12 stycznia 2015, 22:33
0
Zawsze moglo byc lepiej haha :D
12 stycznia 2015, 22:28
Rozsmieszyles mnie :). Ide bo jutro kolokwium, a jakies dziecko mnie wyprowadza z rownowagi..
12 stycznia 2015, 21:54
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/1557212_875073789210378_4146772184659612269_o.jpg FIFA 15, juz sie ciesze ze David byl w TOTS :D
12 stycznia 2015, 19:24
Na najlepszego zawodnika kto glosuje? Na czym to polega? Kazdy trener, pilkarz? czy jak?
12 stycznia 2015, 19:21
2
pamela jakie cyce :D
12 stycznia 2015, 18:44
Iniesta i D. Luiz za co? :D XD
12 stycznia 2015, 18:26
Dzis oglosza najlepsza bramke, 11stke, trenera i zawodnika czy cos jeszcze?
12 stycznia 2015, 18:25
to sie dopiero zaczelo tak? jeszcze nic nie ogloszono?
12 stycznia 2015, 18:20
link do transmisji?!
12 stycznia 2015, 00:10
10
- Messi po raz pierwszy w karierze sprokurował rzut karny. HAHAHA no rzeczywiscie... :D. Bardzo slusznie odgwizdany
12 stycznia 2015, 00:05
wstawiaj avatar XD
9 stycznia 2015, 15:59
nawet tam ciezko :D
9 stycznia 2015, 00:03
Fabregas byl dobry tylko przez pierwsza czesc sezonu, a Rakitic bedzie przez druga? :>
8 stycznia 2015, 23:49
1
Sam nie wiem co sie stalo z Rakiticiem, sam dawalbym mu szanse w skladzie, w Sevilli gral tak dobrze...
8 stycznia 2015, 23:33
czemu Rakitic nie gra po swojej lepszej, bardziej lubianej lewej stronie na pomocy, tylko zawsze prawa? Nawet gdy jest taki Roberto...
8 stycznia 2015, 22:05
czemu suarez nie strzelal?
8 stycznia 2015, 13:47
Zobaczymy Mashe na SPD! :)). O ile Enrique nie bedzie chcial znow strollowac i nie wystawi Sampera.
7 stycznia 2015, 21:59
Dopiero wrocilem, oglada ktos mecz realu z Atletico? Moglby mi ktos opisac pierwsza polowe? bo widze ze jest po 0 :)
7 stycznia 2015, 21:53
Ray-bany, usmiech i on juz wie co sie swieci :P. Mam nadzieje ze juz planuje najlepsza ekipe, zeby odbudowac nasz klub :)
7 stycznia 2015, 17:53
Nadejda lepsze czasy :)
6 stycznia 2015, 14:06
3
To jest chore ze nikt poza prezydentem klubu nie może wznowić wyborów. Wiadomo ze Bartomeu chce sie dofinansować jeszcze...
5 stycznia 2015, 21:11
TAAAK!!! :D :D :D :D
4 stycznia 2015, 19:59
Messi i Neymar na ławce w meczu z Sociedad?!?!??!?!!?! Czy my nie chcemy nadrobic punktow?!?!?!?
4 stycznia 2015, 19:14
Was tez wkurzaja te wierszyki w komentarzach? haha :D
4 stycznia 2015, 19:04
Moj tata to wymyslil lezac na kanapie hahaha
4 stycznia 2015, 19:03
Ale przed nami mecz z Realem, wiec w naszych rekach ( nogach) jezeli wygramy, to kto bedzie pierwszy? Wszystko zalezy juz tylko od nas
4 stycznia 2015, 18:56
Dziś CR11 nie dał rady... Czemu 11 każdy pewnie wie :D
Nadzieja umiera ostatnia!!! Znow wszystko w naszych rękach :).
2 stycznia 2015, 18:31
Najgorsze jest to ze on wie ze nie gra tak jak powinien, wie ze Barcelona ma zakaz i dlatego przedluzy z nim kontrakt, a co gorsza do podwyzke...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Zawsze moglo byc lepiej haha :D
0
Rozsmieszyles mnie :). Ide bo jutro kolokwium, a jakies dziecko mnie wyprowadza z rownowagi..
0
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/1557212_875073789210378_4146772184659612269_o.jpg
FIFA 15, juz sie ciesze ze David byl w TOTS :D
0
Na najlepszego zawodnika kto glosuje? Na czym to polega? Kazdy trener, pilkarz? czy jak?
2
pamela jakie cyce :D
0
Iniesta i D. Luiz za co? :D XD
0
Dzis oglosza najlepsza bramke, 11stke, trenera i zawodnika czy cos jeszcze?
0
0
to sie dopiero zaczelo tak? jeszcze nic nie ogloszono?
0
link do transmisji?!
10
- Messi po raz pierwszy w karierze sprokurował rzut karny.
HAHAHA no rzeczywiscie... :D. Bardzo slusznie odgwizdany
0
wstawiaj avatar XD
2
nawet tam ciezko :D
0
Fabregas byl dobry tylko przez pierwsza czesc sezonu, a Rakitic bedzie przez druga? :>
1
Sam nie wiem co sie stalo z Rakiticiem, sam dawalbym mu szanse w skladzie, w Sevilli gral tak dobrze...
0
czemu Rakitic nie gra po swojej lepszej, bardziej lubianej lewej stronie na pomocy, tylko zawsze prawa? Nawet gdy jest taki Roberto...
0
czemu suarez nie strzelal?
1
Zobaczymy Mashe na SPD! :)). O ile Enrique nie bedzie chcial znow strollowac i nie wystawi Sampera.
0
Dopiero wrocilem, oglada ktos mecz realu z Atletico? Moglby mi ktos opisac pierwsza polowe? bo widze ze jest po 0 :)
2
Ray-bany, usmiech i on juz wie co sie swieci :P. Mam nadzieje ze juz planuje najlepsza ekipe, zeby odbudowac nasz klub :)
1
Nadejda lepsze czasy :)
3
To jest chore ze nikt poza prezydentem klubu nie może wznowić wyborów. Wiadomo ze Bartomeu chce sie dofinansować jeszcze...
0
TAAAK!!! :D :D :D :D
0
Messi i Neymar na ławce w meczu z Sociedad?!?!??!?!!?!
Czy my nie chcemy nadrobic punktow?!?!?!?
10
Was tez wkurzaja te wierszyki w komentarzach? haha :D
0
Moj tata to wymyslil lezac na kanapie hahaha
0
Ale przed nami mecz z Realem, wiec w naszych rekach ( nogach) jezeli wygramy, to kto bedzie pierwszy? Wszystko zalezy juz tylko od nas
3
Dziś CR11 nie dał rady... Czemu 11 każdy pewnie wie :D
0
Nadzieja umiera ostatnia!!! Znow wszystko w naszych rękach :).
0
Najgorsze jest to ze on wie ze nie gra tak jak powinien, wie ze Barcelona ma zakaz i dlatego przedluzy z nim kontrakt, a co gorsza do podwyzke...