Kuchar
Dołączył/a: listopad 2025
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azazel_Pazuzu Laporta ma tutaj taki vibe wujka na weselu o godz. 20.
6
Oni tam już wszyscy są odklejeni i przyzwyczajeni do tego, że grając gówno sędzia ich wyciągnie za uszy albo przeciwnik podaruje bramkę. Prześlizgiwali się dzięki nieziemskiemu fartowi i sędziom przez lata i jak nagle fart się skończył to szok i niedowierzanie xD
3
Frenkie, w przeciwieństwie do Araujo, zrobił to w dobrym momencie (sama końcówka meczu) i w dobrym miejscu (połowa boiska). W takiej fazie meczu trzeba już kasować wszytko jak najdalej od bramki.
A winnym jest Yamal, bo głupio wszedł w drybling i stracił, zamiast przetrzymać piłkę jak zrobił raz Ferran po drugiej stronie.
0
@19xavi93 O Negreirze było już wczoraj o 14:05, przed meczem.
Czuli co się święci :D
4
Na Notatniku atak z wyprzedzeniem. Artykuł o Negreirze był już o 14:05. Wiedzieli co się święci ;)
1
@Kai0 A, to przepraszam. Racja :D
0
Czemu do cholery jest białe confetti? XD
0
Mamy to :D Brawo Joan, te dwa ostatnie wybronione strzały to tak samo ważne jak bramki!
JEEEEEEEEEEST!
1
Negreira kurwa mać, sędzie ewidentnie pod Smietankowych gwiżdże.
2
Cubarsi do zmiany, tragedia dzisiaj.
2
Kurwa mać, odbiór i strata po której jest kontra 2 minuty przed końcem! Po jaka cholerę!
0
@Jonyx Rudiger nie trenował wczoraj, raczej nie zagra.
0
W Superpucharze nie ma jakiejś rejestracji zawodników przed turniejem czy tak profilaktycznie go zgłosili na wszystkie mecze?
0
@FCB24 Korzystasz z zapisywania haseł w przeglądarce? Ja tak mam jak manadżer mi uzupełni oba pola - muszę się fizycznie w klikać w oba, żeby strona "załapała" zdarzenie na kontrolce i wtedy przechodzi bez problemu.
3
@Luciano99 No, jestem w stanie zaakceptować odpowiedź!
3
@Luciano99 A jakie piwo?
2
Jaka to jest parodia xD
1
@PepGardiola Dopiero w niedzielę o 20.
1
No, Śmietankowi się chyba przeczołgają do finału. Atletico mega nieskuteczne w napadzie, ale real też tragedia.
2
Ale to Atletico jest żałosne xD
0
@AmigoBlancos Jak narazie to bez niego byście się bili gdzieś w połowie tabeli xD Wyście mu powinni pomnik przed Tosterem postawić.
1
Sorloth ty pało!
5
Obydwie drużyny gówno grają, będziemy faworytem nie ważne kto awansuje.
0
To się Kotletiko popisało xD
1
No nie, tu już powinien być czerwony znaczek 18+
1
Dzisiaj się wylosował Ferran taki w miarę :D
1
Sędziowie póki co tragedia. Jakieś spalone z dupy dla Athleticu, dla nas ręce z dupy i brak kartek za wejście Berenguera...
0
@Kazragore Chłopie, tak czysto po ludzku nie jest ci wstyd samemu przed sobą wrzucać takiej manipulacji?
0
@NeroTFP1 Klasyk :) Wsparcie przez Orlen największego zrywu charytatywnego w naszym kraju do, dosłownie, ograniczenie wolności i ouesukomunis :D
13
Nie no, z karnym na Pedrim to zawalili, bo jeśli TO nie był kontakt na karnego, to żaden inny w polu karnym też nie jest. Jeśli wjazd od tyłu w nogi nie jest karnym, to chyba tylko bezpośredni nokaut by się na karnego kwalifikował.