Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
@Janiama Widzę, że kompromitowanie się i robienie z siebie ofiary weszło Ci w nawyk. Stary chłop, a takie rzeczy... Wstyd
1
@Kwiatek67 No czyli twój kolega jest id... Dokończ sobie. No i nie zna się kompletnie na piłce nożnej. Uświadom go, pewnie nie wie
0
@clyde Nie kojarzę bo nie napisałeś że to w wątku gdzie wystawiam Syanne :p. Właśnie go robię tamten ukończyłem i zostawiłem zapis. Szkoda mi tej zbroji co była w jaskini u ukrytego, nie znalazłem całej. Nie wiem czy można tam wrócić
0
@nwchades Odkryłem. @clyde Nie kojarzę tego wątku o którym piszesz
0
@nwchades Rozmawiałem z nią i nic to nie zmieniło a próbowałem obu wątków
0
Krew i wino spoiler
Co robię źle, że obie siostry mi giną?
Można wgl uniknąć śmierci Anny jeśli się wybrało walkę z Detlaffem? Druga zasłużyła na śmierć akurat
0
@Fawrf No tyle to ja wiem, ale to nie do mnie z tym tylko do kolegi wyżej bo on uważa, że by miał lepsze liczby co jest absurdem
0
@Criss18Barca No przecież wiem, ale skoro twierdzisz, że by miał lepsze liczby tzn ile? No chyba wiadomo, że nie jedna bramka różnicy tak?
1
@Criss18Barca Bez przesady z tymi lepszym liczbami niż Lewandowski. To co 50 bramek w lidze by strzelał? Śmiem wątpić.
0
@kulka No tak tego nie zostawię, wczytam zapis dla Anny. No i później zobaczę alternatywne zakończenie
0
@chudymc No i po co kupowałeś to padło, trzeba było wziąć playa teraz masz :)
0
Spoiler Wiedźmin
Kurde obie siostry mi zginęły w krew i wino :>
0
@kulka No mi się Olgierda za pierwszym udało, ropucha za drugim
2
@macio_944 @Mario96w ja miałem największy problem z tą w środku domu zmorą. Tamtym domu co Klucznik pilnował. Odnawiała życie przy obrazie
1
@Mario96w Udało się za trzecim razem @Bartek22
0
@Triv44 No skoro z nim walczę to byłem
6
Eredin się chowa przy Detflaffie. Na razie jest problem z pokonaniem go :d
0
@konrad1661 A nawet 30. Pamiętajmy, że miał kontuzje w tym sezonie
0
@itmustbejoke Depay za 50 mln, na pewno nie Martinez za 100. Z Depayem nic nie stracimy
1
@BarcaInfo Nieeeeee. To niech go sprzedadzą, ale bez jaj, żeby rozwiązywać umowę. Przecież to się nie kalkuluje
0
@Kamiloza91 Messi, Ronaldo, Neymar, Neuer. Z 5 mam problem. Gdyby nie ostatnie 2-3 lata to bym tam dał Suareza. Może Lewandowski nawet, od ok 7 lat czołówka napastników
0
@Kamiloza91 Nasze czasy tzn?
2
@MichVeB Rafinha zdecydowanie lepszy? Nie ośmieszaj się. Przeciętny piłkarz. Nie lubię Rakiticia, ale nigdy nie był nawet na jego poziomie
0
@nicola134 Ogólnie nic specjalnego nike nie ma do zaoferowania, adidas ma lepsze jeśli chodzi o klubowe
https://allegro.pl/oferta/czapka-z-daszkiem-nike-fc-barcelona-916570-455-9158652376?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
2
@masq Nie będzie żadnej rewolucji za tego rządu
0
@jeyx77x Haha no już to widzę. Kto by im strzelał bramki? Muller?
0
@BarcaInfo No i co, jednak masz błędne informacje
1
@BarcaInfo O to nie wiedziałem. To możesz przytoczyć w jakimś newsie dokładny rok i okoliczności?
9
"Ani Messi, ani Cristiano, ani Di Stéfano, ani Puskás, ani Gerd Müller, ani nikt.
Robert Lewandowski to pierwszy piłkarz w historii piłki nożnej, który wygrał tryplet i został samodzielnym królem strzelców we wszystkich rozgrywkach (Liga, Puchar i Puchar Europy)."
info: twitter / @2010MisterChip
photo: twitter / @FCBayern
A niektórzy i tak będą umniejszać jego sukces
0
@tomek256 Z zalando