1

I ten gol na Bernabeu , 6-2 bajka

1

"Jeszcze obojga pokażą klasę"

Boże! Dlaczego?

9

To byla ironia do dawnej wypowiedzi CR7

0

I ten sklad :)

0

I do tego te koszulki , mega , mam taka i ja uwielbiam.
Gol klasa swiatyowa bez dyskusji

0

Ale Messi jest "nienormalny" , cr7 raczej tak ale nie Messi ;)

11

Dla mnie to kwestia godzin.

0

Nie zawsze, czasami wygrywa kasa ,a czasmi popularnosc.

2

Może dlatego że gra ciągle to samo, i sam traci mnóstwo piłek.

3

A czy przed kupnem Umtitiego słyszałeś coś o nim? Zawsze jest ryzyko, ale trzeba wierzyć.

0

Pomyslmy. Z zucia czlowieku, z codziennosci. Jeszcze on sam smie mowic ze pilkarzem nie mozna byc tylko 2h dziennie.

0

Ale zalosne

0

Zadnej akcji z gry nie pokazali Ronaldo, tylko karne i patelnie nic kreatywnego

1

0

Smiejesz sie z kolegi wyzej , a redaktorzyna wali takie babole ze powinni za to zamykac " Byciem ojcem..."
to jest masakra

0

Ale Twoje zycie musi byc nudne , wspolczuje.

1

To tylko pokazuje jego klase, mimo niecheci co do jego osoby , przyszedl bez kompleksow i pokazuje ze wszyscy sie mylilismy

0

Przypominaja mi sie czasy Liliana Thurama , uwielbialem go.
http://footballpicz.com/wp-content/uploads/2016/06/FP-0462.jpg
Embed from Getty Imageswindow.gie=window.gie||function(c){(gie.q=gie.q||[]).push(c)};gie(function(){gie.widgets.load({id:'NdiXoo4qRo95kv-GR08QbQ',sig:'OcHSwT3wBFac1hqLY5WIxMvvPBGROUtIRZo-OSGOOYg=',w:'594px',h:'430px',items:'72638767,72638781',caption: false ,tld:'com',is360: false })});

4

Prosze Cie przestan brac, albo zwieksz dawke, bo bredzisz.

9

Normalnie, wygra bez blysku i beda sie podniecaj jaka to Zizu robi dobra robote i jaki to Real wielki i brak kryzysu bedzie widoczny.

0

Tylko ze Barcelona potrafi grac i ladnie i efektywnie jesli chce , czasami mam wrazenie ze wygrali mecz zamin weszli na murawe.Dwa ostatnie mecze pokazjua ze jak Messi nie ma miejsca zeby sam wejsc to nie strzela , a jak nie dostanie dobrej pilki to tez jest niewidoczny , i tu jest problem nadal.

0

Komentarz usunięty

0

Po to , zeby odciazyc Inieste lub Paulinho w srodku pola i zeby na skrzydle gral ktos ogarniuety a nie dziki oszolom Deulofeu z Suarezem na zmiane bo Luis nie odnajduje sie na skrzyle

0

To jestes slepy

0

Dodaj do tego 180 mln za Mbape , musza znow cos wymyslec ,ale Ney da jakiz pomysl ;)

0

Ja podam Ci prosty przyklad , Messi wyjezdza do polski po kilku latach dostaje obywatelstwo i co nie chcesz go w druzynie? nie chcesz aby wygrywala? pamietaj ze nie wygrywa flaga tylko ludzie i to oni robia to dla nas.

1

I to nie jego wina ze w Hiszpani jest dyktatura i nie ma wolnosci slowa , chca referendum ? dac im niech sie odlacza jak chca , ale widac ze Hiszpania sie tego boi bo straci bardzo duzo na tym. Barcelona daje okolo 50% przychodu do Hiszpani z tego co slyszalem wiec to bedzie wielka strata.

14

Ochlon bo widze ze ci redbull z lidla szkodzi.Gra w tej reprezentacji i daje z siebie wszystko mimo pogladow , bo kocha grac a nie dla tego ze robi na zlosc. Co jest z wami ? kiedys tego nie bylo , ale jak zaczely sie pyskowki z Ramosem i tym drugim pajacem co wcale nie gral to poszlo dalej.

0

Albo w momencie gdy ci pseudo kibice tzn debile przypomna sobie ile dla ich reprezentacji daje. Niech sie skupia na kibicowaniu a nie obrazaniu. Ja wale to czy w reprezentacji Polski zagra ciemny , lysy czy chinczyk ,chce widziec jak wygrywamy,

3

Chcialbym Ciebie posluchac jak sie jakasz , a widze ze kompleks Tuska to bedzie do konca zycia Ci ciazyl.
Gdyby moj idol jak Twoj byl nie dorobiony jak Kaczka to tez bym szukal winnych jak najdalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?