0

Śmierdzi remisem ten mecz.

1

Przecież to żółta kartka powinna być.

10

Raphinha w tej fryzurze wygląda jak jakaś cyganka sprzedająca biustonosze na bazarze xD

0

Hahahaha teraz tylko czekać aż Putin i Łukaszenka zaczną wysyłać masowo jak kiedyś.



X cenzuruje artykuł gazeta.pl jako nieodpowiednie treści.

2

,,Czysta woda"
xD


5

@Luciano99 Mielibyśmy świetnego zmiennika dla Lewego albo nawet mógłby pograć na lewym skrzydle gdyby nie Depay który nie chciał odejść.

5

Co to jest? xD


3

@NeroTFP1 Mnie śmieszy patrząc na ostatnie akcje Anny Lewandowskiej.

19

Ale złoto XDD


12

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

6

I ludzie to kupują xD


@tristan87

15

@Czerwo64 z tych socios to tacy kibice pokazali to przy meczu z Eintrachtem gdy posprzedawali bilety i pokazują to teraz gdy nie chce im się ruszyć dupy bo stadion jest kawałek dalej od CN.

2

Valverde traci kluczowych zawodników i po prostu ma pomysł jak grać a u nas wypadnie 1 i zaczyna się tango niepowodzeń.

6

Napoli wraca na właściwe tory i wygrywa z Juventusem a my tracimy punkty z Bilbao i mamy kontuzjowanych 2 zawodników z 1 składu, super mecz się zapowiada...

1

Xavi po prostu nie ma pomysłów, raz na ruski rok potrafi zaskoczyć kogoś jak tydzień temu Getafe żeby tydzień później wrócić do tego samego, nic dziwnego że Lewy wtedy nie istnieje a poza tym nie potrafi w zmiany bo Raphinha powinien zejść na początku 2 połowy a nie w 76 minucie.

0

Tylko 3 minuty? 8 minimum powinien dorzucić.

0

Roque w kominiarce wyzywa Xaviego żeby nie było widać :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Już teraz ten sztab powinien polecieć a pewnie się okaże że nawet w wakacje nic z tym nie zrobią i przyjdzie wrzesień i znowu pół składu połamanych będzie.

1

Z Getafe było widać coś nowego, świeżość i przychodzi mecz z Bilbao i musimy patrzeć na to samo gówno jakie graliśmy przez większość sezonu.

4

Raphinha out po przerwie i na lewą strone musi wejść Felix.

0

Wcale to nie był faul na Yamalu wy pety z gwizdkiem.

0

Świetne podania na prawdę do przeciwnika xD

0

@Niente no to dzisiaj stracimy punkty.

0

Nie ma to jak zmarnować 50 minut na grę w csa i przegrać mecz bo jakiś ukraiński jełop z drużyny postanowił zostać streamerem na twitchu z 0 widzami i z opóźnieniem 10 sekundowym przez co przeciwnicy wszystko widzieli.

0

Jedynie jak to można skomentować: XDDDDDDDDDD

10

Proszę państwa afera z Negreira nie jest już największym skandalem w ostatnich latach, teraz największym skandalem jest zakończenie meczu przed bramką realu madryt xD


1

@Danny Gaucho No ale gdyby sędzia nie gwizdnął to by była xD

A tak swoją drogą nie było meczu w tym sezonie gdzie sędzia zakończył 1 połowę kiedy padła bramka czy mi się z zeszłym pomyliło?

1

Jakby real wczoraj wygrał po tej bramce w końcówce to byłoby gadanie o niesamowitym mentalu, zaangażowaniu, grze do końca na trudnym terenie w piekle na Estadio Mestalla i wgl a jakby to była Barcelona mówiliby o ogromnym szczęściu, straconych siłach Valencii w końcówce i to że Barca nie zasłużyła na 3 pkt.

0

@barcelonaLM Pewnie mu się przypomniało że dostał toster :X

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?