KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Jacek Jaworek mistrz świata w chowanego.
0
@FcPortoFan1999 w wolnej Polsce będziesz siedział!
3
@BordowyPtak Dziękujemy za opinie eksperta, kibica realu madryt.
1
@tristan87 ten sam Trzaskowski który zasponsorował propagandowy film Holland w którym straż graniczna to mordercy, alkoholicy i zwyrole xD
5
Pani Joanna już doświadczyła jak to jest być oszukanym przez Tuska xD Nie bądź jak Pani Joanna.
1
@Comfortable_ O kurna ale fajnie widzieć Snaxa z powrotem w topowym zespole.
0
@_barti racja, w nabieraniu frajerów są mistrzami.
4
Kiedyś wyprowadzał go na boisko, dzisiaj strzelił nim bramkę xD
0
Yamal do zdjęcia w przerwie, katastrofa.
0
Niezły strzał Dodi @MesQueUnClub96 XD
0
ale Yamal to zepsuł ;/
7
Złoto.
23
Piękny twitt xD
0
@KamQiX Oni tam wpuszczają tylko swoich i stare baby, ostatnio jak Tusek i Trzaskowski byli w Otwocku to wpuszczali tylko stare babcie podjarane nimi i były mieszane z ludźmi zwiezionymi z całej Polski.
18
Śmiechłem.
7
mecz Atletico z 2 czy 3 tygodnie temu odwołali bo miał tak deszcz lać w Madrycie, okazało się że tam ani kropelka nie spadła, dzisiaj gramy na Mallorce elegancka pogoda a na boisku basen jak na narodowym jako taktyka Mallorcy xD La liga.
1
Gundogan z meczu na mecz regres, Araujo jakiś taki powolny i spóźniony, Balde tak samo i w ogóle miałem wrażenie że im się biegać nie chciało dzisiaj.
8
Jakie to prawdziwe xD
0
@R-Dinho a Zajączkowska nie jest nawet posłem.
8
W internecie głośno o pedofilii wśród youtuberów, dużo osób chciało powrotu Gargamela żeby wyjaśnił to towarzystwo no i wyskoczyła z nory jego ex dziewczyna która wraz z dowodami nagrała tiktoka jaki był i jak ją traktował, nieźle. Pan Gargamel to nie dość że cuckoldzik to jeszcze niezły psychol jak widać i słychać.
10
Czekamy na hola la liga i Marchlińskiego, Laboge i Orłowskiego którzy będą mówić że Real był lepszy w tym meczu ale zabrakło skuteczności, Atletico po ostatniej porażce musiało wygrać ten mecz stąd byli bardziej zmotywowani a comeback Barcelony to dlatego że Aspas zszedł i Celta straciła lidera, motywacje itd itd xD
1
@Emhyr Prawie 23 lata a dalej młodziutki talent którzy może odpali xD
6
Rodrygo to jest taki przereklamowany.
3
i 2:0 jazda z prześcieradłami.
17
Co to kurna jest? XD
3
Co za łeb XDDD
38
Już 6 goli i 5 asyst? Kurna szybko.
12
hahaha ale madryciakowi gwint pękł XDDD a dalsze wypowiedzi po tym jak się skompromitował ahh coś pięknego dla oczu.
1
mundo deportivo kolejny raz się zbłaźniło Lewy i Kounde mieli siedzieć na ławce a wyszli w 1 składzie, mecz wcześniej pisali że Cancelo odpocznie xD
23
jechany Raphinha kolejny sezon i kolejny sezon robi liczby a tutaj płacz był bo hehe dryblować nie potrafi. Wole piłkarza który jest kluczowy i robi liczby niż Dembele.