Kuchar
Dołączył/a: listopad 2025
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ło panie to City jest żałośnie słabe.
0
Łysy, musisz! Jazda :D
0
Wolałbym klasyczne pasy, ale mogą być. Poczekam jeszcze na wyjazdowe, mam nadzieję że wrócimy do kolorów z senyery.
1
@KamQiX Nie ma przypadków, są tylko znaki.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Czemu? Podejrzewam, że taki Celtic by zrobił wowcej problemów realowi niż City.
1
Baja jednak strzela, mecz im. Śmietankowych.
1
Toloi jak się odpalił. Jaki głupek xD
1
@Rifek A ja myślę, że właśnie naciski z góry. W sytuacji w której Valverde by się wyłamał, ryzykowaliby że propaganda by im się rozjechała.
2
@FCBparasiempre Jak już koledzy napisali, takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Zabrakło też skuteczności, bo gdyby cała trójka w napadzie nie kopała się po czołach to skończyłoby się 3/4-0.
1
W ataku to jest całkowity paraliż i niemoc...
0
Znowu marnujemy mnóstwo pewnych sytuacji bramkowy h. Tu powinno już być 4-0 i spokojne granie do końca.
2
Trzeba ich cisnąć, Rayo nic nie gra i strasznie się gubi pod presingiem.
1
@RoberDzik Zobaczysz co się będzie w drugim działo ;) Nie wiem czy to nie jest najlepszy serial jaki oglądałem.
7
Skowyt Śmietankowych zawsze bawi xD
Oni naprawdę wstydu nie mają.
2
Haha, a Śmietankowi widzę dzisiaj dalej swoje. W ich wyimaginowanym świecie mecz z Osasuną był znowu przekręcony na ich niekorzyść, Bellingham nie powinien dostać czerwonej kartki, realowi nie podyktowane 3 karnych a Camavinga nie faulował Budimira. To już jest naprawdę sketa - widzą to, co chcą, fakty nie mają znaczenia a liczą się tylko ich chore urojenia.
5
Heh, na notatniku stabilnie. W komentarzach słychać, ze:
- fuck you nie znaczy nic obraźliwego, tak się mówi jak się gra w piłkę
- nie powiedział fuck you tylko fuck off, tak się mówi jak się gra w piłkę
- sędzia mięczak bo zareagował, tak się mówi jak się gra w piłkę
- liga negreiry
2
Pokazać umowy, a jeśli nie ma to wyjazd.
1
@VeB 1899 Jak masz dobrego neta, to lepsza opcja jest C+ Online. Bez umowy, abonament wychodzi niecałe 80 zł, kiedy nie chcesz to po prostu nie płacisz.
1
No kto by się spodziewał, że będzie inaczej :D
Mimo wszystko lepiej grać w dwumeczu z Atletico niż z realem.
0
@Tomek54321 Dobry mecz? Bez przesady, to było jak wyścig ślepego z kulawym.
0
@A4ron Czemu miałby ruszać? Ani City ani real nie zasługują, żeby grać dalej bo są żenująco słabi, więc kto awansuje to mi zwisa. To co najważniejsze to już się stało, real będzie mieć dwa wymęczone mecze w nogach i o to szło.
2
City jest tragiczne, szczerze mówiąc nie zasłużyli w ogóle żeby remis wywieźć
14
real wraca na właściwe tory, zaczynają grać swoją najlepszą wersję...
Bramka z dupy i wylew bramkarza xD
3
Komentator z multiligi już odruchowo mówił o karnym dla Śmietankowych ;)
2
Klasyka xD Popisowa akcja realu - bramka z dupy :D
2
Panowie, tutaj nie chodzi o to kto wygra. City jest w tym sezonie bardzo słabe i tym meczem to udowadnia, dalej według mnie real jest faworytem. Tutaj chodzi o to, kto straci więcej sił - Śmietankowi już mają szpital, a kolejne minuty w nogach podstawy nie wyglądają dla nich zbyt dobrze.
1
McKennie jaka petarda :O
0
Nie no, Haaland był dalej od bramki niż piłka, co oni tyle sprawdzają?
1
O panie, to City jest żenująco słabe w tym sezonie
0
@Bogan Ja też trochę czekałem, ale wziąłem stadionówke w wersji LM. Nie wiem jak z meczowymi , ale rozmiarówka stadionówke jest lekko zawyżona i taka M jest dość ciasna.
Nie, nie jestem gruby, wszystkie koszulki mam M :P