1

@Azazel_Pazuzu Laporta ma tutaj taki vibe wujka na weselu o godz. 20.

6

Oni tam już wszyscy są odklejeni i przyzwyczajeni do tego, że grając gówno sędzia ich wyciągnie za uszy albo przeciwnik podaruje bramkę. Prześlizgiwali się dzięki nieziemskiemu fartowi i sędziom przez lata i jak nagle fart się skończył to szok i niedowierzanie xD

3

Frenkie, w przeciwieństwie do Araujo, zrobił to w dobrym momencie (sama końcówka meczu) i w dobrym miejscu (połowa boiska). W takiej fazie meczu trzeba już kasować wszytko jak najdalej od bramki.

A winnym jest Yamal, bo głupio wszedł w drybling i stracił, zamiast przetrzymać piłkę jak zrobił raz Ferran po drugiej stronie.

0

@19xavi93 O Negreirze było już wczoraj o 14:05, przed meczem.

Czuli co się święci :D

4

Na Notatniku atak z wyprzedzeniem. Artykuł o Negreirze był już o 14:05. Wiedzieli co się święci ;)

1

@Kai0 A, to przepraszam. Racja :D

0

Czemu do cholery jest białe confetti? XD

0

Mamy to :D Brawo Joan, te dwa ostatnie wybronione strzały to tak samo ważne jak bramki!

JEEEEEEEEEEST!

1

Negreira kurwa mać, sędzie ewidentnie pod Smietankowych gwiżdże.

2

Cubarsi do zmiany, tragedia dzisiaj.

2

Kurwa mać, odbiór i strata po której jest kontra 2 minuty przed końcem! Po jaka cholerę!

0

@Jonyx Rudiger nie trenował wczoraj, raczej nie zagra.

0

W Superpucharze nie ma jakiejś rejestracji zawodników przed turniejem czy tak profilaktycznie go zgłosili na wszystkie mecze?

0

@FCB24 Korzystasz z zapisywania haseł w przeglądarce? Ja tak mam jak manadżer mi uzupełni oba pola - muszę się fizycznie w klikać w oba, żeby strona "załapała" zdarzenie na kontrolce i wtedy przechodzi bez problemu.

3

@Luciano99 No, jestem w stanie zaakceptować odpowiedź!

3

@Luciano99 A jakie piwo?

2

Jaka to jest parodia xD

1

@PepGardiola Dopiero w niedzielę o 20.

1

No, Śmietankowi się chyba przeczołgają do finału. Atletico mega nieskuteczne w napadzie, ale real też tragedia.

2

Ale to Atletico jest żałosne xD

0

@AmigoBlancos Jak narazie to bez niego byście się bili gdzieś w połowie tabeli xD Wyście mu powinni pomnik przed Tosterem postawić.

1

Sorloth ty pało!

5

Obydwie drużyny gówno grają, będziemy faworytem nie ważne kto awansuje.

0

To się Kotletiko popisało xD

1

No nie, tu już powinien być czerwony znaczek 18+

1

Dzisiaj się wylosował Ferran taki w miarę :D

1

Sędziowie póki co tragedia. Jakieś spalone z dupy dla Athleticu, dla nas ręce z dupy i brak kartek za wejście Berenguera...

0

@Kazragore Chłopie, tak czysto po ludzku nie jest ci wstyd samemu przed sobą wrzucać takiej manipulacji?

0

@NeroTFP1 Klasyk :) Wsparcie przez Orlen największego zrywu charytatywnego w naszym kraju do, dosłownie, ograniczenie wolności i ouesukomunis :D

13

Nie no, z karnym na Pedrim to zawalili, bo jeśli TO nie był kontakt na karnego, to żaden inny w polu karnym też nie jest. Jeśli wjazd od tyłu w nogi nie jest karnym, to chyba tylko bezpośredni nokaut by się na karnego kwalifikował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?