topie?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A wy mówiliście że taki Real już nie straci punktów w tym sezonie..

0

Kurde ten benzema jest w gazie D:

0

Werner god mode :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?