23

Jacek Jaworek mistrz świata w chowanego.

0

@FcPortoFan1999 w wolnej Polsce będziesz siedział!

3

@BordowyPtak Dziękujemy za opinie eksperta, kibica realu madryt.

1

@tristan87 ten sam Trzaskowski który zasponsorował propagandowy film Holland w którym straż graniczna to mordercy, alkoholicy i zwyrole xD

5

Pani Joanna już doświadczyła jak to jest być oszukanym przez Tuska xD Nie bądź jak Pani Joanna.


1

@Comfortable_ O kurna ale fajnie widzieć Snaxa z powrotem w topowym zespole.

0

@_barti racja, w nabieraniu frajerów są mistrzami.

4

Kiedyś wyprowadzał go na boisko, dzisiaj strzelił nim bramkę xD

0

Yamal do zdjęcia w przerwie, katastrofa.

0

Niezły strzał Dodi @MesQueUnClub96 XD

0

ale Yamal to zepsuł ;/

7

Złoto.


23

Piękny twitt xD


0

@KamQiX Oni tam wpuszczają tylko swoich i stare baby, ostatnio jak Tusek i Trzaskowski byli w Otwocku to wpuszczali tylko stare babcie podjarane nimi i były mieszane z ludźmi zwiezionymi z całej Polski.

18

Śmiechłem.


7

mecz Atletico z 2 czy 3 tygodnie temu odwołali bo miał tak deszcz lać w Madrycie, okazało się że tam ani kropelka nie spadła, dzisiaj gramy na Mallorce elegancka pogoda a na boisku basen jak na narodowym jako taktyka Mallorcy xD La liga.

1

Gundogan z meczu na mecz regres, Araujo jakiś taki powolny i spóźniony, Balde tak samo i w ogóle miałem wrażenie że im się biegać nie chciało dzisiaj.

8

Jakie to prawdziwe xD


0

@R-Dinho a Zajączkowska nie jest nawet posłem.

8

W internecie głośno o pedofilii wśród youtuberów, dużo osób chciało powrotu Gargamela żeby wyjaśnił to towarzystwo no i wyskoczyła z nory jego ex dziewczyna która wraz z dowodami nagrała tiktoka jaki był i jak ją traktował, nieźle. Pan Gargamel to nie dość że cuckoldzik to jeszcze niezły psychol jak widać i słychać.


10

Czekamy na hola la liga i Marchlińskiego, Laboge i Orłowskiego którzy będą mówić że Real był lepszy w tym meczu ale zabrakło skuteczności, Atletico po ostatniej porażce musiało wygrać ten mecz stąd byli bardziej zmotywowani a comeback Barcelony to dlatego że Aspas zszedł i Celta straciła lidera, motywacje itd itd xD

1

@Emhyr Prawie 23 lata a dalej młodziutki talent którzy może odpali xD

6

Rodrygo to jest taki przereklamowany.

3

i 2:0 jazda z prześcieradłami.

17

Co to kurna jest? XD


3

Co za łeb XDDD


38

Już 6 goli i 5 asyst? Kurna szybko.


12

hahaha ale madryciakowi gwint pękł XDDD a dalsze wypowiedzi po tym jak się skompromitował ahh coś pięknego dla oczu.


1

mundo deportivo kolejny raz się zbłaźniło Lewy i Kounde mieli siedzieć na ławce a wyszli w 1 składzie, mecz wcześniej pisali że Cancelo odpocznie xD

23

jechany Raphinha kolejny sezon i kolejny sezon robi liczby a tutaj płacz był bo hehe dryblować nie potrafi. Wole piłkarza który jest kluczowy i robi liczby niż Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?