0

@maatiixx A tak poważnie to ładną pogodą

1

@maatiixx Dobrymi wynikami w hokeja

2

Kto chciałby, żeby Coutinho dostał u nas szanse jeszcze? Tylko pytanie czy jest to możliwe?


1

@Coutinho007 Tak, właśnie on. No może przesadziłem z tym, że nikt nie kojarzy, ale na tle tych co wymieniłem to mniej znany myślę.

1

@NeroTFP Jaka muzyka boszzz

0

@Coutinho007 Pereira, nie wymieniłem bo nikt go nie kojarzy :D

1

@socha Sprzedany oczywiście

0

@Ghotti @Cariones Też go mam na celowniku, to chyba będzie najlepszy wybór. Zwłaszcza, że coś z niego może być dalej

3

Sprzedałem Busquetsa, Rakiticia, Albe, Umtitiego, Roberto i Semedo. Sprowadziłem w ciągu dwóch sezonów Mbappe, De Ligta, Rodriego, Daviesa i Alabe. Dałem też szanse Coutinho. I kto powinien być dyrektorem sportowym?

0

@Cariones Był już, więc odpada

0

@Ghotti Też o nim myślałem, ale miałem go w Interze wcześniej

0

Jaki walczak typu Vidal za niego do składu bardziej jako zmiennik? FIFA 20

0

@Ghotti Aha to przepraszam :D. Jak jest to dziwię się, że ktoś w to gra jeszcze

0

@LuisSalvano A od czego jest kapitan?

0

@Ghotti Pytam bo od dawna nie ma tej gry a ludzie nadal tak piszą. Chodzi o tryb kariery po prostu? To gram cały czas i aktualnie Barcą również od niedawna w FIFA 20

4

Marcelo Bechler (jako pierwszy wspominał o transferze Neymara do PSG) informuje, że Leo Messi nie chce czekać do końca kontraktu (2021) i zdecydował, że odejdzie z FC Barcelony już tego lata.
@ekstraklasatrolls

0

@XdareckiX FM co to za skrót bo nie wiem :d

0

@lukaszbarca15 Zjadłem kolacje z z Mauricio

0

@|Nuno| No i gdzie takie gówno by mieli wrzucić? Trzeba było siedzieć u siebie na wsi i oglądać jak leciał

1

@FDJ Jakich ludzi? Od lat nie wzięli uznanego trenera tylko jakieś wynalazki

0

@Roobo No widocznie bo to tylko dobra wymówka, ale jesteś zbyt ograniczony żeby to ogarnąć :)

3

@FeloRPS Przecież to on sam jest świętą krową również :D

2

@BarcaInfo Klasycznie. Wielki kapitan tylko tyle potrafi, wywierać presję na klubie jak coś nie idzie po jego myśli. Nawet zmotywować drużyny nie potrafi

4

Gwiazdeczki ponoć nie chcą Pochettino żeby ich trenował. No bo trzeba będzie przy nim zapier... Dlatego. Oni robią co chcą przecież to już jest masakra żeby piłkarze trenera wybierali! Ja bym wypieprzył pół składu najchętniej jakby się rzucali

0

@|Nuno| Jaki mecz do cholery? Pisz konkretnie o co Ci chodzi

4

@Kuracjusz Po prostu ciężko im było taki avatar przetworzyć...

0

@LuisSalvano No tak to wina Sterlinga, że od tylu lat Pep nic nie potrafi osiągnąć poza ligą z chyba najbogatszym składem jaki ma drużyna w Europie

0

@kamil9040 Oczywiście, że i tak i wcale nie trzeba się wielce znać na piłce żeby to widzieć. No, ale Barcelona chce tiki take i dostawać regularne smary bo każdy ten styl już przebadał i na nikim nie zrobi wrażenia :)

0

@Roobo A niby dlaczego szkoda? Wygrali lepsi. "Ogórki" z ligue 1 vs petrodolary

1

@LuisSalvano Tak, chodzi mi o tych co szukają w nim zbawienia na teraz, nie o dawne czasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?