Od wczoraj od 16 bawilem sie na imprezie rodzinnej i dopiero doszedlem do siebie. Ktos mi opisze te póltora dnia? :D
P.S Mecz ogladalem na telefonie na nc go. Chodzi mi o ploty, smieszki i inne takie :)
+ Coutinho
+ Seri ( o ile to w ogole jeszcze możliwe)
- Gomes (ja to nawet za 40 bym go sprzedał)
- Turan (za 20)
- Munir (za 20)
- Rafinha (bardzo go lubie, dlatego nie chce zeby grzał ławę, za 20)
I na koniec
- Bartomeu i reszta jego załogo
Z innej beczki. Nie uważacie ze Krychowiak jest żałosny? Woli kase niz grac regularnie i reprezentować kraj na mistrzostwach. Powołania to on nie dostanie na mistrzostwa z takim podejściem ;)
0
Masz, ale jakie i dlaczego. Ja mam Audi a3 2010 rok w 3 drzwiach i jestem zadowolony. Szukam czegoś większego po prostu.
0
Audi a5 2011-2016 Sportback czy Mercedes CLS od 2013.
Który fajniejszy/lepszy/praktyczniejszy wg Was? Jest tu jakis znawca?
Moze inne auto do 100 tys czekam na dyskusje! :)
14
Ale ten Lewy mnie dzis irytował. Morde drze na Milika, za co? Chce go zastraszyć? Chłopak wrócił po kontuzji a ten zero wyrozumiałości.
1
Liverpool nie sprzeda Coutinho jezeli nie zakupi Lemara do kwoty 75mln € [As]
0
2,5 dnia zostało!! ZARZĄDZIE DO ROBOTYYYYYYYYYY!!
0
A w tv jest jakas barca tv na którymś kanale? Bo wole na większym ekranie obejrzec
9
Zostały 3 dni a Turan, Gomes, Verma, Munir, Rafinha nadal sa w Barcelonie.
+ gdzie ten Coutinho i Seri :(
3
Jak miliony ludzi na świecie, jestem kibicem Barçy i cokolwiek się nie wydarzy, zawsze będę nosił ten klub w sercu... ;O.
DAWAC MI TU GO NAWET ZA TE 50!!!!!!
0
Od wczoraj od 16 bawilem sie na imprezie rodzinnej i dopiero doszedlem do siebie. Ktos mi opisze te póltora dnia? :D
P.S Mecz ogladalem na telefonie na nc go. Chodzi mi o ploty, smieszki i inne takie :)
0
Ciesze sie ze jestem czescia ;)
5
+ Coutinho
+ Seri ( o ile to w ogole jeszcze możliwe)
- Gomes (ja to nawet za 40 bym go sprzedał)
- Turan (za 20)
- Munir (za 20)
- Rafinha (bardzo go lubie, dlatego nie chce zeby grzał ławę, za 20)
I na koniec
- Bartomeu i reszta jego załogo
Wtedy byłoby to uratowane okienko w 100% :D
3
Dobra.. ALE !!!!!!!!
Po porazce bezbramkowej z Juve miala byc PRZEWIETRZONA szatnia!!
Poki co mamy Dembele za Neymara ktory w ogole nie mial odchodzic.
+Semede. A środek pola jak nie byl wzmocniony, tak nie jest.
Osobiscie bede zadowolony dopiero jak przyjdzie Coutinho ;). Bo inaczej ten sezon bez Dembele bylby totalna porazka.
0
100 lajkow w 13 min. Chyba rekord! :D
44
Podbijam jezeli przyjdzie Cou ;). Ale kupione ze sklepu :D
Perła zawsze spoko ;)
0
To ile chciał dac Real i ile on chciał? :O
6
Kylian Mbappe zostanie zawodnikiem PSG. AS Monaco zaakceptowało ofertę za napastnika reprezentacji Francji, który ma kosztować 150 milionów euro.
SZOK... FFP działa feeeest.
Z drugiej strony Realowi go podkradli..
40
Do czego to doszło ze boje sie o wyjście z grupy xD
0
Czepiasz sie, a pisałem to o 4:00
6
Leo Messi po raz trzeci strzelił hattricka i po taz trzeci zostanie ojcem. GRATULACJE :D
0
Przyjaciele z fcbarca.com polecicie jakis film do obejrzenia z dziewczyna? Ja duzo rzeczy widziałem, ona boi sie horrorów... jakies pomysły? :)
0
O ktorej i na jakim jutro losowanie LM?
16
A byłem juz troche spokojniejszy jak chociaz Seri przyjdzie...
A tu taki ***j xd
0
Co te Mundo Deportivo :O
10
Pique dodał zdj z Neymarem i napisał zostaje hahahha, w sensie znow.
Na co Messi wstawił ich zdj (MSN) i oznaczył Pique ze wrócił xD
0
Wlasnie obejrzałem skrót p$g... ale oni graja ;o
0
Co post to jest gorzej.... BARCELONO wytrzymaj to!
0
Dymają nas jak chcą, od PSG po Niceę
0
League of Legends
Flexy 5ątki - jednego brakuje, ktos chetny? Minimum gold
0
fajna? :D
4
Z innej beczki. Nie uważacie ze Krychowiak jest żałosny? Woli kase niz grac regularnie i reprezentować kraj na mistrzostwach. Powołania to on nie dostanie na mistrzostwa z takim podejściem ;)